• Pas do jogi YOGA
 • Pas do jogi YOGA
 • Pas do jogi YOGA
 • Pas do jogi YOGA
 • Pas do jogi YOGA
 • Pas do jogi YOGA
 • Pas do jogi YOGA

Pas do jogi

Ref.
8350004
Mocne strony
Precyzyjna pomoc podczas ćwiczenia giętkości!
29,99 zł*
Łatwość konserwacji
Można prać w pralce w temperaturze 40°C.
Komfort użytkowania
Miły w dotyku elastyczny pasek.

CHARAKTERYSTYKA

Kolor
szary
Wymiary
230 x 35 x 1,5 mm
SKŁAD
100% bawełna.
Przeznaczenie:
do jogi.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Wskazówki konserwacji
Można prać w pralce w temperaturze 40°C

DODATKOWE INFORMACJE

Gama do JOGI w DOMYOS
Cała linia produktów została opracowana z myślą o zapewnieniu komfortu, który jest niezbędny podczas treningu. W Domyos opracowujemy nasze produkty w taki sposób aby joga była momentem relaksu i przyjemności. Możesz skoncentrować się na wykonywaniu pozycji i utrzymaniu odpowiedniego oddechu. Produkty są testowane podczas zajęć jogi. Regularnie je dopracowujemy dzięki opiniom naszych licznych klientów
Dlaczego warto uprawiać jogę?
Korzenie jogi sięgają starożytnych Indii. To dyscyplina sportowa, która pozwala połączyć ciało z duchem. Uprawiając regularnie jogę możemy poczuć się dobrze ze swoim ciałem oraz umysłem. Ciało staje się gibkie, silne i sprężyste. Wzrasta nasze zaufanie do nas samych; jesteśmy spokojniejsi i bardziej rozluźnieni.
Do czego służy pas?
Pas do jogi pozwala lepiej wykonywać pozycje, a także utrzymać mocno ściśnięte nogi np. podczas pozycji szczypce. Okrągła klamra pozwala szybko dopasować pas. Materiał tekstylny jest przyjemny w dotyku. Pas jest pomocny przede wszystkim w dynamicznej jodze lub przy technicznych pozycjach (Ashtanga, Iyengar, itp).
Rozkład ocen
 • Nie polecę
  5 Jul 2016
  - -

  Hmmm cienki, a raczej wąski by napisała. Słaba jakość w porównaniu do pasków których używam w szkole jogi, a podejrzewam że za nie dużo wyższą cenę można kupić porządniejszy pasek

  Odpowiedź marki :

  Pani Doroto, dziękuję za komentarz. Przykro mi, że produkt nie spełnia oczekiwań. Oczywiście stale dbamy o rozwój naszej oferty dlatego przekażę te informacje do szefa produktu. Jeśli jest Pani niezadowolona z produktu zachęcam do złożenia reklamacji w najbliższym sklepie Decathlon.
  W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam serdecznie! 

  Piotr Korzan Newfeel, Domyos Product Specialist DECATHLON


 • Klamra rozpadła się po 5 minutach ćwiczeń
  24 Jan 2016
  - -

  Nie jest podany udźwig ani dopuszczalne ćwiczenia. Do lżejszych ćwiczeń jest ok, ale na yodze są też ćwiczenia gdzie człowiek jest przewieszony w pasie na tymże pasku zaczepionym na drabince. Wtedy wisi się na pasie prawie całym ciężarem ciała. Nie polecam tego pasa do takich ćwiczeń bo jak klamra puści to można stracić zęby.

  Odpowiedź marki :

  Panie Dariuszu, dziękuję za opinię. Przykro mi, że produkt nie spełnia oczekiwań. Przekażę ten komentarz do szefa produktu, aby uwzględnił w opisie przeznaczenie tego pasa. Pana zachęcam do złożenia reklamacji w najbliższym sklepie Decathlon.
  W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam serdecznie!

  Piotr Korzan Newfeel, Domyos Product Specialist DECATHLON


Mogą Cię również zainteresować

GORA STRONY