Bluza do gimnastyki 100 dla maluchów

Ref.
8490493
Mocne strony
Dzięki tej miękkiej bluzie Twój mały sportowiec nie zmarznie podczas gimnastyki dla niemowląt ani po jej zakończeniu!

2 DOSTĘPNE KOLORY

Ciepło
Ciepło podczas treningu!
Miękkość
Miękkie ubrania otaczające delikatnością Twoje dziecko.
Rozciągliwość
Naturalnie rozciągliwy materiał ułatwia zakładanie ubrania.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 12 miesięcy do 6 lat
Kolor
szary, różowy
SKŁAD
Materiał główny : 58.0% Poliester, Materiał główny : 42.0% Bawełna Klin : 96.0% Bawełna, Klin : 4.0% Elastan
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Miękkość i komfort
Jeśli chodzi o ubranie do gimnastyki dla niemowląt, nie znajdziesz lepszego niż ta miękka bluza: miękki materiał otacza młodego sportowca zapewniając mu komfort. Zapewnia swobodę ruchów: Twoje dziecko będzie mogło pokonywać tory przeszkód, skakać i szaleć!
Ciepło
Nie zawsze wiadomo, jak należy ubrać dziecko na zajęcia gimnastyki dla niemowląt. Ta miękka bluza zapewnia ciepło podczas aktywności.
Czy wiesz, czym jest gimnastyka dla niemowląt?
Ta przeznaczona dla dzieci w wieku od 1 do 6 r.ż. aktywność sportowa ma za zadanie zachęcać dzieci do wykonywania wysiłku fizycznego poprzez pokonanie trasy zbudowanej z odpowiedniego sprzętu: tuneli, belek, miękkich dywanów, trampoliny. Dzieci mają wspinać się, skakać, uczyć się równowagi. Poprawiać swoją motorykę. Tę przyjemną aktywność sportową można uprawiać w klubie, w domu i na świeżym powietrzu.
Korzyści płynące z gimnastyki dla niemowląt
Czy Twoje dziecko uprawia gimnastykę dla niemowląt? Czy wiesz, że pod przykrywką dobrej zabawy, ta aktywność naprawdę wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci? Dzięki wykonywaniu różnych aktywności i odkrywaniu nowych wrażeń Twój mały gimnastyk uczy się zachowania równowagi, rozwija swoją motorykę i koordynację ruchową, a także poznaje swoje ciało i jego możliwości! To dobry sposób, aby zwiększyć jego pewność siebie.
GORA STRONY