Bluza kardio FSW 500 męska

Ref.
8542795
Mocne strony
Do regularnych treningów potrzebujesz technicznej i oddychającej bluzy, która nie przykleja się do skóry. Dzięki technicznemu materiałowi i opracowanemu krojowi ta bluza jest odpowiednia dla Ciebie.
Odprowadzanie wilgoci
Sucha skóra dzięki oddychającemu materiałowi.
Swoboda ruchów
Koncepcja 360° dla ruchu w każdą stronę.
Szybkie wysychanie
Bluza, która szybko schnie i nie wymaga prasowania

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 89.0% Poliester, Materiał główny : 11.0% Elastan Klin : 58.0% Bawełna, Klin : 38.0% Poliester, Klin : 4.0% Elastan
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Koncepcja 360°: Ty się ruszasz, Twoje ubranie także!
Na przykład? Aby zapewnić swobodę ruchów wszystkie nasze koszulki posiadają specjalny krój na wysokości barków. Jak wpadliśmy na ten pomysł? Nasz zespół przygląda się Wam w klubach fitness, a także pracuje w naszym laboratorium Badań i Rozwoju. Ponieważ w fitnessie styl jest ważny, nasi projektanci czerpią inspirację z energii sportu, by móc zaproponować dynamiczny krój ubrania. Wynik? Styl i materiały dostosowane do Twojego sportu! To jest koncepcja 360°: walory techniczne służące przyjemności.
Czy produkty są testowane przez oddaniem do sprzedaży?
Tak, oczywiście! Poddajemy 100% naszych materiałów rygorystycznym testom w laboratorium, aby zapewnić Ci przyjemność i bezpieczeństwo. Testujemy wytrzymałość kolorów, wytrzymałość na pranie, odprowadzanie wilgoci... my to nazywamy "testem tortur". A co się dzieje później? To wszystko? Nie. Sportowcy, jak Ty, testują nasze stroje, Przysłuchujemy się ich opiniom i analizujemy je. Wprowadzamy wszystkie niezbędne poprawki. Dopiero potem strój może ujrzeć światło dzienne.
GORA STRONY