Bieżnia do chodzenia WALK500

Ref.
8484587
OPINIE KLIENTÓW
4.67 / 5 6 Opinie
Mocne strony
Dzięki waszym opiniom dopracowaliśmy drążek z przodu w WALK500: Zapewnia większy komfort podczas trenowania marszu. Dopasuj prędkość do swoich potrzeb (do 8 km/h!).
1 299,00 zł*
Green tax
4,00 €
Wszechstronność
Maszeruj w swoim rytmie bez nachylenia, dzięki prędkości od 0,5 do 8km/h.
Komfort użytkowania
Powierzchnia do marszu (szer. 40 cm, dł. 100cm) zapewnia komfortowy trening.
Coaching
Śledź swój czas, dystans, spalone kalorie, prędkość i liczbę kroków.
Kompaktowość
dł. 130 x szer. 67 x wys. 17cm(wymiary bieżni po złożeniu).
Czas montażu
Bez montażu.

CHARAKTERYSTYKA

Częstotliwość
4 do 8h/tydz
Maks. prędkość
8 km/h
Nachylenie
BRAK
Pas biegowy
40x100
SKŁAD
Rama : 100.0% Stal Kaptur : 75.0% Polistyren z recyklingu, Kaptur : 25.0% Polichlorek winylu (PVC) - bez ftalanów Deska : 100.0% Drewno
Approved by
Nasi testerzy podczas regularnego użytkowania w domu przez czas do 10 godzin w tygodniu.
Gwarancja
2 lata na części. 5 na konstrukcję metalową. Części zamienne dostępne przez okres 10 lat.

PORADY

Porady bagażu
Złożoną / rozłożoną bieżnię przechowywać w suchym miejscu, z dala od kurzu.
Ograniczenia użytkowania
Maksymalna waga użytkownika: 130kg. Wyłącznie do użytku domowego

DODATKOWE INFORMACJE

WAGA I WYMIARY
Wymiary bieżni złożonej w poziomie:dł. 130 x szer. 67 x wys. 17 Wymiary bieżni złożonej w pionie: dł. 67 x szer. 27 x wys. 130 Wymiary bieżni rozłożonej: dł. 130 x szer. 67 x wys. 110 Wymiary bieżni podczas przechowywania w pionie:dł. 130 x szer. 67 x wys. 27 Waga bieżni:35 kg Wymiary opakowania: dł. 140 x szer. 76.5 x wys. 23 Waga opakowania: 41 kg
INTUICYJNA KONSOLA DLA ŁATWEGO UŻYTKOWANIA
Bieżnia Domyos Walk500 posiada podświetlaną i intuicyjną konsolę z przyciskami START/STOP oraz regulacją prędkości "+/-". Centralny wyświetlacz pokazuje najważniejsze podczas treningu informacje: czas trwania treningu, prędkość, pokonany dystans, szacunkowo spalone kalorie oraz liczba kroków wykonanych podczas treningu. Funkcja PAUSE pozwala przerwać trening bez utraty informacji.
CICHE DZIAŁANIE DLA LEPSZYCH WRAŻEŃ PODCZAS TRENINGU
Bieżnia do chodzenia Domyos Walk500 jest ceniona przez naszych użytkowników za jej cichą pracę. Współpracujemy z laboratorium wyspecjalizowanym w badaniach akustycznych, czego celem jest poprawa cichego działa bieżni, a przez to zwiększenie komfortu Twojego oraz Twojego otoczenia. Podczas działania przy prędkości 4km/h (bez użytkownika) jej poziom hałasu wynosi 57Db. Jest cichsza niż komputer biurowy!
DLACZEGO OCZEKUJEMY ŁATWEGO PRZECHOWYWANIA?
Domyos Walk500 to bieżnia dostosowana do małej przestrzeni! Składanie górnego łuku sprawia, że bieżnia zajmuje mniej miejsca (po złożeniu wysokość 17cm). Kompaktowość i 2 rolki transportowe z przodu ułatwiają jej chowanie pod meblem i pozwalają zwiększyć powierzchnię użytkową pomieszczenia. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaproponować Ci kompaktową bieżnię o wymiarach po złożeniu:dł. 130cm x szer. 67cm x wys. 17cm
WYTRZYMAŁY SILNIK I CZĘŚCI ELEKTRONICZNE
Testujemy wytrzymałość wszystkich naszych silników i części elektronicznych przez minimum 600h (25 dni bez przerwy). Celem tych testów jest zapewnienie niezawodności produktu w czasie i zagwarantowanie najlepszych warunków jego użytkowania. Zwracamy szczególną uwagę na łagodny start i zakończenie treningu, płynny ruch pasa do maszerowania. Ma to na celu zapewnienie najlepszego komfortu treningu.
W DECATHLON BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM!
W celu zapewnienia bezpieczeństwa sportowców, wszystkie bieżnie muszą posiadać system bezpieczeństwa umożliwiający natychmiastowe zatrzymanie. Postanowiliśmy zaopatrzyć każdą naszą bieżnię w klucz bezpieczeństwa. Jego sznurek można przyczepić do ubrania. Przy upadku lub znacznym oddaleniu się użytkownika od wyświetlacza bieżnia automatycznie się zatrzyma. Uchroni Cię to przed ewentualną kontuzją.
DLACZEGO WARTO UPRAWIAĆ MARSZ W DOMU?
Chodzenie jest idealną aktywnością pozwalającą utrzymać swoją formę. Bieżnia do chodzenia Domyos Walk500 pozwoli Ci połączyć aktywność fizyczną z codziennymi obowiązkami. Już nie musisz sprawdzać pogody, martwić się zanieczyszczeniem powietrza lub brakiem czasu! Możesz trenować, kiedy chcesz, w swoim rytmie i nie martwiąc się o długość treningu! WHO zaleca, by w celu utrzymania dobrego stanu zdrowia, uprawiać aktywność fizyczną w regularny i umiarkowany sposób przez 22 minuty dziennie.
SERWIS POSPRZEDAŻOWY / POMOC TECHNICZNA / INSTRUKCJA OBSŁUGI
Zapraszamy do odwiedzenia zakładki SERWIS PO SPRZEDAŻY na stronie www.decathlon.pl, gdzie: - Dowiesz się, jak zmontować i wyregulować produkt - Rozwiążesz problem techniczny - Pobierzesz instrukcję obsługi bieżni

OPINIE KLIENTÓW

4.67 / 5 6 Opinie
6 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 13 styczeń 2021
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Wygody ulatwij przechowania

  Fajnie

 • Kobieta
  +60 lat
  19 listopad 2020
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Doskonała i cicha

  Chodziła ta bieżnia za mną od dawna. Mąż ma 82 lata , ja mam 79. Jesteśmy bardzo sprawni fizycznie i chcemy utrzymać te sprawność. Przed pandemią chodziliśmy od wielu lat codziennie na 3-6 km marsze dość szybkim krokiem. W zimę było często ciężko odbywać te marsze i wtedy już myślałam o takiej chodzeniowo-marszowej bieżni na ten okres roku. Pandemia w ostatnich tygodniach zmusiła nas do niewychodzenia z domu i braku dogodnego dla nas rodzaju ruchu. Odkładałam jednak decyzję zakupu tej bieżni ,bo nie chcę kłótni z sąsiadami o hałas (łomot) jaki im zrobię nas głowami. Jednak postanowiłam ją kupić. Naczytałam się przedtem czym i jak wygłuszyć hałasy pracującej bieżni i kupiłam ją razem z matą Decathlon Domy 'os. Testowałam na podłodze bez podłożonej maty tłumiąco-amortyzacyjnej. Okazało się, że pracująca bieżnia ustawiona na marsz w tempie 4-6 km/h jest zdumiewająco cicha! Nie łomocze, nie dudni, nie skrzypi, nie jęczy, nie szumi, nie ugina się, nie odkształca się, jest stabilna- nie przemieszcza się. Marsz męża o wadze 80 parę kg też nie wzmocnił odgłosu pracy bieżni i robionych kroków. Zaznaczam , że oboje chodziliśmy w klapkach japonkach crocs athens, w których zawsze chodzimy na marsze, gdy na dworze jest powyżej 15 st. C , bo są super wygodne, świetnie się trzymają stopy i AMORTYZYJĄ wstrząsy przy chodzeniu , doskonałe na długie dystanse. Myślę, że inne buty nie przyczynią znacząco do wzrostu hałasu. Matę będę po bieżnię podkładała dla mojego własnego spokoju o niehałasowanie sąsiadom. Bieżnia (bez maty pod nią) z chodzącą na niej osobą nie przeszkadza oglądać "rozmawiającej" telewizji, rozmawiać z kimś, lub skupić się na jakiejś pracy umysłowej- bo nie denerwuje i nie drażni otoczenia.
  Na temat trwałości tej bieżni nie mogę się wypowiadać, bo za krótko ją używamy. ALE POLECAM WSYZSTKIM KTÓRZY CHCĄ MIEĆ CIHĄ BIEŻNIĘ , I NA KTÓREJ DA SIĘ CHODZIĆ BARDZO WOLNO I BARDZO SZYBKO.

 • Mężczyzna
  26 październik 2020
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Gwarancja nie obowiazuje przy uzywaniu powyzej 5h

  Bardzo fajny produkt, szukalem czegos do pracy na "chodząco" przy biurku elektrycznym gdzie nie są potrzebne duze predkosci. Bieznie mozna uzywac w pozycji ze zlozonym palakiem, nieco zabiera to przestrzeni na pasie (ok. 15cm) ale przy chodzeniu nie jest to duzy problem.Wysokosc pasa też akceptowalna przy moim zastosowaniu bo jest to 10-11cm. Przy 8km/h i dluzszym uzywaniu mozna sie zmeczyc. Rozwazalem chinska alternatywe skladana w kwadrat (walking pad w roznych wariantach) ale ta bieznia bije je na glowe vmax, max waga uzytkownika (130kg vs 90-100kg) oraz bliskoscia i pewnie latwoscia obslugi serwisowej. Natomiast co do mankamentow, przeczytalem recenzje i pytania i pojawia sie pytanie "co to znaczy ze mozna uzywac 5h tygodniowo" i odpowiedz obslugi: "Są to zalecenia producenta odnośnie częstotliwości użytkowania, bieżnia jest przeznaczona dla osób początkujących, zaczynających uprawianie sportu, dlatego godzina dziennie dla takiej osoby będzie i tak wystarczająca." Natomiast w karcie gwarancyjnej stoi: gwarancja nie obowiązuje w przypadkach: Eksploatacja w zakresie przekraczającym zalecenia wskazane w instrukcji obslugi. Więc jesli dobrze rozumiem to powyzej 5h uzytkowania gwarancja nie obowiązuje. Warto było o tym wspomnieć w odpowiedzi na pytanie, na stronie nie ma na ten temat informacji i dla mnie jest to wprowadzanie klienta w błąd, tym bardziej, że gwarancję dostajemy po otrzymaniu sprzętu przy zamówieniu przez internet. Dlatego daję 3/5, gdyby nie to dałbym 5/5.

GORA STRONY