129 Porady
Pages
FITNESS

Czy Twój trening fitness jest wystarczająco długi, aby przynieść Ci zamierzone korzyści? W tym artykule zdradzimy Ci sekrety skutecznego treningu, w zależności od wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń i od celu, który chcesz osiągnąć. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, przeczytaj nasz przewodnik!

(13)
FITNESS

Czy przerwę na lunch spędzasz w biurze? Masz tylko 60 minut, by jakoś spożytkować swoją energię? Taka sytuacja nie będzie już stanowić problemu! Oto prosty i wydajny trening fitness, który można wykonać pomiędzy godziną dwunastą a czternastą.

FITNESS
conseils-multisports-astuce-enfants-premiers-pas-sportifs

Jaki sport będzie najlepszy dla Twojego dziecka, pozwoli mu wyładować energię i rozwijać umiejętności? Domyos podpowiada w jaki sposób wspierać pierwsze kroki sportowe dziecka.

(1)
FITNESS
conseils-cross-astuces-comment_avoir_un_corps_de_reve

W jaki sposób mieć doskonałe ciało? Korzystaj z każdej chwili, aby kształtować swoją sylwetkę. Należy poznać kilka ważnych zasad, umożliwiających odzyskanie doskonałej sylwetki.

(1)
FITNESS
conseils-multisports-corps-sante-blessures-musculaires-qui-sont-elles

Po sesji fitnessu, nie lekceważ okresu regeneracji i pamiętaj o przestrzeganiu kilku podstawowych zasad. Maria jest naszą dietetyczką Aptonia i powie Ci wszystko na ten temat!

(7)
GORA STRONY