Bluza do gimnastyki 500 dla maluchów

Ref.
8501738
Mocne strony
Twój młody sportowiec zasługuje na to, co najlepsze: ta lekka, ale ciepła, oddychająca i rozciągliwa bluza 500 została zaprojektowana dla niego! Posiada też sprytne rozwiązanie: kieszeń na chusteczkę!

4 DOSTĘPNE KOLORY

Rozciągliwość
Rozciągliwy bok ubrania ułatwia jego zakładanie i zapewnia swobodę ruchów.
Oddychalność
Bawełna i poliester usprawniają odprowadzanie wilgoci i ciepła (sucha skóra).
Ciepło
Lekki materiał odpowiednio ogrzewa i zapobiega wychłodzeniu ciała.
Łatwość otwierania / zamykania
Szeroki suwak i zapięcie dostosowane do dzieci zwiększają ich samodzielność.
Wpływ na środowisko naturalne
OCENA D - porównanie: 2 warstwa długi rękaw dla dzieci - szczegółowe inf. techn.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 12 miesięcy do 6 lat
Kolor
niebieski, szary, różowy
SKŁAD
Materiał główny : 78.0% Poliester, Materiał główny : 17.0% Wiskoza, Materiał główny : 5.0% Elastan Klin : 100.0% Poliester
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Ciepło
Jeśli ćwiczenia podczas gimnastyki dla niemowląt rozgrzeją szybko Twojego małego sportowca, to oczywiste jest, że podczas rozgrzewki lub po zajęciach szybko się ochłodzi! Dzięki tej bluzie, która łączy lekkość z ciepłem, Twojemu małemu dziecku będzie ciepło, kiedy tego będzie potrzebować. Po zakończonych zajęciach kaptur ukryje mokrą główkę przed przeciągiem!
Samodzielność
Dzięki rozciągliwemu materiałowi i odpowiedniemu zapięciu bluza 500 zapewnia samodzielność dziecku: to ubranie jest łatwe do zakładania; dziecko może je samodzielnie i szybko założyć! Osłonka na suwak w górnej części zamka chroni dziecko przed ryzykiem przycięcia! Sprytne rozwiązanie: kieszeń na chusteczkę przy lewym mankiecie pozwoli maluchowi wytrzeć nosek podczas zajęć.
Styl
Bluza 500 zapewnia dziecku wyjątkowy styl dzięki rozciągliwemu i lekkiemu materiałowi oraz kapturowi. Tę bluzę każdy rodzic z chęcią zakupiłby dla swojego dziecka. Projektanci Domyos opracowali techniczne ubranie, dostosowane do relatywnie intensywnej gimnastyki dla niemowląt i biorące pod uwagę styl i estetykę produktu. Uzyskany efekt: dopasowana i stylowa bluza. Twoje dziecko z pewnością doceni to ubranie.
Jak ubrać się na gimnastykę dla niemowląt?
Potrzebując swobody podczas aktywności, Twoje dziecko może liczyć na produkty Domyos: koszulkę, spodnie/legginsy i bluzę, którą może zdjąć, jeśli będzie za ciepło! Celem naszego działania jest, aby dziecko nie było skrępowane w swoich ruchach, trenowało w poczuciu komfortu, bez ciągłej konieczności podciągania spodni czy poprawiania koszulki. W zależności od poziomu zaawansowania, jego ubrania będą mniej lub bardziej techniczne. Dobierz odpowiednie buty sportowe i ciesz się jego szczęściem!
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ogólna informacja ABCDE opracowywana jest po to, by ułatwić klientom rozpoznanie bardziej ekologicznych produktów dzięki możliwości zestawienia ze sobą tego samego rodzaju produktów (koszulki, spodnie, plecaki, itp). Decathlon dobrowolnie przedstawia oznakowania ekologiczne. Więcej informacji na: http://sustainability.decathlon.com/
dla maluchów do zabaw sportowych.
Czy wiesz, czym jest gimnastyka dla niemowląt? Ta przeznaczona dla dzieci w wieku od 1 do 6 r.ż. aktywność sportowa ma za zadanie zachęcać dzieci do wykonywania wysiłku fizycznego poprzez pokonanie trasy zbudowanej z odpowiedniego sprzętu: tuneli, belek, miękkich dywanów, trampoliny. Dzieci mają wspinać się, skakać, uczyć się równowagi. Poprawiać swoją motorykę. Tę przyjemną aktywność sportową można uprawiać w klubie, w domu i na świeżym powietrzu.
Korzyści płynące z gimnastyki dla niemowląt
Czy Twoje dziecko uprawia gimnastykę dla niemowląt? Czy wiesz, że pod przykrywką dobrej zabawy, ta aktywność naprawdę wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci? Dzięki wykonywaniu różnych aktywności i odkrywaniu nowych wrażeń Twój mały gimnastyk uczy się zachowania równowagi, rozwija swoją motorykę i koordynację ruchową, a także poznaje swoje ciało i jego możliwości! To dobry sposób, aby zwiększyć jego pewność siebie.
GORA STRONY