Bieżnia treningowa TC7

Ref.
8284676
OPINIE KLIENTÓW
3.5 / 5 8 Opinie
Mocne strony
Ta bieżnia treningowa posiada bardzo mocny silnik, dużą powierzchnię biegową oraz większy i podświetlany wyświetlacz z 20 programami - pokonasz z nią swoje najlepsze wyniki!
2 999,00 zł2 499,00 zł*
Cena obowiązuje od 01/09/2016 do wyczerpania zapasów
Wszechstronność
Umożliwia chodzenie oraz biegane do 18 km/h przy nachyleniu od 0 do 10%.

CHARAKTERYSTYKA

Pas biegowy
51 x 135 cm
Maks. prędkość
18 km/h (2,5 KM)
Wym. rozłoż
dł. 168 x szer. 88 x wys. 140 cm
Wymiary złożony
dł. 101 x szer. 88 x wys. 173 cm
Wymiary kartonu
dł. 198 x szer. 76 x wys. 29 cm
Waga kartonu
94 kg
Przeznaczenie:
do polepszania formy dzięki chodzeniu w szybkim tempie oraz bieganiu przy dużej prędkości.
Gwarancja
5 lat na konstrukcję, 2 lata na części. Serwis posprzedażowy: informacje na domyos.pl.

PORADY

Wskazówki konserwacji
Po każdym treningu należy oczyścić bieżnię ze śladów potu. W celu przedłużenia żywotności bieżni oraz komfortu użytkowania, należy regularnie sprawdzać dokręcenie śrub i wkrętów oraz ustawienie i napięcie pasa biegowego (szczegółowy opis w instrukcji obsługi). Zalecamy także smarowanie bieżni, gdyż pozwoli to ograniczyć ocieranie pasa bieżni o deskę. Uwaga - należy stosować specjalny smar do bieżni treningowej (100% silikon).
Porady bagażu
Nie zostawiać w wilgotnym miejscu; nie przechowywać na świeżym powietrzu
Ograniczenia użytkowania
Do użytku 5h w tygodniu. Maks. waga użytkownika: 130kg.

DODATKOWE INFORMACJE

PAS BIEGOWY
Powierzchnia biegowa Domyos TC7 (51*135 cm) jest dłuższa i szersza, a przez to idealna do biegania przy dużej prędkości, która wymaga wykonywania długich kroków.
MOC SILNIKA I MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ
Moc silnika: 2,5 KM (moc ciągła). Czy wiesz, że... Silnik 1,8 KM (moc ciągła) jest odpowiedni dla użytkownika ważącego 90 kg, który biegnie przez 60 minut ze średnią prędkością 16 km/h. Dzięki TC7 możesz korzystać z silnika o mocy ciągłej 2,5 KM; taka moc pozwoli Ci na coraz lepsze wyniki! Maksymalna prędkość: 1-18 km / h Jest to bardzo ważne kryterium dla tych wszystkich biegaczy, którzy lubią trening interwałowy i chcą polepszać swoją wytrzymałość.
SYSTEM AMORTYZACJI
TC7 posiada system amortyzacji Soft Impact: zapewnia on całkowity komfort treningu, ponieważ chroni stawy przed wstrząsami podczas biegania. Warto wiedzieć: zaawansowani biegacze, którzy dążą przede wszystkim do rozwijania coraz większej prędkości, nie powinni nosić butów o wysokiej amortyzacji, jeśli trenują na TC7.
WYŚWIETLACZ I PROGRAMY TRENINGOWE
Bieżnia do biegania Domyos TC7 posiada większy i podświetlany wyświetlacz z 4 funkcjami i 20 programami - pokonasz z nią swoje najlepsze wyniki. - 4 funkcje: czas, prędkość, dystans, spalone kalorie. - 10 programów zwiększających wydajność (podzielony, interwałowy) - 10 specjalnych programów na utratę wagi, które pomogą Ci w spalaniu kalorii. Bieżnia jest wyposażona w głośniki oraz wejście Jack (3,5mm) - podczas treningu możesz słuchać muzyki na odtwarzaczu mp3.
Składanie i przechowywanie
Bieżnię treningową Domyos TC7 łatwo się składa, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca w domu. Jej wymiary zostały w taki sposób opracowane przez naszych inżynierów, by zagwarantować odpowiedni kompromis stabilności i kompaktowości.
PORADY DOT. OPTYMALIZACJI KOMFORTU PODCZAS TRENINGU
Ze względu na komfort podczas biegania zalecane jest noszenie butów do biegania dostosowanych do swojego poziomu. Dzięki ustawieniu bieżni na macie zwiększymy jej stabilność, zmniejszymy drgania i hałas oraz ochronimy naszą podłogę. Proponujemy Domyos Training Mat.
RADA DOT. ODPOWIEDNIEGO USTAWIENIA NA BIEŻNI
W celu rozpoczęcia treningu należy stanąć po bokach pasa i ustawić prędkość pasa na 1 km/h. Następnie należy stanąć na środku pasa bieżni. Możesz zacząć swój trening! Uwaga: standardowo bieżnia treningowa TC7 rozpoczyna pracę z prędkością 2 km/h. Ze względów bezpieczeństwa zalecamy obniżenie prędkości do 1 km/h zanim staniesz na pasie bieżni.
RADA DOT. SKŁADANIA I PRZECHOWYWANIA BIEŻNI
Bieżnia treningowa TC7 posiada szybki i zabezpieczony system składania. Procedura składania jest szczegółowo opisana w instrukcji obsługi. W celu zapewnienia ochrony swoim plecom należy kucnąć, chwycić za poziomą część bieżni i podnieść ją aż do pozycji blokującej bieżnię - przez cały czas zachowując jak najbardziej wyprostowane plecy.
SERWIS POSPRZEDAŻOWY / POMOC TECHNICZNA / INSTRUKCJA OBSŁUGI
Zapraszamy na naszą stronę www.domyos.com w celu: - Zapoznania się z warunkami gwarancji Twojego produktu - Poznania sposobu montażu, regulacji lub użytkowania Twojego produktu - Rozwiązania problemu technicznego - Ściągnięcia instrukcji obsługi bieżni

OPINIE KLIENTÓW

3.5 / 5 8 Opinie
5 użytkowników poleca ten produkt
Favorable review more useful
That review has been deposited on this product version
Opinia zweryfikowana
Kobieta
50-59 lat
06 October 2014
Używany od 2 do 8 tygodni
Opinia o produkcie
Łatwość w obsłudze brak

Bieżnia jest rewelacyjna , szeroka taśma do chodzenia , licznik pokazujący wszelkie parametry - spalone kalorie , przebytą trasę , itp. Zakup wspaniały.

Critical review more useful
That review has been deposited on this product version
Mężczyzna
50-59 lat
13 March 2015
Używany od 3 do 6 miesięcy
Zawiedziony
Szeroki pas, cicha, duzy wyświetlacz Awaryjność

O ile mogę zgodzić się z większością komentarzy w zakresie komfortu użytkowania to niestety jestem zawiedziony awaryjnością. Przez około 9 miesięcy użytkowałem model TC5- uległ awarii. Postanowiłem kupić TC7. Pierwszy egzemplarz zepsuł się po około 2 tygodniach użytkowania. Wymiana na gwarancji. Co do szybkości załatwienia formalności nie można mieć zastrzeżeń. Problem w tym, że ważąca 90kg bieżnie trzeba samemu rozmontować i spakować (nie mówiąc o problemach z firmą kurierska). Problem z procedurami. Nowa bieżnię wysyłają dopiero po potwierdzeniu przez magazyn (bardzo długo to trwa) otrzymania przesyłki. Nowa przyszła po upływie około dwóch tygodni. No i niestety po kilku tygodniach okazało się, że bieżnia podczas treningu zmienia szybkości. Serwis pojawia się po około 3 tygodniach. Wymiana płyty głównej i po dwóch tygodniach historia się powtarza, bieżnia nie tylko zmienia prędkości ale zatrzymuje się podczas treningu. Teraz czekam na przyjazd serwisu i zastanawiam się co zrobić dalej.

Odpowiedź marki :

  Serdecznie dziękuję za Pański komentarz!

 Jak rozumiem, dotyczy on przede wszystkim trudności logistycznych ale również trudności związanych z samym sprzętem. Serwis tego produktu jest serwisem marki zewnętrznej a nie Decathlonu, nie mamy więc bezpośredniego wpływu na sposób jego funkcjonowania. Jeśli jednak po najbliższej naprawie pojawią się jeszcze jakieś problemy, bardzo proszę o kontakt z działem e-commerce. Życzę jednak, żeby taka okoliczność nie zaistniała. Pozdrawiam!

Michał Buda Domyos, Newfell product specialist DECATHLON

 • Kobieta
  40-49 lat
  12 October 2015
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  rewelacja
  zapewniony serwis, estetyczny wygląd, wyraźny ekra

  Czasami mam wrażenie, że rozleci mi się taśma, ale to może związane jest z moim sposobem chodzenia (biegania).

 • Mężczyzna
  50-59 lat
  22 April 2015
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  nietrafiony zakup
  głośna praca,tragiczne włączanie

  Bieżnia powinno zostać wycofana z rynku, wyłącznik sieciowy i lampka sygnalizacyjna, ukryte i niedostępne. To wbrew prawu, normom i zdrowemu rozsądkowi. Lamka widoczna tylko z pozycji leżącej !!!. Dostęp do wyłącznika zablokowany kablem !!!!
  Bieżnia chodzi wyjątkowo głośno. Żałuję , że ją kupiłem. Nie wiem czy ją mogę zwrócić po zmontowaniu. Będę reklamował.

  Odpowiedź marki :

  Serdecznie dziękuję za Pana komentarz!

  Drogi Panie Zbigniewie, najbezpieczniejszym rozwiązaniem przed zakupem bieżni, a więc produktu inwestycyjnego, jest przetestowanie jej w sklepie i zapoznanie się z jej specyfikacją techniczną i użytkową. Zdajemy sobie jednak sprawę, że część naszych klientów decyduje się na zakup przez internet bez zapoznania się bezpośrednio z produktem. Jednocześnie ogromnie zależy nam na wysokiej jakości naszych produktów oraz zadowoleniu naszych klientów. Jeśli nie jest Pan zadowolony z produktu namawiam Pana do zareklamowania go w najbliższym sklepie stacjonarnym i ewentualną wymianę - pozdrawiam!

  Michał Buda Domyos, Newfell product specialist DECATHLON

  Zbigniew find this answer not useful

 • Mężczyzna
  50-59 lat
  18 March 2015
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Użytkownik od roku
  stabilna konstrukcja Wadliwa płytka w panelu sterującym

  Zgadzam się z opinią mojego poprzednika. Mam ten sam problem od samego początku użytkowania bieżni tzn. nagle się zatrzymuje potem sama rusza ,sama przyspiesza lub zmienia kąt nachylenia pasa (po prostu wszystko wariuje) Serwisant powiedział że ten model ma taką wadę fabryczną.W tej chwili jest w naprawie w Żorach już od 6 tygodni, jestem już bezradny ostrzegam przed zakupem tej bieżni.

  Odpowiedź marki :

  Serdecznie dziękuję za Pański komentarz!

  Drogi Panie Wiesławie, bardzo mi przykro, że spotyka Pana podobna sytuacja. Mam nadzieję, że po sfinalizowaniu usługi serwisowej wszystko będzie tak, jak Pan tego oczekuję. Jeśli nie, proszę się do Nas zwrócić a wymienimy albo zwrócimy produkt na dogodnych dla Pana warunkach. Proszę pozostać z Nami w kontakcie. Życzę wszystkiego dobrego!

  Michał Buda Domyos, Newfell product specialist DECATHLON

  Wiesław find this answer useful

Porady

GORA STRONY