BIENTÔT ÉPUISÉ
 • Rybaczki do jogi damskie
 • Rybaczki do jogi damskie
 • Rybaczki do jogi damskie
 • Rybaczki do jogi damskie
 • Rybaczki do jogi damskie
 • Rybaczki do jogi damskie
 • Rybaczki do jogi damskie
 • Rybaczki do jogi damskie
 • Rybaczki do jogi damskie
 • Rybaczki do jogi damskie

Rybaczki do jogi damskie

Ref.
8312858
Mocne strony
Miękkie i miłe w dotyku rybaczki z bawełny pochodzącej z upraw ekologicznych. Wysoki, wywijany pasek opina mięśnie brzucha i doskonale leży na każdej sylwetce.

5 DOSTĘPNE KOLORY

 • Rybaczki do jogi damskie
 • Rybaczki do jogi damskie
 • Rybaczki do łagodnej gimnastyki, jogi damskie szare z bawełny organicznej
 • Rybaczki do jogi damskie
 • Rybaczki do jogi damskie
39,99 zł*
Eko-koncept
bawełna z uprawy ekologicznej, uprawiana bez nawozów sztucznych, pestycydów, GMO
Swoboda ruchów
8% elastanu to większa elastyczność.

CHARAKTERYSTYKA

Kolor
czarny; pasek fioletowy
Rozmiary
od XS do XXXL
SKŁAD
Materiał główny : 92.0% Bawełna, 8.0% Elastan
Test lab terrain
To bawełniane ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów. (Identyfikowalność produktów pochodzących z uprawy ekologicznej jest szczególnie wymagająca)
Przeznaczenie:
do łagodnej jogi (Hatha, Nidra, regenerująca itp.).
Gwarancja
2 lata

PORADY

Wskazówki konserwacji
Ubranie można prać w pralce w maksymalnej temperaturze 40°C. Można suszyć w suszarce bębnowej (delikatny program). Nie prasować. Zdecydowaliśmy się na rolnictwo ekologiczne, by zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko i okazać nasz szacunek wobec ekosystemu dotyczącego bawełny. Także Twój sposób dbania o ubrania wywiera wpływ na środowisko. Należy unikać prania wstępnego. Lepiej jest prać w temperaturze 30° niż w 40°, dzięki czemu zużycie energii jest aż o 37% mniejsze!

DODATKOWE INFORMACJE

Bawełna z upraw ekologicznych
Bawełna pochodząca z upraw ekologicznych jest uprawiana bez użycia produktów chemicznych. Metody ekologicznej uprawy zostały opracowane z myślą o ograniczeniu wpływu na środowisko. Ta bawełna chroni bioróżnorodność, żyzną glebę i ogranicza ryzyko zanieczyszczenia wód gruntowych. Zużycie wody o 60% mniejsze w stosunku do tradycyjnej bawełny.
Dlaczego warto uprawiać jogę?
Korzenie jogi sięgają starożytnych Indii. Pozwala ona na połączenie ciała z duchem. Uprawiając regularnie jogę możemy poczuć się dobrze ze swoim ciałem oraz umysłem. Ciało staje się gibkie, silne i sprężyste. Wzrasta nasze zaufanie do nas samych; jesteśmy spokojniejsi i bardziej rozluźnieni.
Koncepcja produktów do jogi Domyos
Podczas zajęć gimnastycznych lub jogi komfort jest bardzo ważnym elementem. Z tego powodu cała oferta ubrań od Domyos została zaprojektowana z myślą o swobodzie ruchu. Nasze ubranie są opracowane tak, abyś mogła skupić się na postawie i oddychaniu. Są również poddawane realnym testom. Regularnie je także dopracowujemy dzięki licznym opiniom klientów.
Dlaczego wato wybierać bawełnę ekologiczną?
Oddychanie, rozluźnienie, odstresowanie się - joga to synonim dobrego samopoczucia. Uczestnicy zajęć są uwrażliwiani na pojęcie ograniczeń ciała, szacunku do innych oraz środowiska: z tego powodu proponujemy bawełnę pochodzącą z upraw ekologicznych (opracowaną z myślą o zmniejszeniu wpływu na środowisko)

Opinie użytkowników

Rozkład ocen
 • Rybaczki
  10 Feb 2016
  Bawełna, podwyższony stan -

  Używam do fitnessu o średniej/wysokiej intensywności. Zależało mi na spodniach z naturalnego materiału, są lekkie i przepuszczają powietrze. Te spodnie jako jedyne sprawdziły się podczas zeszłorocznych upałów, nie było w nich tak gorąco w trakcie treningu. Wiadomo, że przy intensywnym treningu spodnie będą wilgotne, ale w moim odczuciu lepsze są spodnie z naturalnych tkanin niż ze sztucznych.

  Dodatkowo podwyższony stan kamufluje wystający brzuszek, a gdy brzuszek zniknie, to mocniej zawiąże się spodnie w talii i dalej pasują.

 • OK
  4 Dec 2015
  wygodne zbyt gruby materiał

  Po roku użytkowania, troszkę zmieniły kształt i lekko przyblakły, ale wciaż spełniają swoją rolę i bardzo dobrze sprawdzają się przy ćwiczeniach.
  Osobiście wolałabym, żeby materiał był trochę cieńszy.

 • super
  23 Nov 2015
  jakość - rewelacjyjna -

  Super - przyjemny dla ciała materiał, wygodne

Mogą Cię również zainteresować

BIENTÔT ÉPUISÉ
Rybaczki do jogi damskie
BIENTÔT ÉPUISÉ
Rybaczki fitness SHAPE + damskie
od
59,99 zł54,99 zł*
5 Opinie
  GORA STRONY