141 Porady
Pages
FITNESS
conseils-musculation-corps-sante-comment-fonctionne-le-muscle

Zabierasz się za rzeźbę, nie wiedząc tak naprawdę, jak działają i jak rozwijają się Twoje mięśnie? W tym artykule znajdziesz wszystkie odpowiedzi na swoje pytania dotyczące treningu siłowego.

FITNESS

Masz ochotę się wyszaleć? Dobrze się składa, Rémy zaplanował małą niespodziankę na te czwarte zajęcia... Dołącz do niego w bonusowym wyzwaniu!

(3)
FITNESS

Nie poddawaj się podczas tego piątego treningu naszego wyzwania Domyos! Za Tobą ponad połowa dystansu! Oto nowy program ćwiczeń z Kettlebell.

(1)
FITNESS

Oto specjalny program na mięśnie brzucha i pośladków, który pozwoli Ci zamknąć ten pierwszy tydzień wyzwania. Powodzenia!

(3)
FITNESS

Czas, by wyzwolić maksimum energii! Co powiesz na to, by wypróbować nasze nowe wyzwanie Domyos i w pełni formy stawić czoło zimie? Ruszamy na pierwszy trening!

(13)
FITNESS
conseils-remise-en-forme-astuces-la-methode-pilates

Stworzona w 1920 roku w Nowym Jorku przez Josepha Pilatesa, metoda Pilates jest obecnie stosowana na całym świecie. Jest skuteczna, niesie ze sobą korzyści dla ciała i umysłu: warto ją wypróbować!

FITNESS

Czy Twój trening fitness jest wystarczająco długi, aby przynieść Ci zamierzone korzyści? W tym artykule zdradzimy Ci sekrety skutecznego treningu, w zależności od wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń i od celu, który chcesz osiągnąć. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, przeczytaj nasz przewodnik!

(16)
GORA STRONY