Bieżnia treningowa TC3

Ref.
8288262
OPINIE KLIENTÓW
4.5 / 5 12 Opinie
Mocne strony
Ta bieżnia treningowa oferuje doskonałe połączenie jakości i ceny oraz 8 programów treningowych, które będą Cię wspierały podczas osiągania Twoich celów.
1 699,00 zł1 499,00 zł*
Cena obowiązuje od 01/09/2016 do wyczerpania zapasów
Wszechstronność
Umożliwia chodzenie oraz biegane do 14 km/h przy nachylenia od 0 do 10%.
Amortyzacja
Odpowiednia amortyzacja dzięki desce z miękkiego drewna.

CHARAKTERYSTYKA

Pas biegowy
41 x 127 cm
Maks.prędkość:
14 km/ h (2KM)
Wym. rozłoż
dł. 162 x szer. 73 x wys. 138 cm
Wymiary złożony
dł. 80 x szer. 73 x wys. 153 cm
Wymiary kartonu
dł. 170 x szer. 75 x wys .28 cm
Waga kartonu
57 kg
Przeznaczenie:
do utrzymania formy dzięki chodzeniu w umiarkowanym tempie.
Gwarancja
5 lat na konstrukcję, 2 lata na części. Serwis posprzedażowy: zapraszamy na domyos.com

PORADY

Wskazówki konserwacji
Po każdym treningu należy oczyścić bieżnię ze śladów potu. W celu przedłużenia żywotności bieżni oraz komfortu użytkowania, należy regularnie sprawdzać dokręcenie śrub i wkrętów oraz ustawienie i napięcie pasa biegowego (szczegółowy opis w instrukcji obsługi). Zalecamy także smarowanie bieżni, gdyż pozwoli to ograniczyć ocieranie pasa bieżni o deskę. Uwaga - należy stosować specjalny smar do bieżni treningowej (100% silikon).
Porady bagażu
Nie przechowywać w wilgotnym miejscu. Nie przechowywać na zewnątrz budynku.
Ograniczenia użytkowania
Do użytku 5 h w tygodniu. Maksymalna waga użytkownika: 130kg.

DODATKOWE INFORMACJE

Pas biegowy
Pas biegowy bieżni Domyos TC3 (41*127 cm) jest dostosowany do sportowców, którzy poszukują sprzętu do aktywnego chodu oraz biegania przy umiarkowanej prędkości (do utrzymania formy).
Moc silnika i maksymalna prędkość
Bieżnia treningowa TC3 posiada silnik o mocy 2 KM (moc ciągła), który jest dostosowany do biegania i aktywnego chodu trwającego do 60 minut. Maksymalna prędkość: 1-14 km/h Nasz model TC3 pozwala zwiększać prędkość co 0,1 km/h. Zapewnia to komfort podczas treningu oraz większe bezpieczeństwo użytkowania.
SYSTEM AMORTYZACJI
Bieżnia treningowa Domyos TC3 zapewnia odpowiednią amortyzację. Jej miękka deska chroni stawy przed wstrząsami powstającymi podczas biegania i gwarantuje dobre odbicie przy umiarkowanej prędkości. Warto wiedzieć: dla biegaczy poszukujących zwiększonej ochrony zalecane jest noszenie butów przeznaczonych do biegania.
WYŚWIETLACZ I PROGRAMY TRENINGOWE
Bieżnia treningowa Domyos TC3 posiada 4 funkcje oraz 8 programów treningowych, które pozwolą na osiągnięcie najważniejszych celów sportowych: - 4 funkcje: czas, prędkość, pokonany dystans, spalone kalorie. - 4 programy zwiększające wydajność (podzielony, interwałowy) - 4 specjalne programy na utratę wagi, które pomogą Ci w spalaniu kalorii.
Składanie i przechowywanie
Bieżnię treningową Domyos TC3 łatwo się składa, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca w domu. Jej wymiary zostały w taki sposób opracowane przez naszych inżynierów, by zagwarantować odpowiedni kompromis stabilności i kompaktowości.
PORADY DOT. OPTYMALIZACJI KOMFORTU PODCZAS TRENINGU
Ze względu na komfort podczas biegania zalecane jest noszenie butów do biegania dostosowanych do swojego poziomu. Dzięki ustawieniu bieżni na macie zwiększymy jej stabilność, zmniejszymy drgania i hałas oraz ochronimy naszą podłogę. Proponujemy Domyos Training Mat.
RADA DOT. ODPOWIEDNIEGO USTAWIENIA NA BIEŻNI
W celu rozpoczęcia treningu należy stanąć po bokach pasa i ustawić prędkość pasa na 1 km/h. Następnie należy stanąć na środku pasa bieżni. Możesz zacząć swój trening! Uwaga: standardowo bieżnia treningowa TC3 rozpoczyna pracę z prędkością 2 km/h. Ze względów bezpieczeństwa zalecamy obniżenie prędkości do 1 km/h zanim staniesz na pasie bieżni.
RADA DOT. SKŁADANIA I PRZECHOWYWANIA BIEŻNI
Bieżnia treningowa TC3 posiada szybki i zabezpieczony system składania. Procedura składania jest szczegółowo opisana w instrukcji obsługi. W celu zapewnienia ochrony swoim plecom należy kucnąć, chwycić za poziomą część bieżni i podnieść ją aż do pozycji blokującej bieżnię - przez cały czas zachowując jak najbardziej wyprostowane plecy.
SERWIS POSPRZEDAŻOWY / POMOC TECHNICZNA / INSTRUKCJA OBSŁUGI
Zapraszamy na naszą stronę www.domyos.com w celu: - Zapoznania się z warunkami gwarancji Twojego produktu - Poznania sposobu montażu, regulacji lub użytkowania Twojego produktu - Rozwiązania problemu technicznego - Ściągnięcia instrukcji obsługi bieżni

OPINIE KLIENTÓW

4.5 / 5 12 Opinie
12 użytkowników poleca ten produkt
 • Kobieta
  40-49 lat
  04 February 2016
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  świetna bieżnia
  długi paS, wyraźny wyświetlacz niezbyt cicha praca urządzenia

  Śmiało mogę polecić tę bieżnię. Użytkuję ją być może nie za długo, bo dopiero około miesiąca- służy mi do bardzo szybkiego chodzenia (nie lubię biegać), jednak działa bezawaryjnie i w zupełności spełnia moje wymagania. Pas do chodzenia jest odpowiednio szeroki i długi, rączki do ewentualnego przytrzymania umiejscowione są dość wysoko. Jedynym malutkim mankamentem jest jej niezbyt cicha praca, ja jednak i tak przy treningu słucham głośno muzyki, więc mi to nie przeszkadza. Z czystym sumieniem mogę polecić produkt :)

 • Mężczyzna
  30-39 lat
  20 January 2016
  Używany od Więcej niż 1 rok
  That review has been deposited on this product version
  Regularnie używana
  wytrzymała, nieawaryjna skrzypi podczas biegania

  Mam tę bieżnię ponad rok, jest regularnie używana - 4 razy w tygodniu.
  Działa bezawaryjnie, możliwości ustawienia prędkości i kąta nachylenia są wystarczające nawet dla bardziej zaawansowanych biegaczy. Jedyne co mi w niej przeszkadza, to dosyć uciążliwe skrzypienie podczas biegania oraz lekkie uślizgi pasa przy mocniejszym nadepnięciu, ale mam ponad 95kg.

 • Kobieta
  30-39 lat
  04 January 2016
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Najlepsze parametry
  Długi i szeroki pas, łatwość obsługi i montażu Brak

  Bieżni nie było na stanie w sklepie więc mi go sprowadzili-obsługa niesamowicie miła. Bieżnia dość szeroka i długa przez co można swobodnie biegać. W porównaniu z innymi bieżniami w podobnej cenie ta ma najlepsze parametry: dł pasa, dość wysokie pochylenie, duża waga ćwiczącego, łatwe składanie i przechowywanie nawet córka 11lat z łatwością składa i rozkłada bieżnię. Jestem zadowolona z zakupu...

Porady

GORA STRONY