Bieżnia do biegania T520B

Ref.
8529877
OPINIE KLIENTÓW
4.76 / 5 21 Opinie
Mocne strony
Bieżnia treningowa T520 przeznaczona jest do biegania z niedużą intensywnością w domu. Jest prosta i intuicyjna. To idealne wsparcie treningów cardio. Moc bieżni 1.2 KM
1 799,00 zł*
Green tax
6,02 €
Wszechstronność
Możliwość zintensyfikowania treningów: prędkość do 13km/h, nachylenie do 10%
Komfort użytkowania
Powierzchnia biegowa: 43x121cm
Coaching
10 zarejestrowanych programów: 5 x zdrowie i 5 x kalorie.
Kompaktowość
Składana bieżnia.
Czas montażu
Najlepiej 2 osoby (montaż 45 min).

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Rama : 100.0% Stal Complementary parts : 75.0% Polistyren (PS), Complementary parts : 25.0% Polichlorek winylu (PVC) - bez ftalanów Tablica : 40.0% Miedź (Cu), Tablica : 35.0% Stal, Tablica : 10.0% Mosiądz, Tablica : 10.0% Epoxy, Tablica : 5.0% Aluminium Deska : 100.0% Drewno
Gwarancja
2 lata na części. 5 na konstrukcję metalową. Części zamienne dostępne przez okres 10 lat.

PORADY

Porady bagażu
Przechowywać w suchym miejscu, z dala od kurzu.
Ograniczenia użytkowania
Maksymalna waga użytkownika: 130kg Wyłącznie do użytku domowego.

DODATKOWE INFORMACJE

WAGA I WYMIARY
Wymiary po rozłożeniu: dł. 163 x szer. 73 x wys. 138 cm Wymiary po złożeniu: dł. 98 x szer.73 x wys. 146 cm Waga bieżni: 62kg Wymiary opakowania: dł. 167 x szer. 75 x wys. 28 cm Waga opakowania: 66 kg
Moc silnika
Testowana przy maksymalnej prędkości 13 km/h i przy wadze 130 kg. Moc silnika T520 to 1,2 HP i 895 watts. Średnie zużycie energii to 450 watts (przy sportowcu ważącym 90 kg i biegnącym z prędkością 8 km/h).
WYŚWIETLACZ T520
Konsola bieżni T520 została opracowana we współpracy z naszymi użytkownikami w celu zapewnienia dużego komfortu użytkowania. Podświetlany wyświetlacz LCD podaje informacje niezbędne podczas treningu: prędkość, czas, dystans, kalorie, bpm. Podstawka pod tablet pozwoli Ci urozmaicić czas treningów i połączyć je jeszcze łatwiej z życiem codziennym.
Zarejestrowane programy
Bieżnia treningowa T520 posiada 10 zarejestrowanych programów, które pozwalają urozmaicić treningi: - 5 programów ZDROWIE: na jędrność, spokojny powrót do cardio; - 5 programów KALORIE wspierających spalanie tłuszczu podczas treningu i po jego zakończeniu. Specyfika każdego programu: profil, czas, prędkość i nachylenie można swobodnie dopasowywać do swojego poziomu.
Pomiar tętna
Bieżnia treningowa T520 posiada czujniki dotykowe tętna; ich zadaniem jest podawanie szacunkowego tętna użytkownika bieżni. Jeśli z powodów zdrowotnych musisz bazować na bardziej precyzyjnej informacji i stale mierzyć tętno, zachęcamy Cię do wyposażenia się w odpowiednie wyposażenie. Przed rozpoczęciem uprawiania aktywności fizycznej należy skonsultować się z lekarzem.
NISKI POZIOM HAŁASU
CISZA to ważne kryterium, któremu poświęcamy szczególną uwagę podczas opracowywania naszych produktów. Nasza codzienna praca ma na celu poprawę komfortu związanego z cichą pracą bieżni, aby jej użytkowanie było wygodne zarówno dla sportowca jak i jego toczenia. Bieżnia T520 emituje hałas na poziomie 57Db przy prędkości 10km/h bez biegacza.
Składanie i przechowywanie
Bieżnia treningowa T520 jest składana i posiada rolki ułatwiające jej przesuwanie. Po złożeniu bieżnia zajmuje powierzchnię na podłodze o wymiarach 98x73 cm. W celu wydłużenia trwałości bieżni przechowuj ją w suchym miejscu, z dala od kurzu.
ZALETY PŁYNĄCE Z TRENOWANIA NA BIEŻNI
Maszerowanie i bieganie to idealny sposób do utrzymania kondycji fizycznej, wyszczuplenia sylwetki czy też poprawy wydolności układu krążenia. Bieżnia treningowa pozwala trenować w domu, bez względu na warunki pogodowe, oraz połączyć treningi cardio z codziennymi obowiązkami. Możesz dostosować swoje treningi do obranych celów oraz swojej kondycji fizycznej i cieszyć się większym komfortem jak i wydajnością.
SERWIS POSPRZEDAŻOWY / POMOC TECHNICZNA / INSTRUKCJA OBSŁUGI
Zapraszamy na naszą stronę www.decathlon.pl w celu: - Zapoznania się z warunkami gwarancji Twojego produktu - Poznania sposobu montażu, regulacji lub użytkowania Twojego produktu - Rozwiązania problemu technicznego - Ściągnięcia instrukcji obsługi bieżni
INFORMACJE DOT. UŻYTKOWANIA
Funkcja Hand-Pulse (pomiar tętna z ręki) nie jest dozwolony dla osób noszących rozrusznik serca. Maksymalna waga użytkownika: 130kg Wyłącznie do użytku domowego.

OPINIE KLIENTÓW

4.76 / 5 21 Opinie
20 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 02 październik 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  super

  Cała rodzina jest zadowolona

 • Mężczyzna
  19 sierpień 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Polecam

  Mogła by być o kilka centymetrów szersza ale poza tym sprawdza się świetnie...

 • Kobieta
  20 lipiec 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Polecam

  Bardzo dobry produkt za świetną cenę. Duży poziom nachylenia daje możliwości, dodatkowo różne tryby na plus. Brakuje mi jedynie manualnej możliwości modyfikacji kąta nachylenia podczas stosowania jednego z trybów (bo prędkość można) oraz możliwości wydłużenia treningu lub zapętlenia (chyba że jest taka możliwość a ja jeszcze jej nie odkryłam).

GORA STRONY