• Bieżnia fitness TC5
 • Bieżnia fitness TC5
 • Bieżnia fitness TC5
 • Bieżnia fitness TC5
 • Bieżnia fitness TC5
 • Bieżnia fitness TC5
 • Bieżnia fitness TC5
 • Bieżnia fitness TC5
 • Bieżnia fitness TC5

Bieżnia fitness TC5

Ref.
8288569
Mocne strony
Ta bieżnia z idealną powierzchnią dla sportowców biegających z prędkością do 16km/h dostosowana jest do każdego użytkownika. 16 programów treningowych motywujących i pozwalających osiągnąć swoje cele.
2 499,00 zł*
Eco participation
6,02 €
Wszechstronność
Umożliwia chodzenie oraz biegane do 16 km/h przy nachyleniu od 0 do 10%.
Komfort użytkowania
Szerszy pas biegowy dla lepszego komfortu: 45 x 127 cm.
Coaching
16 programów treningowych i 4 funkcje pozwalają osiągnąć obrane cele.
Amortyzacja
Optymalna amortyzacja dzięki desce z miękkiego drewna, system Domyos Soft Impact

CHARAKTERYSTYKA

Pas biegowy
45 x 127 cm
Maks. prędkość
16 km/h (2,25 KM)
Wym. rozłoż
dł. 168 x szer. 81 x wys. 140 cm
Wymiary złożony
dł. 82 x szer. 81 x wys. 159 cm
Wymiary kartonu
dł. 171 x szer. 74 x wys. 28 cm
Waga kartonu
75 kg
SKŁAD
Oprawa : 80.0% Stal, 20.0% Polistyren (PS) Deska : 40.0% Miedź (Cu), 35.0% Stal, 10.0% Mosiądz, 10.0% Epoxy, 5.0% Aluminium
Przeznaczenie:
do utrzymania formy dzięki chodzeniu w szybkim tempie oraz bieganiu przy dużej prędkości.
Gwarancja
5 lat na konstrukcję, 2 lata na części. Serwis posprzedażowy: zapraszamy na domyos.pl

PORADY

Wskazówki konserwacji
Po każdym treningu należy oczyścić bieżnię ze śladów potu. W celu przedłużenia żywotności bieżni oraz komfortu użytkowania, należy regularnie sprawdzać dokręcenie śrub i wkrętów oraz ustawienie i napięcie pasa biegowego (szczegółowy opis w instrukcji obsługi). Zalecamy także smarowanie bieżni, gdyż pozwoli to ograniczyć ocieranie pasa bieżni o deskę. Uwaga - należy stosować specjalny smar do bieżni treningowej (100% silikon).
Porady bagażu
Nie przechowywać w wilgotnym miejscu. Nie przechowywać na zewnątrz budynku.
Ograniczenia użytkowania
Do użytku 5h w tygodniu. Maks. waga użytkownika: 130kg.

DODATKOWE INFORMACJE

PAS BIEGOWY
Powierzchnia biegowa bieżni Domyos TC5 (45 x 127 cm) jest większa dzięki czemu komfort podczas treningu jest wyższy. Dostosowana jest do sportowców, którzy chcą trenować aktywnie maszerując lub biegając z dużą prędkością.
MOC SILNIKA I MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ
Bieżnia Domyos TC5 posiada silnik o mocy ciągłej 2,25 CV, który jest idealnym rozwiązaniem dla dużych sportowców (do 130 kg), którzy chcą z niej korzystać przez nawet 60 minut. Maksymalna prędkość: 1-16 km/h Nasz model TC5 pozwala korzystać z maksymalnej prędkości, co jest niezastąpionym elementem podczas treningu dzielonego."
SYSTEM AMORTYZACJI
Bieżnia treningowa Domyos TC5 zapewnia odpowiednią amortyzację. Jej miękka deska z systemem Domyos Soft Impact chroni stawy przed wstrząsami powstającymi podczas biegania i gwarantuje dobre odbicie przy umiarkowanej prędkości. Domyos Soft Impact : wstawki z kauczuku między drewnianą deską a metalową konstrukcją. Warto wiedzieć: dla biegaczy poszukujących zwiększonej ochrony zalecane jest noszenie butów wyposażonych w dobrą amortyzację.
WYŚWIETLACZ I PROGRAMY TRENINGOWE
Bieżnia Domyos TC5 posiada 4 funkcje i 16 programów, które pozwolą Ci osiągnąć Twoje cele sportowe: - 4 funkcje: czas, prędkość, pokonany dystans, spalone kalorie. - 8 programów zwiększających wydajność (podzielony, interwałowy) - 8 specjalnych programów na utratę wagi, które pomogą Ci w spalaniu kalorii. Bieżnia jest wyposażona w głośniki oraz wejście Jack (3,5mm) - podczas treningu możesz słuchać muzyki na odtwarzaczu mp3.
Składanie i przechowywanie
Bieżnię treningową Domyos TC5 łatwo się składa, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca w domu. Jej wymiary zostały w taki sposób opracowane przez naszych inżynierów, by zagwarantować odpowiedni kompromis stabilności i kompaktowości.
PORADY DOT. OPTYMALIZACJI KOMFORTU PODCZAS TRENINGU
Ze względu na komfort podczas biegania zalecane jest noszenie butów do biegania dostosowanych do swojego poziomu. Dzięki ustawieniu bieżni na macie zwiększymy jej stabilność, zmniejszymy drgania i hałas oraz ochronimy naszą podłogę. Proponujemy Domyos Training Mat.
RADA DOT. ODPOWIEDNIEGO USTAWIENIA NA BIEŻNI
W celu rozpoczęcia treningu należy stanąć po bokach pasa i ustawić prędkość pasa na 1 km/h. Następnie należy stanąć na środku pasa bieżni. Możesz zacząć swój trening! Uwaga: standardowo bieżnia treningowa TC5 rozpoczyna pracę z prędkością 2 km/h. Ze względów bezpieczeństwa zalecamy obniżenie prędkości do 1 km/h zanim staniesz na pasie bieżni.
RADA DOT. SKŁADANIA I PRZECHOWYWANIA BIEŻNI
Bieżnia treningowa TC5 posiada szybki i zabezpieczony system składania. Procedura składania jest szczegółowo opisana w instrukcji obsługi. W celu zapewnienia ochrony swoim plecom należy kucnąć, chwycić za poziomą część bieżni i podnieść ją aż do pozycji blokującej bieżnię - przez cały czas zachowując jak najbardziej wyprostowane plecy.
SERWIS POSPRZEDAŻOWY / POMOC TECHNICZNA / INSTRUKCJA OBSŁUGI
Zapraszamy na naszą stronę www.domyos.com w celu: - Zapoznania się z warunkami gwarancji Twojego produktu - Poznania sposobu montażu, regulacji lub użytkowania Twojego produktu - Rozwiązania problemu technicznego - Ściągnięcia instrukcji obsługi bieżni
Rozkład ocen
Pozytywna opinia oceniona jako najprzydatniejsza
bieżnia godna polecenia 3 Feb 2015 solidne wykonanie, intuicyjna obsługa -

Produkt zdecydowanie godny polecenia dla osób ceniących sobie systemaczyność treningów i które nie chcą rezygnować z treningu w okresie zimowym. Dzięki tej bieżni mogę kontynuować treningi z maksymalnym obciążeniem bez obaw o zdrowie przy zimowych temperaturach. Przed zakupem spotkałem się z wieloma negatywnymi opiniami o bieżniach. Po kilkuset kilometrach mogę je wszystkie śmiało zdementować. Należy jednak zapewnić sobie dobrą wentylację pomieszczenia (uchylone okna). Dostępna prędkość 16 km/h zadowoli wiekszość użytkowników. Gorąco polecam!

Negatywna opinia oceniona jako najprzydatniejsza
Serwis bieżni zamieszkał u mnie w domu... 11 Mar 2015 Nic, jestem kompletnie rozczarowany i zawiedziony Ilość usterek, co chwila coś nowego psuje się

Zakupu dokonałem jakieś 3 tygodnie temu.
1. Po złożeniu i uruchomieniu natychmiast wyrzuciło korki. Ale CZASAMI udawało się chwilę poćwiczyć. Później znienacka wyrzuciło bezpieczniki. Itd.
2. Już po drugiej wizycie bardzo sympatycznych panów serwisantów (nie mam zastrzeżeń, to kompetentni ludzie w mojej opinii) i przelutowaniu większości kabli w sterowniku zaczęło działać i przestało wywalić bezpieczniki.
3. Na trzeciej wizycie serwisu wyregulowano nam amortyzatory
4. Czekam na kolejną wizytę serwisu. Teraz bieżnia zawiesiła się. Po włączeniu machina zaczęła buczeć i nic więcej. Postanowiłem poczekać co będzie dalej, ale po 5 minutach mi przeszło. Wyłączyłem i włączyłem raz jeszcze. Rozległo się ponownie budzenie, po jakichś 2 minutach bieżnia podniosła się i opuściła i włączył się wyświetlacz. Można było ćwiczyć.
Wczoraj wieczorem była powtórka z budzenia. Tym razem wytrzymałem 10 min. Po ponownym uruchomieniu bez żadnych ale zadziałało.

Uważam, że albo ja miałam wyjątkowego pecha i kupiłam model ze wszystkimi możliwymi wadami, albo ten typ bieżni to wyjątkowy gniot.
Przychylam się do tej drugiej opcji.
Żałuję, że kupiłem ten produkt.
Bardzo popadł mi tu Decathlon. Kupiłem produkt za około 2500 zł. Produkt nie działa, co chwila coś nowego się psuje. Nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego jeszcze nikt go mi nie wymienił...

Odpowiedź marki :

  Serdecznie dziękuję za Pański komentarz!

 Drogi Panie, bardzo Nam przykro, że spotkała Pana podobna historia. Pański komentarz jest jednak jedynym negatywnym wpisem na temat tego produktu. Najprawdopodobniej trafił się Panu wyjątkowo wadliwy produkt. W takiej sytuacji namawiam Pana do zwrotu produktu bądź wymiany na nowy na korzystnych dla Pana warunkach. Proszę w tym celu skontaktować się z najbliższym sklepem stacjonarnym. Gdyby miał Pan jeszcze jakieś trudności bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam!

Michał Buda Domyos, Newfell product specialist DECATHLON

Porady

 • FITNESS

  Chcesz kupić bieżnię, ale nie wiesz którą wybrać? Oto kilka rad, które pomogą Ci wybrać bieżnię dopasowaną do Twoich potrzeb!

  (6)

Mogą Cię również zainteresować

GORA STRONY