51 Porady
Pages
ROZNE SPORTY
conseils-multisports-corps-sante-recuperation-massage

Sport to zdrowie, ale celem naszego działania jest także unikanie kontuzji i mikrourazów oraz możliwie jak najszybsza regeneracja, by w pełni korzystać z zalet sportu, utrzymać formę oraz dobre samopoczucie.
Istnieje sposób na uniknięcie zakwasów po treningu lub zmniejszenie ich odczuwania, by codzienne życie było przyjemniejsze, a także by móc szybciej powrócić do aktywności.

(1)
ROZNE SPORTY
conseils-multisports-astuces-accessoires-pratiquer-en-douceur

Akcesoria są nieodłącznym elementem zajęć fitness, gdyż pozwalają zróżnicować treningi oraz wzmocnić pracę mięśni. Tak zwane łagodne dyscypliny, jak joga czy pilates, także zachęcają do używania specjalnych akcesoriów wywierających korzystny wpływ na użytkowników.

(2)
ROZNE SPORTY
conseils-multisports-tendance-sport-connecte

Przedmioty monitorujące rozpanoszyły się w naszym życiu, niezależnie od tego, czy są to zegarki, bransoletki, odzież czy też sprzęt gospodarstwa domowego. Teraz są również coraz bardziej obecne w świecie sportu, w tym w fitnessie. Odkryj korzyści z używania tych przedmiotów podczas aktywności sportowej!

(1)
ROZNE SPORTY

Nasza wyobraźnia już krąży wokół wakacji i ciepłego piasku... Co powiesz na spokojne przygotowanie się do lata za pomocą długoterminowej, skutecznej diety?

(7)
ROZNE SPORTY
conseils-multisports-exercices-echauffement-exercices-de-stretching-vignette

Wielu sportowców wykonuje serię ćwiczeń rozciągających przed rozpoczęciem treningu. Dlaczego? Ponieważ dobrze rozciągnięty mięsień lepiej się kurczy! Oto kompleksowy program ćwiczeń przygotowujący mięśnie przed treningiem. Możesz go stosować jako rozgrzewkę.

(11)
ROZNE SPORTY
conseils-ameliorer-son-equilibre-vignette

Jeżeli często upadasz albo tracisz równowagę, ten artykuł jest dla Ciebie! Ewa, nasz trener osobisty wytłumaczy Ci, jak kontrolować swoją sprawność i rozwinąć zmysł równowagi dzięki kilku prostym
i skutecznym gestom.

(2)
ROZNE SPORTY
conseils-apprendre-a-gerer-le-stress-vignette

Wiedziałeś o tym? Sport przyzwyczaja Twoje ciało, aby pozbywało się hormonów stresu. Dzięki temu łatwiej Ci jest znieść codzienne napięcie. Domyos daje Ci kilka rad, które pomogą Ci poradzić sobie ze stresem.

(2)
ROZNE SPORTY
conseils-multisports-astuces-comment-calculer-votre-poids-ideal

Jesteś przekonany, że musisz stracić kilka kilogramów! Czy poświęciłeś jednak trochę czasu na obliczenie Twojej idealnej wagi? Możesz być zaskoczony...

(3)
ROZNE SPORTY
conseils-multisports-corps-sante-evaluez-votre-coeur

Ponieważ w trakcie wysiłku musisz wsłuchiwać się w swoje ciało, proponujemy Ci test, który pozwoli ocenić Twoją ogólną kondycją fizyczną, a w szczególności kondycję Twojego serca.

(1)
ROZNE SPORTY
conseils-5-etapes-pour-retrouver-la-forme

Jak znaleźć w sobie siłę i poczuć energię na wiosnę? Właśnie w tym chcemy Ci pomóc - zapoznaj się z naszym szytym na miarę programem powrotu do formy.

(8)
ROZNE SPORTY
conseils-multisports-dietetique-5-aliments-pour-rester-zen

Częste spożywanie tłustych lub zbyt słodkich posiłków skutkuje nagromadzeniem toksyn w organizmie. Może to spowodować różne dolegliwości, jak ogólne zmęczenie czy bóle jelit.... To odpowiedni moment, aby pomyśleć o diecie detoksykującej, która oczyści organizm i wyprowadzi go na prostą. Czym jest dieta detoks, jaka żywność jest przy niej zalecana, a czego powinniśmy unikać?

(2)
ROZNE SPORTY
conseils-cross-astuce-trop-froid-pour-faire-du-fitness

Za zimno na fitness? Odkryj nasze porady, żeby pozostać w formie, nawet gdy jest chłodno.

(2)
GORA STRONY