• Zestaw hantli 20 kg
  • Zestaw hantli 20 kg

Zestaw hantli 20 kg

Ref.
8018574
Mocne strony
Elementy zestawu znajdują się w walizce, która ułatwia przechowywanie oraz przenoszenie sprzętu.
149,99 zł*
Solidność
5 lat gwarancji na produkt.
Wszechstronność
Umożliwia wykonywanie wielu ćwiczeń siłowych.
Łatwe użytkowanie
Kompletny zestaw do ćwiczeń siłowych. Bezpieczne mocowanie obciążeń.
Kompaktowość
Zestaw hantli w walizce: wygodne przechowywanie i transport.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Stal nierdzewna, żeliwo, chrom.
Przeznaczenie:
do wzmacniania mięśni ramion, barków i klatki piersiowej.
Gwarancja
5 lata

PORADY

Wskazówki konserwacji
Ślady potu czyścić suchą ściereczką.
Porady bagażu
Nie przechowywać w wilgotnym miejscu lub na świeżym powietrzu, by uniknąć korozji.
Ograniczenia użytkowania
Nie używać w wilgotnych miejscach. Wyłącznie do użytku domowego

DODATKOWE INFORMACJE

Zawartość zestawu 20 kg
- 2 gryfy gwintowane z nierdzewnego chromu o wadze 2 kg, długości 35 cm i średnicy 28 mm, ryflowane uchwyty z odlewanymi kołnierzami, - 12 żeliwnych obciążeń (4 talerze o wadze 2 kg i 8 talerzy o wadze 1 kg), - 4 chromowane zaciski gwiazdowe.
Czym są ćwiczenia siłowe?
Ćwiczenia siłowe to wszystkie ćwiczenia fizyczne, które mają na celu rozwijanie lub utrzymywanie masy mięśniowej i sprawności. Ćwiczenia siłowe to podstawowa forma podnoszenia ciężarów, zwiększenia siły, bodybuildingu. Stanowią niezależną aktywność fizyczną i mogą być wykorzystywane jako przygotowanie fizyczne do uprawiania większości sportów.
Dla kogo?
Chociaż ćwiczenia siłowe są najczęściej wykonywane przez mężczyzn, są one przeznaczone dla każdego, kto podejmuje aktywność fizyczną lub sportową i pragnie zwiększyć swoją masę mięśniową. Osoby, które rozpoczynają ćwiczenia siłowe, powinny, niezależnie od płci, rozpocząć od podnoszenia ciężarów o niewielkiej wadze i stopniowo ją zwiększać.
Zalety ćwiczeń siłowych
Osoby, które wykonują ćwiczenia siłowe dążą do: zwiększenia masy mięśniowej. Poza wzrostem masy mięśniowej, ćwiczenia siłowe dają różne korzyści: zwiększenie siły i masy ciała, wzmocnienie kości, wzmocnienie ścięgien i stawów (zmniejszenie ryzyka kontuzji), spalanie tkanki tłuszczowej i złagodzenie bólów pleców.

Opinie użytkowników

Rozkład ocen
Pozytywna opinia oceniona jako najprzydatniejsza
Polecam 30 Nov 2015 Zestaw w walizeczce - oszczednośc miejsca -

Bardzo dobrze wykonane hantle.Gryf nie slizga sie w spoconej dłoni zapewniając pewny chwyt. Stalowe zaciski z silikonowa przekładka super przylegaja do obciąznika , przez co kółka cięzarów nie lataja po całym gryfie.Kawał dobrego 'złomu' do amatorskich ćwiczeń ;) dodatkowo mini ściagawka w zestawie dla poczatkujacych.

Negatywna opinia oceniona jako najprzydatniejsza
Lepiej dołożyć kilka złotówek do lepszych 24 Jun 2015 Cena Jakość wykonania obciążenia

Cena za 1kg jak w większości sieciówek. Jakość samego obciążenia bardzo słaba. Odlewy mają często braki, farba szybko odpryskuje i ściera się. Same gryfy są solidne i dobrze wykonane.
Dla amatora na pierwszy kontakt ze sprzętem polecam z racji niskiej ceny. Większość "sezonowców" i tak po miesiącu rzuca je w kąt ;)

Odpowiedź marki :

  Serdecznie dziękuję za Pana komentarz!

 Panie Bartoszu, jednym z naszych głównych celów jest proponować najlepszą cenę na rynku za dany produkt. Wierzymy, że produkt, który Pan nabył proponujemy w cenie atrakcyjnej względem konkurencji. Tak czy inaczej będziemy starac się ceny obniżać - taka jest polityka naszej firmy. Co do jakości wykonania produktu, jeśli nosi on wady produkcyjne namawiam Pana do zareklamowania produktu w najbliższym sklepie stacjonarnym bądź poprzez kuriera. Serdecznie Pana pozdrawiam!

Michał Buda Domyos, Newfell product specialist DECATHLON

GORA STRONY