Bieżnia INTENSE RUN

Ref.
8389495
OPINIE KLIENTÓW
3.88 / 5 90 Opinie
Collaborators reviews
5 / 5 3 Opinie
Mocne strony
INTENSE RUN by Domyos to idealna bieżnia do intensywnego użytkowania do 35 godzin w tygodniu. Zapewnij sobie różnorodność treningów dzięki maksymalnej prędkości do 22km/h i nachyleniu do 15%!
3 799,00 zł*
Green tax
6,02 €
Wszechstronność
Możliwość zintensyfikowania treningów: prędkość do 22km/h, nachylenie do 15%
Komfort użytkowania
Szeroka powierzchnia biegowa, dostosowana do dużych kroków: 51x150cm
Coaching
40 wgranych programów + kompatybilność z aplikacją Domyos ECONNECTED
Kompaktowość
Składana bieżnia.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Rama : 100.0% Stal Kaptur : 75.0% Polistyren (PS), Kaptur : 25.0% Polichlorek winylu (PVC) Opakowanie : 85.0% Celuloza, Opakowanie : 10.0% Styropian (EPS), Opakowanie : 5.0% Politereftalan etylenu (PET) Deska : 100.0% Drewno
Przeznaczenie:
do biegania w domu w celu poprawy wydolności układu krążenia i zwiększenia siły mięśni.
Gwarancja
2 lata na części. 5 na konstrukcję metalową. Części zamienne dostępne przez okres 10 lat.
Download user manual link

PORADY

Porady bagażu
Przechowywać w suchym miejscu, z dala od kurzu.
Ograniczenia użytkowania
Maksymalna waga użytkownika: 150kg Wyłącznie do użytku domowego.

DODATKOWE INFORMACJE

WAGA I WYMIARY
Wymiary po rozłożeniu: dł. 178 x szer. 89 x wys. 151 cm Wymiary po złożeniu: dł. 90 x szer. 89 x wys. 166cm Waga bieżni: 101kg Wymiary opakowania: dł. 187 x szer. 96,7 x wys. 35cm Waga opakowania: 112 kg
ZALETY PŁYNĄCE Z TRENOWANIA NA BIEŻNI
Maszerowanie i bieganie to idealny sposób do utrzymania kondycji fizycznej, wyszczuplenia sylwetki czy też poprawy wydolności układu krążenia. Bieżnia treningowa INTENSE RUN by Domyos pozwala trenować w domu, bez względu na warunki pogodowe, oraz połączyć aktywność fizyczną z codziennymi obowiązkami. Możesz dostosować swoje treningi do obranych celów oraz swojej kondycji fizycznej i cieszyć się większym komfortem jak i wydajnością.
WYJĄTKOWE ROZWIĄZANIE: 35h w tygodniu
Bieżnia INTENSE RUN by Domyos jest przeznaczona do intensywnego lub rodzinnego użytkowania (do 35h w tygodniu). Moc silnika, różnorodność programów, grubość pasa biegowego oraz różne liczne funkcje zostały dostosowane tak, aby odpowiadały jak największej liczbie użytkowników. Jest prosta i intuicyjna. Dopasuje się do Twoich potrzeb, bez względu na Twój poziom zaawansowania.
Wyświetlacz INTENSE RUN by Domyos
Dotykowy wyświetlacz zapewnia prostą i intuicyjną nawigację - możesz więcej czerpać z treningu. 5 wyświetlaczy LED dla najważniejszych funkcji: czas, dystans, spalone kalorie, prędkość, nachylenie i puls. Wyświetlacz posiada także: - czujnik Bluetooth do połączenia tabletu z systemem osobistego trenera Domyos Econnected - 2 głośniki 5 Watts, - wejście Jack (3,5mm - kabel w zestawie) - wentylator z pionowym ustawieniem
40 ZAREJESTROWANE PROGRAMY
40 programów, przygotowanych przez trenera Domyos, zostało wgranych w wyświetlacz i podzielonych na 4 cele: zdrowie/dobre samopoczucie, spalanie kalorii, wytrzymałość, trening dzielony. Specyfika każdego programu: profil, czas, prędkość i nachylenie można swobodnie dopasowywać do swojego poziomu. Jeśli chcesz doświadczyć więcej i zapisywać swoje treningi możesz połączyć swoją bieżnię z aplikacją Domyos E CONNECTED.
BIEŻNIA Z MOŻLIWOŚCIĄ POŁĄCZENIA
W celu zmotywowania Ciebie, zachęcenia do przekraczania własnych osiągnięć i miłego spędzania czasu, połącz swój sprzęt z aplikacją Econnected.Dzięki Econnected możesz określić tygodniowy cel na czas, odległość czy spalone kalorie: osiągi są zapisywane, możesz śledzić statystyki. Dzięki Kinomap pokonujesz prawdziwe tereny, w pełnej synchronizacji ze sprzętem. W swoim rytmie lub w trybie wyzwania, samemu lub w społeczności Kinomap przeżyj wyjątkowe chwile!
KONTROLA PRĘDKOŚCI I NACHYLENIA
Bieżnia treningowa INTENSE RUN by Domyos posiada przyciski skrótowe do szybkiego dopasowania prędkości i nachylenia bieżni podczas treningu. WYJĄTKOWE ROZWIĄZANIE: pilot na bluetooth zapewnia jeszcze bardziej precyzyjną regulację bez konieczności dotykania wyświetlacza! Dzięki prostej regulacji możesz biegać i cieszyć się pełną swobodą ruchów!
Pomiar tętna
Bieżnia treningowa INTENSE RUN by Domyos posiada w zestawie pas piersiowy, który pozwala w niezawodny sposób mierzyć puls podczas treningu. Co więcej możesz mierzyć parametry poszczególnych stref, by zwiększyć wydajność w trakcie treningu: wytrzymałość podstawowa, moment krytyczny, maksymalne tętno... Intense Run by Domyos stanie się prawdziwym wsparciem Twoich treningów.
NISKI POZIOM HAŁASU
CISZA to ważne kryterium, któremu poświęcamy szczególną uwagę podczas opracowywania naszych produktów. Nasza codzienna praca ma na celu poprawę komfortu związanego z cichą pracą bieżni, aby jej użytkowanie było wygodne zarówno dla sportowca jak i jego toczenia. Bieżnia INTENSE RUN by Domyos emituje hałas na poziomie 54 Db przy prędkości 10km/h bez biegacza.
Składanie i przechowywanie
Bieżnia INTENSE RUN by Domyos jest składana, dzięki czemu zyskujesz na wolnym miejscu po zakończeniu treningu. Jej wielkość została opracowana przez naszych inżynierów tak, by zagwarantować dobre połączenie kompaktowości i stabilności. W celu wydłużenia trwałości bieżni przechowuj ją w suchym miejscu, z dala od kurzu. Bieżnia posiada 2 rolki transportowe ułatwiające jej przesuwanie.Bieżnię przesuwa się od tyłu, po złożeniu, za pomocą specjalnych drążków znajdujących się za wyświetlaczem.
GWARANCJA I SERWIS
Wszelkie zgłoszenia GWARANCYJNE prosimy kierować do najbliższego sklepu Decathlon lub na adres kontakt@decathlon.pl lub pod numer bezpłatnej infolinii +48 800 808 007. Zgłoszenia pogwarancyjne prosimy kierować bezpośrednio do autoryzowanego serwisu na adres serwis@kfserwis.com lub pod numer +48 507 255 655.
3.88 / 5 90 Opinie
70 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Mężczyzna
  40-49 lat
  25 czerwiec 2019
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  bieżnia staje pod obciążeniem

  ważę 90 kg i gdy podniosę bieżnię na 15% staje bez powodu, odradzam

  Odpowiedź marki :

  Dziękujemy za opinię. Z opisu sytuacji wynika, że silnik abo jego sterownik uległ awariI. Proszę skontaktować się z sklepem w celu umówienia wizyty serwisantów .
  Pozdrawiam

  Michał

 • Mężczyzna
  20-29 lat
  03 maj 2018
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  spełnia swoje zadanie

  bieznia bardzo wygodna, dobra amortyzacja, szeroki pas, przy pierwszym uzyciu wymagała smarowania, po pół roku wymaga dokręcenia bo się poluzowały śruby, aplikacja na telefon do biezni slaba. android zrywa połączenie bluetooth, na iphone dziala dobrze. klucz bezpieczeństwa bardzo lekko siedzi w slocie przez co mozna go niechcący wyciagnac. wiatraczek ma troche za mało opcji regulacji - wieje mi akurat po szyji co moze prowadzic do przeziebienia szybiego. pas położony bardzo wysko ale dzieki temu wygodnie sie biega. głosniki wbudowane sredniej jakosci na plus napewno mozliwość podłączenia tel. do ładowania. barkuje mi manulanego trybu treningu gdzie samodzielnie wprowadza sie wiek wage dzieki czemu parametry biegu (jak kcal) są inaczej kalkulowane. bas do pulsu działa dobrze. Warta swojej ceny

 • Kobieta
  40-49 lat
  11 marzec 2018
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  świetna bieżnia

  Bieżnia masywna, bardzo stabilna, cicha, ma intuicyjny panel sterowania. Głośniki i wiatraczek dodają uroku ;). Jesteśmy bardzo zadowoleni.

5 / 5 3 Opinie
3 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 22 luty 2018
  That review has been deposited on this product version
  Buena maquina

  Buena cinta de correr a un gran precio

 • Kobieta
  40-49 lat
  27 luty 2018
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Excellent produit

  Montage simple et rapide.
  Console simple et facile d’utilisation

 • Kobieta
  19 listopad 2017
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Futópad

  Nagy, kényelmes futófelület, szuper edzésprogramok, egyszerűen imádom!!

GORA STRONY