• Bieżnia fitness TC5
 • Bieżnia fitness TC5
 • Bieżnia fitness TC5
 • Bieżnia fitness TC5
 • Bieżnia fitness TC5
 • Bieżnia fitness TC5
 • Bieżnia fitness TC5
 • Bieżnia fitness TC5
 • Bieżnia fitness TC5

Bieżnia fitness TC5

Ref.
8288569
OPINIE KLIENTÓW
4.3 / 5 8 Opinie
Mocne strony
Comfort Run będzie Cię wspierać podczas maszerowania i biegania w domu z prędkością do 16km/h. Nasi klienci doceniają ją w szczególności za komfort, prosty montaż i łatwość użytkowania.

2 DOSTĘPNE KOLORY

 • Bieżnia fitness TC5
 • Bieżnia COMFORT RUN
2 499,00 zł*
Green tax
6,02 €
Wszechstronność
Maksymalna prędkość 16km/h, zmechanizowane nachylenie do 10%
Komfort użytkowania
Wygodna powierzchnia biegowa (45x127cm) dostosowana do biegania
Coaching
5 wyświetlanych funkcji, 16 wgranych programów treningowych
Amortyzacja
Optymalna amortyzacja dzięki desce z miękkiego drewna, system Domyos Soft Impact

CHARAKTERYSTYKA

Pas biegowy
45 x 127 cm
Maks. prędkość
16 km/h (2,25 KM)
Wym. rozłoż
dł. 168 x szer. 81 x wys. 140 cm
Wymiary złożony
dł. 82 x szer. 81 x wys. 159 cm
Wymiary kartonu
dł. 171 x szer. 74 x wys. 28 cm
Waga kartonu
75 kg
SKŁAD
Oprawa : 80.0% Stal, 20.0% Polistyren (PS) Deska : 40.0% Miedź (Cu), 35.0% Stal, 10.0% Mosiądz, 10.0% Epoxy, 5.0% Aluminium
Przeznaczenie:
do chodzenia i biegania w celu utrzymania kondycji, poprawy wydolności serca i mięśni.
Gwarancja
5 lat na konstrukcję, 2 lata na części. Serwis posprzedażowy: zapraszamy na domyos.pl

PORADY

Wskazówki konserwacji
Po każdym treningu należy oczyścić bieżnię ze śladów potu. W celu przedłużenia żywotności bieżni oraz komfortu użytkowania, należy regularnie sprawdzać dokręcenie śrub i wkrętów oraz ustawienie i napięcie pasa biegowego (szczegółowy opis w instrukcji obsługi). Zalecamy także smarowanie bieżni, gdyż pozwoli to ograniczyć ocieranie pasa bieżni o deskę. Uwaga - należy stosować specjalny smar do bieżni treningowej (100% silikon).
Porady bagażu
Nie przechowywać w wilgotnym miejscu. Nie przechowywać na zewnątrz budynku.
Ograniczenia użytkowania
Maks. waga użytkownika: 130kg.

DODATKOWE INFORMACJE

ZALETY PŁYNĄCE Z TRENOWANIA NA BIEŻNI
Maszerowanie i bieganie to idealny sposób do powrotu do formy, utrzymania kondycji fizycznej, wyszczuplenia sylwetki czy też poprawy wydolności układu krążenia. Bieżnia pozwoli Ci połączyć treningi z życiem codziennym. Warto pamiętać: WHO zaleca, by w celu utrzymania formy, wykonywać tę czynność w sposób regularny z umiarkowaną prędkością (ciało lekko się poci, możesz prowadzić rozmowę): 22 min/dziennie.
WYŚWIETLACZ
Wyświetlacz bieżni Comfort Run wyświetla główne, niezbędne do treningu funkcje: czas, pokonany dystans, spalone kalorie, prędkość. Bieżnia Comfort Run posiada także: - Handpulse do mierzenia tętna - Głośniki z wejściem jack (3,5mm), abyś mógł zwiększyć rytm swoich treningów - Przyciski ułatwiające zmianę prędkości i nachylenia podczas treningów interwałowych.
PROGRAMY TRENINGOWE
Bieżnia Comfort Run posiada 16 wgranych programów, które pozwolą Ci urozmaicić treningi: - 8 programów "osiągi" np. interwałowy - 8 programów "utrata wagi" na spalanie kalorii Szczegółowy opis programów znajduje się w instrukcji bieżni oraz na stronie domyos.com w rubryce SERWIS PO SPRZEDAŻY.
Moc silnika
Moc silnika 2,25 KM (ciągła) jest dostosowana do wymogów technicznych tej bieżni, dzięki czemu zapewni Ci większą płynność ruchu. Maksymalna waga użytkownika: 130 kg.
SYSTEM AMORTYZACJI
System amortyzacji bieżni Comfort Run "Domyos Soft Impact" oraz dobór płyty zapewniają giętkość i zmniejszają wstrząsy na wysokości stawów. Kauczukowe wstawki między drewnianą płytą a metalową konstrukcją amortyzują wstrząsy i jednocześnie gwarantują dobre wybicie podczas biegania.
NISKI POZIOM HAŁASU
Bieżnia Comfort Run emituje hałas na poziomie 68 Db przy prędkości 10km/h bez biegacza. W celu zmniejszenia hałasu spowodowanego wibracjami w trakcie treningu, zalecamy położenie maty np. "Training Mat" pod bieżnią.
Składanie i przechowywanie
Bieżnia Comfort Run składa się do pionu, co ułatwia jej przechowywanie. 2 rolki pod bieżnią pozwalają wygodnie ją przesuwać. System podnośnika zapewnia łatwe i bezpieczne składanie i rozkładanie bieżni, a jednocześnie chroni podłogę przed uderzeniem sprzętu o nią.
WAGA I WYMIARY
Wymiary nierozłożonej bieżni: dł. 82 x szer. 81 x wys.159 cm Wymiary bieżni podczas używania: dł. 168 x szer. 81 x wys. 140 cm Waga bieżni: 65 kg Wymiary opakowania: dł. 171 x szer. 74 x wys. 28 cm Waga kartonu: 75 kg
SERWIS POSPRZEDAŻOWY / POMOC TECHNICZNA / INSTRUKCJA OBSŁUGI
Zapraszamy na naszą stronę www.domyos.com w celu: - Zapoznania się z informacjami dot. montażu i regulacji produktu - Rozwiązania problemu technicznego - Pobrania instrukcji do swojej bieżni treningowej - Zapoznania się z poradami dot. użytkowania

OPINIE KLIENTÓW

4.3 / 5 8 Opinie
7 użytkowników poleca ten produkt
Favorable review more useful
That review has been deposited on this product version
Opinia zweryfikowana
30-39 lat
04 December 2015
Bieżnia fitness TC 5
Dużo programów do wykorzystania, Brak

Jestem zadowolona z bieżni. Użytkuję ją około 5 miesięcy. Sprawuje się dobrze, nic się na razie nie psuję. Podczas szybszego biegu głośniej chodzi i słychać ją piętro niżej. Jest dość duża, ale zgodna z wymiarami. Polecam raczej do domku, a nie mieszkania w bloku. Dużo programów do wykorzystania, ale tak naprawdę to korzystam z tych samych. Można podpiąć muzykę. Według mnie nic jej nie brakuje, można zmierzyć puls, pochylić, ustawić rożne szybkości czy programy.Ogólnie jestem bardzo zadowolona i nie widzę wad. Korzystamy z niej z mężem prawie codziennie.

Critical review more useful
That review has been deposited on this product version
Opinia zweryfikowana
Mężczyzna
50-59 lat
11 March 2015
Używany od 2 do 8 tygodni
Serwis bieżni zamieszkał u mnie w domu...
Nic, jestem kompletnie rozczarowany i zawiedziony Ilość usterek, co chwila coś nowego psuje się

Zakupu dokonałem jakieś 3 tygodnie temu.
1. Po złożeniu i uruchomieniu natychmiast wyrzuciło korki. Ale CZASAMI udawało się chwilę poćwiczyć. Później znienacka wyrzuciło bezpieczniki. Itd.
2. Już po drugiej wizycie bardzo sympatycznych panów serwisantów (nie mam zastrzeżeń, to kompetentni ludzie w mojej opinii) i przelutowaniu większości kabli w sterowniku zaczęło działać i przestało wywalić bezpieczniki.
3. Na trzeciej wizycie serwisu wyregulowano nam amortyzatory
4. Czekam na kolejną wizytę serwisu. Teraz bieżnia zawiesiła się. Po włączeniu machina zaczęła buczeć i nic więcej. Postanowiłem poczekać co będzie dalej, ale po 5 minutach mi przeszło. Wyłączyłem i włączyłem raz jeszcze. Rozległo się ponownie budzenie, po jakichś 2 minutach bieżnia podniosła się i opuściła i włączył się wyświetlacz. Można było ćwiczyć.
Wczoraj wieczorem była powtórka z budzenia. Tym razem wytrzymałem 10 min. Po ponownym uruchomieniu bez żadnych ale zadziałało.

Uważam, że albo ja miałam wyjątkowego pecha i kupiłam model ze wszystkimi możliwymi wadami, albo ten typ bieżni to wyjątkowy gniot.
Przychylam się do tej drugiej opcji.
Żałuję, że kupiłem ten produkt.
Bardzo popadł mi tu Decathlon. Kupiłem produkt za około 2500 zł. Produkt nie działa, co chwila coś nowego się psuje. Nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego jeszcze nikt go mi nie wymienił...

Odpowiedź marki :

  Serdecznie dziękuję za Pański komentarz!

 Drogi Panie, bardzo Nam przykro, że spotkała Pana podobna historia. Pański komentarz jest jednak jedynym negatywnym wpisem na temat tego produktu. Najprawdopodobniej trafił się Panu wyjątkowo wadliwy produkt. W takiej sytuacji namawiam Pana do zwrotu produktu bądź wymiany na nowy na korzystnych dla Pana warunkach. Proszę w tym celu skontaktować się z najbliższym sklepem stacjonarnym. Gdyby miał Pan jeszcze jakieś trudności bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam!

Michał Buda Domyos, Newfell product specialist DECATHLON

 • Kobieta
  30-39 lat
  17 October 2016
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Super idealna
  wszystko brak

  Idealna dla mnie. Jest bardzo super pod kazdym zględem

 • Mężczyzna
  40-49 lat
  01 October 2016
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Dobry sprzęt

  Odebrałem osobiście (po złożeniu tylnej kanapy w kombi) i przy pomocy uprzejmej obsługi sklepu, z garażu windą na 3 piętro samodzielnie, ale do mieszkania przy pomocy wózka i jakoś to poszło. 75 kg wagi i gabaryty paczki wymagają jednak dwóch osób, żeby bylo bardziej komfortowo niż w moim przypadku. Sklep oferuje dostawę, więc można to inaczej ogarnąć.
  Skręcenie elementów wg instrukcji proste i intuicyjne, jedynie montaż teleskopu do składania bieżni wymaga udziału (pomocy) drugiej osoby.
  Po założeniu bieżnia prezentuje się okazale, stabilne uchwyty, szeroki pulpit i i całość przez swą masę bardzo stabilna podczas mojego biegania (90 kg, 182 cm). Miejsce na tablet i napoje bardzo funkcjonalne.
  Panel czytelny, prosty i łatwy w obsłudze. Zmiana pochylenia i prędkości, 16 gotowych programów.
  Jak na pierwszy dzień, jestem bardzo zadowolony. Daję na początek ocenę dobry, ale ma zadatki na doskonały (ocenię za miesiąc). Prędkość 16 km robi wrażenie, jeszcze nie dla mnie.

 • Mężczyzna
  30-39 lat
  16 February 2016
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  Dla mnie super!
  dobrze wygląda, solidna, ergonomiczna konsola ciężka 90kg do wniesienia na 3 piętro

  Z bieżni jestem aktualnie po miesiącu bardzo zadowolony. Spełnia wszystko co chciałem a prędkość jest szybsza niż się spodziewałem. Gdybym wiedział że jest aż taka szybka wziął bym model niżej. Super konsoleta, można położyć tablet, coś do picia i jeszcze jest miejsce. Tragicznie się ją wnosiło na 3 piętro, zorganizujcie dobie pomoc bo to waży ponad 90kg, dobrze że kurier był krzepki. Montaż w sumie prosty ale trudno przeciągnąć kabel z bieżni do konsoli, zajęło mi to jakiś czas. Mo czasie trochę śruby puszczają ale można dokręcić.

Porady

 • FITNESS

  Chcesz kupić bieżnię, ale nie wiesz którą wybrać? Oto kilka rad, które pomogą Ci wybrać bieżnię dopasowaną do Twoich potrzeb!

  (9)
GORA STRONY