• Obręcz fitness Hoop
 • Obręcz fitness Hoop
 • Obręcz fitness Hoop
 • Obręcz fitness Hoop
 • Obręcz fitness Hoop
 • Obręcz fitness Hoop

Obręcz fitness Hoop

Ref.
8315594
Mocne strony
Modeluj swoją sylwetkę razem z Fitness Hoop. Ten kompletny trening pozwoli Tobie wyszczuplić sylwetkę oraz zwiększyć wytrzymałość.
69,99 zł*
Wszechstronność
Wzmacniaj brzuch i zwiększaj swoją wytrzymałość.
Łatwość konserwacji
Łatwe łączenie elementów.
Łatwość transportu
Możliwość demontażu.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiar
dł. 4,4 cm x szer. 3,9 cm x wys. 12,7 cm
Waga
1 kg
Rozmiary
Średnica 1 m
SKŁAD
Pianka : 100.0% Guma butadienowo-nitrylowa (NBR) Konstrukcja : 100.0% Polietylen wysokiej gęstości (HDPE)
Przeznaczenie:
do wzmacniania mięśni brzucha, nóg i pośladków.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Ograniczenia użytkowania
Wyłącznie do użytku domowego.

DODATKOWE INFORMACJE

Co to jest fitness Hula Hop?
jest to popularna aktywność przeżywająca swój wielki powrót na treningach fitness. Ludzie chętnie na nim trenują, by wyszczuplić swoją talię i umięśnić ciało. Jest to niezwykle wydajne ćwiczenie cardio, które wzmacnia ogólną wytrzymałość oraz wytrzymałość mięśniową.
Dla kogo?
Dla zwolenników fitnessu, którzy chcą się zmierzyć z przyjemną i nieskomplikowaną aktywnością! Dla każdej z was, która ma ochotę rzucić wyzwanie swoim przyjaciołom lub ich zaskoczyć... oraz odkryć możliwość wyszalenia się podczas zajęć sportowych!
Dlaczego warto wykonywać to ćwiczenie?
Ponieważ jest to bardzo dobry sposób na poprawę wydolności oddechowej oraz wytrzymałości: w kilka tygodni zwiększysz swoje osiągi. Przykładowo: 60 minut z Hula Hop to spalone 600 kalorii - jest to doskonała zachęta dla tych, które poszukują wsparcia przy uporaniu się z upartym tłuszczykiem.

Opinie użytkowników

Rozkład ocen
 • Hula hop
  24 Jul 2016
  - -

  Super hula hop

 • PRAKTYCZNY ALE MAŁO WYTRZYMAŁY
  7 Jul 2016
  sprawna funkcja składania i rozkładania bardzo słabe obicie - produkt łatwo się niszczy

  Ogólnie byłam bardzo zadowolona z zakupów, bo obręcz jest świetna - dobre obciążenie, brak zbędnych kaleczących (niewiadomo dlaczego takich ostatnio modnych) wypustek, miła w dotyku gąbka, ładny design i łatwa, praktyczna funkcja składania. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie ta gąbkowa osłona właśnie - bez niej produkt jest nieprzydatny, a ona bardzo łatwo się niszczy - jeden drugi upadek na ziemię i się rozrywa, dziurawi, lada moment będzie do wyrzucenia :/ uważam to za bardzo słaby punkt produkty. Szkoda, bardzo szkoda, ale może producent to zmieni, bo poza tym produkt naprawdę fajny.

 • Fitness HOOP
  24 Mar 2016
  waga, średnica, tworzywo -

  Obręcz Fitness Hoop czy potocznie hula-hop doskonale spełniło swe zadanie. Obręcz jest dobrze wywarzona posiada dużą średnice miękką i stabilna obudowa. Koło można demontować. Lepiej sprawdza się niż ta z wypustkami , nie rani ciała (dyskomfort czy siniaki)
  Jest ciężka i gruba obręcz dobrze dopasowuję się do tułowia osoby ćwiczącej. Dziewczyny są zadowolone z przyrządu gimnastycznego jak i z jego efektu modelującego ciało w talii. Można go zastosować w domu przed tv na dworze ewentualnie do aerobiku na basenie. Obręcz nie tonie w wodzie. Polecamy produkt.

Mogą Cię również zainteresować

GORA STRONY