Bluza na zamek fitness kardio FVE900 męska

Ref.
8405182
Mocne strony
Lekka, bardzo techniczna, rozciągliwa i oddychająca bluza.Idealna do noszenia przed lub po treningu, gdy bardziej się pocisz!Nie przykleja się do skóry i utrzymuje ciało w odpowiedniej temperaturze.

2 DOSTĘPNE KOLORY

119,99 zł*
Odprowadzanie wilgoci
Twoja skóra pozostanie sucha dzięki materiałowi wydajnie odprowadzającemu wilgoć
Lekkość
Lekkie materiały zwiększają komfort
Rozciągliwość
Rozciągliwy materiał zwiększa swobodę oraz komfort ruchów.
Wentylacja
Przewiewna wstawka usprawnia zarządzanie wilgocią.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 88.0% Poliester, Materiał główny : 12.0% Elastan Materiał na rękawach : 85.0% Poliester, Materiał na rękawach : 15.0% Elastan
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Przeznaczenie:
do treningu kardio o dużej intensywności (więcej niż 3 razy w tygodniu).
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Koncepcja produktów do treningu kardio.
Cała oferta ubrań zaprojektowana jest z myślą o zagwarantowaniu idealnej równowagi między wygodą a oddychalnością. W Domyos cały nasz zespół opracowuje produkty, dzięki którym zajęcia kardio mogą być czasem przyjemności. Nie musisz zwracać uwagi na swoje ubrania; możesz skupić się na wykonywaniu ćwiczeń. Nasze modele są poddawane testom użytkowania. Regularnie je dopracowujemy dzięki licznym opiniom Klientów.
Test naszych produktów
Wszystkie nasze produkty wykonane są z materiałów, które testujemy na jakość odprowadzania wilgoci. Razem z naszymi naukowcami i laboratorium badań i rozwoju testujemy 100% naszych materiałów. Chcemy wiedzieć, jak one reagują w rzeczywistej sytuacji, by móc Ci zapewnić najlepszy możliwy komfort podczas treningów.

Mogą Cię również zainteresować

GORA STRONY