219 Porady
Pages
ROZNE SPORTY
conseils-multisports-exercices-gagner-en-souplesse-le-bon-programme

Czujesz, że Twoje mięśnie są sztywne, a stawy jak zardzewiałe? Czy pomyślałeś o rozciąganiu, żeby temu zaradzić? Oto składający się z 9 ćwiczeń program, który pomoże Ci zwiększyć swoją elastyczność dzień po dniu.

ROZNE SPORTY
conseils-multisports-astuces-se-detendre-avec-le-sport

Ćwiczysz, żeby pozbyć się nadmiaru energii, zrzucić zbędne kilogramy lub poprawić swoje osiągnięcia, ale czy myślałeś o tym, że sport służy też rozluźnieniu? Sport jest jednym z najlepszych sposobów, żeby całkowicie się rozluźnić. Zobacz jak!

FITNESS
conseils-remise-en-forme-astuces-la-methode-pilates

Stworzona w 1920 roku w Nowym Jorku przez Josepha Pilatesa, metoda Pilates jest obecnie stosowana na całym świecie. Jest skuteczna, niesie ze sobą korzyści dla ciała i umysłu: warto ją wypróbować!

FITNESS

Odkryj nasze porady fitness w domu, w biurze lub na wakacjach. Dbaj o swoje jędrne ciało i korzystaj z lata: bądź piękna i wysportowana za sprawą naszych 5 sztuczek!

ROZNE SPORTY
conseils-multisports-corps-sante-recuperation-massage

Sport to zdrowie, ale celem naszego działania jest także unikanie kontuzji i mikrourazów oraz możliwie jak najszybsza regeneracja, by w pełni korzystać z zalet sportu, utrzymać formę oraz dobre samopoczucie.
Istnieje sposób na uniknięcie zakwasów po treningu lub zmniejszenie ich odczuwania, by codzienne życie było przyjemniejsze, a także by móc szybciej powrócić do aktywności.

(1)
JOGA
conseils-yoga-exercices-6-exercices-pour-debuter-yoga

Chcesz zacząć uprawiać jogę? Odkryj naszych 6 ćwiczeń, które pozwolą Ci powoli i spokojnie rozpocząć trening.

(5)
ROZNE SPORTY
conseils-multisports-astuces-accessoires-pratiquer-en-douceur

Akcesoria są nieodłącznym elementem zajęć fitness, gdyż pozwalają zróżnicować treningi oraz wzmocnić pracę mięśni. Tak zwane łagodne dyscypliny, jak joga czy pilates, także zachęcają do używania specjalnych akcesoriów wywierających korzystny wpływ na użytkowników.

(2)
ROZNE SPORTY
conseils-multisports-tendance-sport-connecte

Przedmioty monitorujące rozpanoszyły się w naszym życiu, niezależnie od tego, czy są to zegarki, bransoletki, odzież czy też sprzęt gospodarstwa domowego. Teraz są również coraz bardziej obecne w świecie sportu, w tym w fitnessie. Odkryj korzyści z używania tych przedmiotów podczas aktywności sportowej!

(1)
ROZNE SPORTY

Nasza wyobraźnia już krąży wokół wakacji i ciepłego piasku... Co powiesz na spokojne przygotowanie się do lata za pomocą długoterminowej, skutecznej diety?

(7)
GORA STRONY