• Pas fitness SWEAT+
 • Pas fitness SWEAT+
 • Pas fitness SWEAT+
 • Pas fitness SWEAT+
 • Pas fitness SWEAT+
 • Pas fitness SWEAT+
 • Pas fitness SWEAT+
 • Pas fitness SWEAT+

Pas fitness SWEAT+

Ref.
3573163
Mocne strony
Popraw jakość swojej skóry podczas wykonywania ćwiczeń! Pas typu sauna od Domyos zwiększa wydzielanie potu, dopasowuje się do Twoich ruchów, zapewniając jednocześnie ich swobodę.
29,99 zł*
Łatwość zakładania / zdejmowania
Regulacja - taśma na rzep. Neopren 2 mm: miękki i wytrzymały.
Wszechstronność
Pas zwiększa wydzielanie potu a przez to efekt sauny.
Nawodnienie
Utrata wody związana z poceniem się poprawia jakość skóry oraz jej nawodnienie

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Pianka : 100.0% Neopren Materiał zewnętrzny : 100.0% Poliamid
Test lab terrain
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Przeznaczenie:
do zwiększenia pocenia się. Rozgrzewanie mięśni pozwala na ograniczenie zmęczenia po wysiłku.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Wskazówki konserwacji
Prać ręcznie.
Ograniczenia użytkowania
Nie używać dłużej bez przerwy niż 12 godzin.

DODATKOWE INFORMACJE

Działanie
Należy uniknąć błędnego założenia: podczas pocenia się nie chudniemy. Pas zwiększa wydzielanie potu a przez to efekt sauny. Związana z tym utrata wody pozwoli Ci usunąć martwy naskórek i poprawić jakość skóry dzięki jej nawodnieniu. W celu uniknięcia ryzyka odwodnienia po zakończeniu noszenia pasa należy dużo pić. Noszenie tego pasa pomoże Ci także poprawić rozgrzewanie mięśni.
Użytkowanie
Pas może być noszony w celu zwiększenia wydzielania potu podczas aktywności sportowej, a przez to do poprawy jakości skóry. Na skutek intensywnego wydzielania się potu skóra staje się bardziej nawilżona a w konsekwencji bardziej miękka. Jeśli dążysz do utraty wagi, zachęcamy Cię do używania tego pasa w połączeniu z regularną aktywnością fizyczną oraz zrównoważonym sposobem odżywiania się.
Rady dot. zakupu:
W trakcie dokonywania zakupu problemem może okazać się zapach neoprenu. Neopren jest co prawda tworzywem, który wydziela dosyć silny zapach, jednakże nasz pas typu sauna, tak jak inne nasze produkty tego typu, spełniają wymogi testów jakości oraz testów toksykologicznych przeprowadzanych na użytych materiałach (norma obowiązująca we Francji).
Ułożenie pasa
Pas typu sauna od Domyos ma jeden rozmiar i jest zapinany na rzep. Załóż go na mięśnie brzucha, pod ubranie. Zapnij ściskając tak, by uniknąć marszczenia się materiału, co mogłoby spowodować podrażnienie skóry. Jego dopasowanie do budowy ciała jest łatwe, dzięki paskowi z rzepami. Noszenie pasa nie krępuje ruchów: razem z nim możesz wykonywać każdy rodzaj aktywności.
Produkty uzupełniające
Kombinezon typu sauna, bluza na zamek typu sauna, spodenki typu sauna

Opinie użytkowników

Rozkład ocen
 • Pas
  24 Jul 2016
  - -

  Słaba jakość i wytrzymałość

 • niezły sprzęt :)
  10 Apr 2016
  pianka wewnątrz, szerokość, rozmiar, przyczepność podwija się na brzegach

  kupiłam w sobotę, dzisiaj zrobiłam z nim drugi trening i jestem zachwycona :) spełnia swoją funkcje w 100%. jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że podwija się delikatnie na brzegach, ale poza tym wszystko na plus ;)

 • Dobry bo ma gumę od wewnątrz, a nie materiał. Posz
  18 Mar 2016
  - -

  Dobry bo ma gumę od wewnątrz, a nie materiał. Dobrze można się wypocić. Poszukuję takiego samego ale dłuższego o 10-20cm. Ktoś widział?

  Odpowiedź marki :

  Panie Dariuszu, dziękuję za komentarz. Cieszę się, że jest Pan zadowolony z produktu. Niestety nie mamy szerszego pasa w naszej ofercie, ale może zainteresują Pana spodenki typu 'sauna'? Obejmą większą powierzchnię ciała. Można je znaleźć tutaj:
  http://www.decathlon.pl/C-863365-wypacanie-organizmu

  W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam serdecznie! 

  Piotr Korzan Newfeel, Domyos Product Specialist DECATHLON


Mogą Cię również zainteresować

GORA STRONY