216 Porady
Pages
FITNESS

Odkryj nasze porady fitness w domu, w biurze lub na wakacjach. Dbaj o swoje jędrne ciało i korzystaj z lata: bądź piękna i wysportowana za sprawą naszych 5 sztuczek!

ROZNE SPORTY
conseils-multisports-corps-sante-recuperation-massage

Sport to zdrowie, ale celem naszego działania jest także unikanie kontuzji i mikrourazów oraz możliwie jak najszybsza regeneracja, by w pełni korzystać z zalet sportu, utrzymać formę oraz dobre samopoczucie.
Istnieje sposób na uniknięcie zakwasów po treningu lub zmniejszenie ich odczuwania, by codzienne życie było przyjemniejsze, a także by móc szybciej powrócić do aktywności.

(1)
JOGA
conseils-yoga-exercices-6-exercices-pour-debuter-yoga

Chcesz zacząć uprawiać jogę? Odkryj naszych 6 ćwiczeń, które pozwolą Ci powoli i spokojnie rozpocząć trening.

(5)
ROZNE SPORTY
conseils-multisports-astuces-accessoires-pratiquer-en-douceur

Akcesoria są nieodłącznym elementem zajęć fitness, gdyż pozwalają zróżnicować treningi oraz wzmocnić pracę mięśni. Tak zwane łagodne dyscypliny, jak joga czy pilates, także zachęcają do używania specjalnych akcesoriów wywierających korzystny wpływ na użytkowników.

(2)
ROZNE SPORTY
conseils-multisports-tendance-sport-connecte

Przedmioty monitorujące rozpanoszyły się w naszym życiu, niezależnie od tego, czy są to zegarki, bransoletki, odzież czy też sprzęt gospodarstwa domowego. Teraz są również coraz bardziej obecne w świecie sportu, w tym w fitnessie. Odkryj korzyści z używania tych przedmiotów podczas aktywności sportowej!

(1)
ROZNE SPORTY

Nasza wyobraźnia już krąży wokół wakacji i ciepłego piasku... Co powiesz na spokojne przygotowanie się do lata za pomocą długoterminowej, skutecznej diety?

(7)
FITNESS

Czy Twój trening fitness jest wystarczająco długi, aby przynieść Ci zamierzone korzyści? W tym artykule zdradzimy Ci sekrety skutecznego treningu, w zależności od wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń i od celu, który chcesz osiągnąć. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, przeczytaj nasz przewodnik!

(15)
GORA STRONY