• Zestaw hantli 30 kg
  • Zestaw hantli 30 kg
  • Zestaw hantli 30 kg

Zestaw hantli 30 kg

Ref.
8194066
Mocne strony
Idealny zestaw na pierwsze treningi siłowe! Zestaw będący uzupełnieniem BM100. Gryf o długości 1,32 m ułatwia ćwiczenie klatki piersiowej, nóg i barków. 2 walizy ułatwiające transport.
319,99 zł*
Solidność
5 lat gwarancji na produkt. 10 żeliwnych talerzy ważących od 5 kg do 1 kg.
Wszechstronność
Gryf 1,32m (3 elementy), dyski i 2 krótkie gryfy zapewniają lepszy trening
Kompaktowość
2 praktyczne w użytkowaniu i transporcie walizy. Transport 30kg staje się łatwy.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiar
dł. 10 x szer. 38 x wys. 39 cm
Waga
30 kg
SKŁAD
Chrom i żeliwo.
Przeznaczenie:
do ćwiczenia mięśni ramion, barków, klatki piersiowej i nóg.
Gwarancja
5 lata

PORADY

Wskazówki konserwacji
Ślady potu czyścić suchą ściereczką.
Porady bagażu
Nie przechowywać w wilgotnym miejscu lub na świeżym powietrzu, by uniknąć korozji.
Ograniczenia użytkowania
Wyłącznie do użytku domowego Nie używać w miejscach wilgotnych

DODATKOWE INFORMACJE

Zawartość zestawu 30 kg
- 2 gryfy gwintowane z nierdzewnego chromu o wadze 2 kg, długości 35 cm i średnicy 28 mm, ryflowany uchwyt z odlewanymi kołnierzami, - 4 chromowane zaciski (250 g każdy). - 2 żeliwne talerze o wadze 5 kg, 4 żeliwne talerze o wadze 2 kg, - 4 żeliwne talerze o wadze 1 kg - 1 gryf o długości 1,32 m (max obciążenie 160 kg) pusty w środku, złożony z 3 części o wadze 2kg 800
Czym są ćwiczenia siłowe?
Ćwiczenia siłowe to wszystkie ćwiczenia fizyczne, które mają na celu rozwijanie lub utrzymywanie masy mięśniowej i sprawności. Ćwiczenia siłowe to podstawowa forma podnoszenia ciężarów, zwiększenia siły, bodybuildingu. Stanowią niezależną aktywność fizyczną i mogą być wykorzystywane jako przygotowanie fizyczne do uprawiania większości sportów.
Dla kogo?
Chociaż ćwiczenia siłowe są najczęściej wykonywane przez mężczyzn, są one przeznaczone dla każdego, kto podejmuje aktywność fizyczną lub sportową i pragnie zwiększyć swoją masę mięśniową. Osoby, które rozpoczynają ćwiczenia siłowe, powinny, niezależnie od płci, rozpocząć od podnoszenia ciężarów o niewielkiej wadze i stopniowo ją zwiększać.
Zalety ćwiczeń siłowych
Osoby, które wykonują ćwiczenia siłowe dążą do: zwiększenia masy mięśniowej. Poza wzrostem masy mięśniowej, ćwiczenia siłowe dają różne korzyści: zwiększenie siły i masy ciała, wzmocnienie kości, wzmocnienie ścięgien i stawów (zmniejszenie ryzyka kontuzji), spalanie tkanki tłuszczowej i złagodzenie bólów pleców.
Rozkład ocen
  • Świetny zestaw
    3 Nov 2015
    solidne wykonanie, podgumowane talerze, cena, farba schodząca z talerzy

    Zestaw posiadam 3 tygodnie i jestem bardzo zadowolony. Warto zwrócić uwagę na solidne wykonanie gryfów oraz na talerze z podgumowaniem (zero hałasu w trakcie ćwiczeń). W opisie produktu nie wspomniano, że sztanga NIE JEST gwintowana, tylko na normalne zaciski. Niektórym może to przeszkadzać ze względu na mniejsze bezpieczeństwo przy podnoszeniu większych ciężarów. Z drugiej strony nie traci się czasu na przekładanie talerzy. Jednym z minusów jest szybko schodząca farba z talerzy. No i trochę odstrasza cena - myślę, że cały zestaw mógłby być o ok. 50 zł tańszy. No ale wysoką cenę wynagradza doskonała jakość oraz darmowa dostawa.

GORA STRONY