226 Porady
Pages
FITNESS
conseils-musculation-corps-sante-comment-fonctionne-le-muscle

Zabierasz się za rzeźbę, nie wiedząc tak naprawdę, jak działają i jak rozwijają się Twoje mięśnie? W tym artykule znajdziesz wszystkie odpowiedzi na swoje pytania dotyczące treningu siłowego.

FITNESS

Masz ochotę się wyszaleć? Dobrze się składa, Rémy zaplanował małą niespodziankę na te czwarte zajęcia... Dołącz do niego w bonusowym wyzwaniu!

(3)
FITNESS

Nie poddawaj się podczas tego piątego treningu naszego wyzwania Domyos! Za Tobą ponad połowa dystansu! Oto nowy program ćwiczeń z Kettlebell.

(1)
FITNESS

Oto specjalny program na mięśnie brzucha i pośladków, który pozwoli Ci zamknąć ten pierwszy tydzień wyzwania. Powodzenia!

(3)
FITNESS

Czas, by wyzwolić maksimum energii! Co powiesz na to, by wypróbować nasze nowe wyzwanie Domyos i w pełni formy stawić czoło zimie? Ruszamy na pierwszy trening!

(13)
ROZNE SPORTY
conseils-multisports-exercices-gagner-en-souplesse-le-bon-programme

Czujesz, że Twoje mięśnie są sztywne, a stawy jak zardzewiałe? Czy pomyślałeś o rozciąganiu, żeby temu zaradzić? Oto składający się z 9 ćwiczeń program, który pomoże Ci zwiększyć swoją elastyczność dzień po dniu.

ROZNE SPORTY
conseils-multisports-astuces-se-detendre-avec-le-sport

Ćwiczysz, żeby pozbyć się nadmiaru energii, zrzucić zbędne kilogramy lub poprawić swoje osiągnięcia, ale czy myślałeś o tym, że sport służy też rozluźnieniu? Sport jest jednym z najlepszych sposobów, żeby całkowicie się rozluźnić. Zobacz jak!

FITNESS
conseils-remise-en-forme-astuces-la-methode-pilates

Stworzona w 1920 roku w Nowym Jorku przez Josepha Pilatesa, metoda Pilates jest obecnie stosowana na całym świecie. Jest skuteczna, niesie ze sobą korzyści dla ciała i umysłu: warto ją wypróbować!

GORA STRONY