Bluza na zamek Gym & Pilates Free Move damska

Ref.
8523941
OPINIE KLIENTÓW
2 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Wstawki z boków zapewniają dużą swobodę ruchów.Dłuższy krój z tyłu gwarantuje okrycie ciała. Zasuwane kieszenie z boku. Stójka.

3 DOSTĘPNE KOLORY

Miękkość
Przewaga włókien bawełny zapewnia giętkość i komfort.
Ciepło
Pętelkowa od spodu tkanina zapewnia ciepło na umiarkowanym poziomie.
Rozciągliwość
Dodatek elastanu zapewnia swobodę ruchów.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 57.0% Bawełna, Materiał główny : 38.0% Poliester, Materiał główny : 5.0% Elastan Klin : 61.0% Bawełna, Klin : 33.0% Poliester, Klin : 6.0% Elastan Kieszeń : 100.0% Bawełna
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Koncepcja produktów Gym & Pilates:
Gama Gym & Pilates została opracowana dla regularnych zajęć gimnastyki i pilatesu (fitness, łagodna gimnastyka, stretching, ujędrnianie, wzmacnianie mięśni, pilates) o niskiej - dużej intensywności. Jest idealna dla osób, które chcą zachować formę oraz dbać o zdrowie i swoją sylwetkę. Zespoły projektowe Domyos opracowują dla Ciebie idealną równowagę między komfortem a oddychalnością. Nasze modele są poddawane testom użytkowania. Regularnie je dopracowujemy dzięki licznym opiniom Klientów.
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ogólna informacja ABCDE opracowywana jest po to, by ułatwić klientom rozpoznanie bardziej ekologicznych produktów dzięki możliwości zestawienia ze sobą tego samego rodzaju produktów (koszulki, spodnie, plecaki, itp). Decathlon dobrowolnie przedstawia oznakowania ekologiczne. Więcej informacji na: http://sustainability.decathlon.com/

OPINIE KLIENTÓW

 • 31 styczeń 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Nie polecam

  Jakość mnie rozczarowała, nie wyglądała najlepiej.Zwróciłam

  Odpowiedź marki :

  Szanowna Pani Wiesławo,

  Dziękuję za przesłanie swojej opinii na temat bluzy damskiej Domyos. Bardzo mi przykro, że produkt nie usatysfakcjonował Pani.

  Każde spostrzeżenie naszych użytkowników ma niezwykle istotne znaczenie i wpływa na poprawę jakości naszych produktów. W związku z tym, zwracam się do Pani z prośbą o przesłanie mi osobnej wiadomości z opisem napotkanych kłopotów z bluzą.
  Jeśli mogłabym doradzić Pani inny model bluzy to, jeśli szuka Pani bluzy, która daje ciepło i gwarantuje komfort podczas użytkowania, to polecam ten model (https://www.decathlon.pl/bluza-900-gym-id_8517291.html).

  W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam,

  Aleksandra, Szkoleniowiec Techniczny Marki DOMYOS

GORA STRONY