Bluza na zamek do gimnastyki 100 dla maluchów

Ref.
8490151
Mocne strony
Nie chcesz, aby Twoje dziecko zmarzło podczas drogi na gimnastykę dla niemowląt, prawda? Ta lekka i łatwa w zakładaniu bluza ze stójką zapewni odpowiednie ciepło Twojemu dziecku!

3 DOSTĘPNE KOLORY

Miękkość
Niezwykle miękki produkt zapewniający maksymalny komfort dziecku.
Rozciągliwość
Rozciągliwy materiał gwarantuje dziecku swobodę ruchów.
Ciepło
Miękki spód i stójka oferują odpowiedni poziom ciepła.
Łatwość otwierania / zamykania
Szeroki suwak ułatwia dziecku zakładanie bluzy.
Wpływ na środowisko naturalne
OCENA C - porównanie:2 warstwa długi rękaw dla dzieci - szczegółowe inf. techn.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 12 miesięcy do 6 lat
Kolor
różowy, niebieski
SKŁAD
Materiał główny : 57.0% Bawełna, Materiał główny : 38.0% Poliester, Materiał główny : 5.0% Elastan
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Komfort
Czy jest lepsze ubranie do założenia na koszulkę na zajęcia gimnastyki dla niemowląt? Dostosowana do potrzeb najmłodszych bluza 100 zapewnia maksymalny komfort: miękka od spodu, przyjemnie otula dziecko! Ciepło ubrane dziecko jest gotowe do gimnastyki dla niemowląt. Przed treningiem, w jego trakcie i po zakończeniu Twoje dziecko będzie otulone miękkim materiałem. Będzie mogło dać z siebie wszystko i doskonale się bawić!
Ciepło
Twoje dziecko nie może odczuć chłodu przed gimnastyką dla niemowląt, w jej trakcie i po jej zakończeniu! Bluza 100 jest odpowiednio ciepła dzięki połączeniu bawełny z poliestrem i elastanem. Stójka ogranicza wloty powietrza. Jeśli temperatura wzrosła lub Twoje dziecko odczuwa potrzebę, to może zdjąć bluzę dla większej swobody. Przed wyjściem z sali może ją założyć.
Samodzielność
Wraz z rozwojem dzieci stają się coraz bardziej samodzielne. Z tego powodu nasz zespół projektantów opracował bluzę 100, która ułatwia życie dziecka. Jest łatwa do zapięcia dzięki większemu i bardziej widocznemu zamkowi, dostosowanemu do możliwości dziecka. Osłonka za zamek w jego górnej części ogranicza ryzyko przycięcia. Ubranie jest także rozciągliwe, a przez to łatwiejsze do założenia. Twoje dziecko nie straci już czasu na zakładanie / zdejmowanie bluzy!
Jak ubrać się na gimnastykę dla niemowląt?
Potrzebując swobody podczas aktywności, Twoje dziecko może liczyć na produkty Domyos: koszulkę, spodnie/legginsy i bluzę, którą może zdjąć, jeśli będzie za ciepło! Celem naszego działania jest, aby dziecko nie było skrępowane w swoich ruchach, trenowało w poczuciu komfortu, bez ciągłej konieczności podciągania spodni czy poprawiania koszulki. W zależności od poziomu zaawansowania, jego ubrania będą mniej lub bardziej techniczne. Dobierz odpowiednie buty sportowe i ciesz się jego szczęściem!
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ogólna informacja ABCDE opracowywana jest po to, by ułatwić klientom rozpoznanie bardziej ekologicznych produktów dzięki możliwości zestawienia ze sobą tego samego rodzaju produktów (koszulki, spodnie, plecaki, itp). Decathlon dobrowolnie przedstawia oznakowania ekologiczne. Więcej informacji na: http://sustainability.decathlon.com/
dla maluchów do zabaw sportowych.
Czy wiesz, czym jest gimnastyka dla niemowląt? Ta przeznaczona dla dzieci w wieku od 1 do 6 r.ż. aktywność sportowa ma za zadanie zachęcać dzieci do wykonywania wysiłku fizycznego poprzez pokonanie trasy zbudowanej z odpowiedniego sprzętu: tuneli, belek, miękkich dywanów, trampoliny. Dzieci mają wspinać się, skakać, uczyć się równowagi. Poprawiać swoją motorykę. Tę przyjemną aktywność sportową można uprawiać w klubie, w domu i na świeżym powietrzu.
Korzyści płynące z gimnastyki dla niemowląt
Czy Twoje dziecko uprawia gimnastykę dla niemowląt? Czy wiesz, że pod przykrywką dobrej zabawy, ta aktywność naprawdę wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci? Dzięki wykonywaniu różnych aktywności i odkrywaniu nowych wrażeń Twój mały gimnastyk uczy się zachowania równowagi, rozwija swoją motorykę i koordynację ruchową, a także poznaje swoje ciało i jego możliwości! To dobry sposób, aby zwiększyć jego pewność siebie.
GORA STRONY