Bieżnia INTENSE RUN

Ref.
8389495
OPINIE KLIENTÓW
4.5 / 5 8 Opinie
Mocne strony
INTENSE RUN by Domyos to idealna bieżnia do intensywnego użytkowania do 35 godzin w tygodniu. Zapewnij sobie różnorodność treningów dzięki maksymalnej prędkości do 22km/h i nachyleniu do 15%!
3 999,00 zł*
Green tax
6,02 €
Wszechstronność
Możliwość zintensyfikowania treningów: prędkość do 22km/h, nachylenie do 15%
Komfort użytkowania
Szeroka powierzchnia biegowa, dostosowana do dużych kroków: 51x150cm
Coaching
40 wgrane treningi z dopasowaniem do poziomu zaawansowania
Łączność
Mata kompatybilna z aplikacją Domyos E connected i Kinomap.
Kompaktowość
Składana bieżnia.
Czas montażu
Najlepiej 2 osoby (montaż 90 min).

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Rama : 100.0% Stal Kaptur : 75.0% Polistyren (PS), Kaptur : 25.0% Polichlorek winylu (PVC) Opakowanie : 85.0% Celuloza, Opakowanie : 10.0% Styropian (EPS), Opakowanie : 5.0% Politereftalan etylenu (PET) Deska : 40.0% Miedź (Cu), Deska : 35.0% Stal, Deska : 10.0% Mosiądz, Deska : 10.0% Epoxy, Deska : 5.0% Aluminium
Gwarancja
2 lata na części. 5 na konstrukcję metalową. Części zamienne dostępne przez okres 10 lat.
Download user manual link

PORADY

Porady bagażu
Przechowywać w suchym miejscu, z dala od kurzu.
Ograniczenia użytkowania
Maksymalna waga użytkownika: 150kg Wyłącznie do użytku domowego.

DODATKOWE INFORMACJE

WAGA I WYMIARY
Wymiary po rozłożeniu: dł. 178 x szer. 89 x wys. 151 cm Wymiary po złożeniu: dł. 90 x szer. 89 x wys. 166cm Waga bieżni: 101kg Wymiary opakowania: dł. 187 x szer. 96,7 x wys. 35cm Waga opakowania: 112 kg
Moc silnika
Testowana przy maksymalnej prędkości 22 km/h i przy wadze 150 kg. Moc silnika Intense Run to 2 HP i 1490 watts. Jej średnie zużycie energii to 700 watts.
WYJĄTKOWE ROZWIĄZANIE: 35h w tygodniu
Bieżnia INTENSE RUN by Domyos jest przeznaczona do intensywnego lub rodzinnego użytkowania (do 35h w tygodniu). Moc silnika, różnorodność programów, grubość pasa biegowego oraz różne liczne funkcje zostały dostosowane tak, aby odpowiadały jak największej liczbie użytkowników. Jest prosta i intuicyjna. Dopasuje się do Twoich potrzeb, bez względu na Twój poziom zaawansowania.
Wyświetlacz INTENSE RUN by Domyos
Dotykowy wyświetlacz zapewnia prostą i intuicyjną nawigację - możesz więcej czerpać z treningu. 5 wyświetlaczy LED dla najważniejszych funkcji: czas, dystans, spalone kalorie, prędkość, nachylenie i puls. Wyświetlacz posiada także: - czujnik Bluetooth do połączenia tabletu z systemem osobistego trenera Domyos Econnected - 2 głośniki 5 Watts, - wejście Jack (3,5mm - kabel w zestawie) - wentylator z pionowym ustawieniem
40 ZAREJESTROWANE PROGRAMY
40 programów, przygotowanych przez trenera Domyos, zostało wgranych w wyświetlacz i podzielonych na 4 cele: zdrowie/dobre samopoczucie, spalanie kalorii, wytrzymałość, trening dzielony. Specyfika każdego programu: profil, czas, prędkość i nachylenie można swobodnie dopasowywać do swojego poziomu. Jeśli chcesz doświadczyć więcej i zapisywać swoje treningi możesz połączyć swoją bieżnię z aplikacją Domyos E CONNECTED.
BIEŻNIA Z MOŻLIWOŚCIĄ POŁĄCZENIA
W celu zmotywowania Ciebie, zachęcenia do przekraczania własnych osiągnięć i miłego spędzania czasu, połącz swój sprzęt z aplikacją Econnected.Dzięki Econnected możesz określić tygodniowy cel na czas, odległość czy spalone kalorie: osiągi są zapisywane, możesz śledzić statystyki. Dzięki Kinomap pokonujesz prawdziwe tereny, w pełnej synchronizacji ze sprzętem. W swoim rytmie lub w trybie wyzwania, samemu lub w społeczności Kinomap przeżyj wyjątkowe chwile!
KONTROLA PRĘDKOŚCI I NACHYLENIA
Bieżnia treningowa INTENSE RUN by Domyos posiada przyciski skrótowe do szybkiego dopasowania prędkości i nachylenia bieżni podczas treningu. WYJĄTKOWE ROZWIĄZANIE: pilot na bluetooth zapewnia jeszcze bardziej precyzyjną regulację bez konieczności dotykania wyświetlacza! Dzięki prostej regulacji możesz biegać i cieszyć się pełną swobodą ruchów!
Pomiar tętna
Bieżnia treningowa INTENSE RUN by Domyos posiada w zestawie pas piersiowy, który pozwala w niezawodny sposób mierzyć puls podczas treningu. Co więcej możesz mierzyć parametry poszczególnych stref, by zwiększyć wydajność w trakcie treningu: wytrzymałość podstawowa, moment krytyczny, maksymalne tętno... Intense Run by Domyos stanie się prawdziwym wsparciem Twoich treningów.
NISKI POZIOM HAŁASU
CISZA to ważne kryterium, któremu poświęcamy szczególną uwagę podczas opracowywania naszych produktów. Nasza codzienna praca ma na celu poprawę komfortu związanego z cichą pracą bieżni, aby jej użytkowanie było wygodne zarówno dla sportowca jak i jego toczenia. Bieżnia INTENSE RUN by Domyos emituje hałas na poziomie 54 Db przy prędkości 10km/h bez biegacza.
Składanie i przechowywanie
Bieżnia INTENSE RUN by Domyos jest składana, dzięki czemu zyskujesz na wolnym miejscu po zakończeniu treningu. Jej wielkość została opracowana przez naszych inżynierów tak, by zagwarantować dobre połączenie kompaktowości i stabilności. W celu wydłużenia trwałości bieżni przechowuj ją w suchym miejscu, z dala od kurzu. Bieżnia posiada 2 rolki transportowe ułatwiające jej przesuwanie.Bieżnię przesuwa się od tyłu, po złożeniu, za pomocą specjalnych drążków znajdujących się za wyświetlaczem.
ZALETY PŁYNĄCE Z TRENOWANIA NA BIEŻNI
Maszerowanie i bieganie to idealny sposób do utrzymania kondycji fizycznej, wyszczuplenia sylwetki czy też poprawy wydolności układu krążenia. Bieżnia treningowa INTENSE RUN by Domyos pozwala trenować w domu, bez względu na warunki pogodowe, oraz połączyć aktywność fizyczną z codziennymi obowiązkami. Możesz dostosować swoje treningi do obranych celów oraz swojej kondycji fizycznej i cieszyć się większym komfortem jak i wydajnością.
SERWIS POSPRZEDAŻOWY / POMOC TECHNICZNA / INSTRUKCJA OBSŁUGI
Zapraszamy na naszą stronę www.decathlon.pl w celu: - Zapoznania się z warunkami gwarancji Twojego produktu - Poznania sposobu montażu, regulacji lub użytkowania Twojego produktu - Rozwiązania problemu technicznego - Ściągnięcia instrukcji obsługi bieżni

OPINIE KLIENTÓW

4.5 / 5 8 Opinie
7 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Mężczyzna
  40-49 lat
  27 kwiecień 2020
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Porzadnie wykonana, solidna

  Uwagi na 2 dzien po kupnie: Bardzo porządnie wykonana. Panel sterowania estetyczny i nowoczesny (w porównaniu do innych). Pracuje cicho. Oczywiście słychać biegnącego i walenie w podest, ale sama bieżnia jest cicha. Tył platformy wydaje się niezbyt obciążony i on głównie hałasował - kupiłem matę pod bieżnię i po sprawie. Konstrukcja solidna. Super sprawa pilot który można założyć na rękę i sterować pochyleniem/prędkością (to mój największy problem, żeby trafić w odpowiedni guzik na pulpicie jak się biegnie- pod tym katem ułatwiają mi obsługę wielkie guziki prędkości 5/10/15..). Szeroka taśma, dobrze się biegnie. Sterowanie pochyleniem bardzo płynne - nie czuć unoszącej się platformy.
  A teraz minusy(ale ich łączna waga w całej opinii to 1% :D ): (1)- większość biegaczy biega na tempo a nie prędkość. Dlaczego nie ma tempa? Chociaż wskazania?, (2) sterowanie prędkością z pilota - skok o 1km/h. przydałoby się chociaż o 0,5 w górę. (w dół może być 1). (3) to największy minus! ->: są wbudowane programy - ale nie ma możliwości sterowania ich parametrami. Jest aplikacja - co za problem zdefiniować w niej CHOCIAŻ prędkość dla poszczególnych odcinków? Wczoraj jako pierwszy trening/test bieżni - włączyłem jakiś program, wydawał się ok.. ale po kilku minutach biegu w moim tempie "treningowym" nagle zwiększyło się nachylenie i prędkość do 18km/h - mało nie spadłem bo to dla mnie prędkość nieosiągalna - całe szczęście, że pilot w ręku to szybko zmniejszyłem. Następny interwał - znów 18km/h! Skoro aplikacja może sterować parametrami bieżni - czemu nie można zaprogramować w niej treningu? 40 wbudowanych programów stało się dla mnie bezużytecznych. Wolę "na czuja" z pilota zmieniać sobie po swojemu.

 • 19 kwiecień 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Bieżnia Intense Run - polecam

  Polecam, za swoją cenę jest bardzo wygodna i cicha

 • 07 styczeń 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  bieżnia

  świetny produkt ma wiele interesujących programów biegowych

GORA STRONY