Bluza na zamek fitness kardio FVE500 męska

Ref.
8405180
Mocne strony
Lekka, bardzo techniczna, rozciągliwa i oddychająca bluza.Idealna do noszenia przed lub po treningu, gdy bardziej się pocisz!Nie przykleja się do skóry i utrzymuje ciało w odpowiedniej temperaturze.
Odprowadzanie wilgoci
Zachowaj suchą skórę dzięki odprowadzającemu wilgoć i szybko schnącemu materiał.
Swoboda ruchów
Rozciągliwy materiał pozwala wykonywać ruchy w każdym kierunku!

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 88.0% Poliester, Materiał główny : 12.0% Elastan Materiał na rękawach : 85.0% Poliester, Materiał na rękawach : 15.0% Elastan
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Koncepcja produktów do treningu kardio.
Cała oferta ubrań zaprojektowana jest z myślą o zagwarantowaniu idealnej równowagi między wygodą a oddychalnością. W Domyos cały nasz zespół opracowuje produkty, dzięki którym zajęcia cardio mogą być czasem przyjemności. Nie musisz zwracać uwagi na swoje ubrania; możesz skupić się na wykonywaniu ćwiczeń. Nasze modele są poddawane testom użytkowania. Regularnie je dopracowujemy dzięki licznym opiniom Klientów.
Test naszych produktów
Wszystkie nasze produkty wykonane są z materiałów, które testujemy na jakość odprowadzania wilgoci. Razem z naszymi naukowcami i laboratorium badań i rozwoju testujemy 100% naszych materiałów. Chcemy wiedzieć, jak one reagują w rzeczywistej sytuacji, by móc Ci zapewnić najlepszy możliwy komfort podczas treningów.
GORA STRONY