Bieżnia RUN100

Ref.
8484591
OPINIE KLIENTÓW
4.81 / 5 16 Opinie
Mocne strony
Nie chcesz, aby Twój sprzęt zajmował dużo miejsca, ale pozostał wydajny? Nasz nowy model RUN100 łączy szeroką powierzchnię do biegania z kompaktowością. Bez problemu znajdziesz na niego miejsce.
1 899,00 zł*
Green tax
6,02 €
Wszechstronność
Czyń postępy dzięki maksymalnej prędkości do 14km/h i ręcznemu nachyleniu do 3%.
Komfort użytkowania
Powierzchnia biegu: 45 cm szerokości i 120 cm długości.
Coaching
Wyświetlacz: 30 opracowanych przez trenera Domyos programów na cel.
Kompaktowość
Najbardziej kompaktowa mata w ofercie Domyos (po złożeniu 38 cm).
Czas montażu
Montaż najlepiej 2 osoby (montaż 45 min).

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Rama : 100.0% Stal Complementary parts : 75.0% Polistyren (PS), Complementary parts : 15.0% Polichlorek winylu (PVC) - bez ftalanów, Complementary parts : 10.0% Polipropylen (PP) Tablica : 40.0% Miedź (Cu), Tablica : 35.0% Stal, Tablica : 10.0% Mosiądz, Tablica : 10.0% Epoxy, Tablica : 5.0% Aluminium Deska : 100.0% Drewno
Gwarancja
2 lata na części. 5 na konstrukcję metalową. Części zamienne dostępne przez okres 10 lat.

PORADY

Porady bagażu
Przechowywać w pionie lub poziomie. Łatwe przesuwanie w 2 kierunkach. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od kurzu.
Ograniczenia użytkowania
Maksymalna waga użytkownika: 130kgDo użytkowania w domu 5h/tydz

DODATKOWE INFORMACJE

ZALETY PŁYNĄCE Z TRENOWANIA NA BIEŻNI
Maszerowanie i bieganie to idealny sposób do utrzymania kondycji fizycznej, wyszczuplenia sylwetki czy też poprawy wydolności układu krążenia. Pogoda, zanieczyszczenie powietrza, plany rodzinne, niewłaściwe podłoże... Pozbądź się tego, co powstrzymuje Ciebie przed bieganiem i łatwiej osiągnij obrane przez Ciebie cele!
WYJĄTKOWOŚĆ DOMYOS RUN100
Bieżnia RUN100 pozwala połączyć komfort podczas biegania i łatwym przechowywaniem produktu. Po złożeniu bieżnia RUN100 jest o trzy razy bardziej kompaktowa w porównaniu do poprzedniego modelu; po złożeniu jej wysokość to 38 cm. Można przechowywać ją w pionie lub poziomie, w zależności od ilości dostępnego miejsca. Bieżnia RUN100 posiada także 4 rolki transportowe dla łatwiejszego jej przesuwania.
KONSOLA DOMYOS RUN100
Bieżnia RUN100 posiada kompaktową konsolę z podświetlanym ekranem LCD pozwalającym dobrze odczytywać informacje: prędkość, czas, dystans, czas na pokonanie dystansu, kalorie, bpm. Maksymalna prędkość to 14km/h. Możesz ją wygodnie regulować dzięki 7 skrótom klawiszowym i przyciskom + oraz -. OPCJONALNIE: Możesz podłączyć pilot do wejścia USB "remote control" (kod produktu8602720) i jeszcze łatwiej regulować prędkość podczas treningu.
ZAREJESTROWANE PROGRAMY
Konsola bieżni RUN100 posiada 30 programów przygotowanych przez naszych trenerów Domyos; są one podzielone wg 3 kategorii: -10 programów "CALORY BURN" na spalanie kalorii, -10 programów "ENDURANCE" do nauki dłuższego biegania, -10 programów "INTERVAL TRAINING" do nauki szybszego biegania. Każdy program można dopasować do swojego poziomu przed treningiem a także w jego trakcie.
Moc silnika
Testowana przy maksymalnej prędkości 14 km/h i przy maksymalne wadze użytkownika 130 kg. Moc silnika RUN100 to 1,25 HP i 932 watts. Domyos opracowuje wszystkie części elektryczne pod kątem maksymalnych możliwości bieżni. Dzięki temu możemy zapewnić Ci najlepsze warunki użytkowania produktu i racjonalne zużywanie energii elektrycznej. Wszystkie nasze bieżnie są testowane w laboratorium przez 600h bez przerwy w celu zatwierdzenia integralności komponentów.
Nachylenie ręczne
Bieżnia RUN100 posiada z tyłu składane nóżki, dzięki którym możesz ręcznie regulować poziom nachylenia od 0% do 3%.
Pomiar tętna
Bieżnia RUN100 posiada czujnik tętna kompatybilny z każdym pasem cardio (analogowym, niekodowanym). Pas Decathlon (kod 8582552) jest kompatybilny z bieżnią RUN100.
System dynamicznej amortyzacji
Powierzchnia biegowa RUN100 o szerokości 45 cm zapewnia dobry komfort podczas biegania. System amortyzacji został opracowany tak, aby zapewniał dobre odbicie i dynamiczny ruch stopy. 4 kołki z elastomeru umieszczone między płytą do biegania a metalową konstrukcją zapewniają dobre wchłanianie wstrząsów podczas treningów.
NISKI POZIOM HAŁASU
CISZA to ważne kryterium, któremu poświęcamy szczególną uwagę podczas opracowywania naszych produktów. Nasza codzienna praca ma na celu poprawę komfortu związanego z cichą pracą bieżni, aby jej użytkowanie było wygodne zarówno dla sportowca jak i jego toczenia. Bieżnia RUN100 emituje hałas na poziomie 66Db przy maksymalnej prędkości 14km/h.
Waga i wymiary
Wymiary po rozłożeniu: dł. 156 x szer. 76 x wys. 115 cm Wymiary po złożeniu: dł. 152 x szer.76 x wys. 38 cm Waga bieżni: 47kg Wymiary opakowania: dł. 157 x szer. 70 x wys. 21 cm Waga opakowania: 53 kg
SERWIS POSPRZEDAŻOWY / POMOC TECHNICZNA / INSTRUKCJA OBSŁUGI
Zapraszamy na naszą stronę www.decathlon.pl w celu: - Zapoznania się z warunkami gwarancji Twojego produktu - Poznania sposobu montażu, regulacji lub użytkowania Twojego produktu - Rozwiązania problemu technicznego - Ściągnięcia instrukcji obsługi bieżni

OPINIE KLIENTÓW

4.81 / 5 16 Opinie
16 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  40-49 lat
  05 styczeń 2021
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Spoko

  Bieżnia jak narazie daje radę, mamy do niej zapał. To taki pierwszy zakupiony sprzęt.

 • Mężczyzna
  20 grudzień 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Bieżnia RUN100 DOMYOS po 2 miesiącach użytkowania

  Bieżnię mam od 2 miesięcy (biegam 2-3 razy w tygodniu) i jestem jak na razie zadowolony z zakupu. Bieżnia działa bez zarzutu, obawiałem się, że może się będzie przesuwać przy bieganiu, ale postawiłem ją na macie Domyos i nie przesunęła się ani o milimetr. Polecam

 • Mężczyzna
  40-49 lat
  03 listopad 2020
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Dobry produkt gdyby nie ograniczenia w gwarancji

  Bieżnia dobra. Cicha i wystarczająca w warunkach domowych. Prosta w montażu. Niestety są ograniczenia w gwarancji, o których można dowiedzieć się po zakupie. Jeżeli korzystasz z bieżni powyżej 5godz./tygodniowo nie masz gwarancji... to zdecydowanie jest nie akceptowalne. Rozumiem że to nie bieżnia do klubu ale 5 godzin w tygodniu to zdecydowanie za mało dla przeciętnej rodziny np 4 osobowej. Dodatkowo słaba instrukcja. Żeby sparować załączony pilot z odbiornikiem trzeba zajrzeć do internetu... Mam nadzieję ż mimo wszystko nie będzie potrzeby korzystać z gwarancji a części zgodnie z obietnicą będą dostępne.

GORA STRONY