BOXING MACHINE 100 DLA DZIECI

Ref.
8575000
Mocne strony
Chcesz odkryć boks lub zwyczajnie spożytkować swoją energię? Odkryj tę wolnostojącą i pompowaną boxing machine. Jest wygodna w używaniu, przenoszeniu i przechowywaniu.
219,99 zł*
Amortyzacja
Po minimalnym napompowaniu możesz bezpiecznie wyprowadzać liczne uderzenia.
Łatwość montażu / demontażu
Szybkie pompowanie uniwersalną pompką (brak w zestawie); 5 sek na wypompowanie
Łatwe przestawianie
Uchwyty pod podstawą dla łatwego przemieszczania.
Wszechstronność
Wielkość worka (120 cm) pozwala ćwiczyć serie ciosów i kopnięć.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Stelaż : 50.0% Polietylen wysokiej gęstości (HDPE), Stelaż : 50.0% Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) z recyklingu Dętka : 70.0% Polichlorek winylu (PVC) - bez ftalanów, Dętka : 30.0% Poliester Complementary parts : 100.0% [EN] Thermo Polymer Elastomer (TPE)
Tests
Zapraszamy do wypróbowania naszych produktów w najbliższym sklepie DECATHLON. Jeśli posiadasz konto DECATHLON, możesz przeprowadzić bezpłatny test przez 7 dni.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Ograniczenia użytkowania
Worek musi pozostać miękki. Nie pompować nadmiernie.

DODATKOWE INFORMACJE

Sprawić, aby boks stał się bardziej dostępny dla każdego użytkownika.
Projektując tę napompowywaną boxing machine kierowaliśmy się jedną ideą: sprawić, aby boks stał się bardziej dostępny dla każdego użytkownika. "Ten produkt pozwala zapoznać się z boksem angielskim, a także z każdym innym rodzajem boksu, nawet cardio-boxingiem. Dzieci mogą ćwiczyć wszystko na tym worku: direct, cios sierpowy, uppercut, middle kick... Ta boxing machine odpowiednia jest także dla dzieci, które po prostu chcą się wyszaleć" wyjaśnia Daniele, szef produktu w Outshock.
PRODUKT ŁATWY W UŻYWANIU, PRZESUWANIU I PRZECHOWYWANIU
Ten produkt składa się z podstawy z tworzywa, która pomieści 28 litrów wody i aż 38 kg piasku dla dobrej stabilności, oraz z części pompowanej, która składa się na "worek treningowy". Produkt jest dzięki temu łatwy w użytkowaniu i przechowywaniu. Możesz go napompować i spuścić z niego powietrze, aby dopasować go do swoich potrzeb. Część pompowaną można wsunąć do środka postawy. Produkt można napompować uniwersalną pompką (nie jest dołączona do zestawu) w mniej niż 1 minutę.
INNOWACYJNY PRODUKT
Nasz zespół z dumą prezentuje innowacyjny produkt w kategorii worków wolnostojących. Został on opracowany we współpracy z naszymi zespołami z Hendaye (wyspecjalizowanymi w sportach morskich i wodnych). "Zastosowane materiały są takie same, jak w naszych wiosłach. Proponowana przez nas boxing machine jest tak samo jak one wytrzymała" wyjaśnia Daniele, szef produktu w Outshock. Został przetestowany w laboratorium i zatwierdzony na 50000 powtarzanych uderzeniach, wyprowadzanych przez maszynę.
Wymiary
Wysokość tej boxing machine to 120 cm. Podstawa z tworzywa ma 56 cm średnicy i 15 cm wysokości. Wymiary opakowania: 59cm x 59cm x 17cm
Wskazówki dotyczące pompowania i użytkowania
Dla właściwego odbicia produkt należy napompować tak, aby pozostał miękki w dotyku i przy nacisku dłońmi. Nie należy nadmiernie napompowywać boxing machine. Uderzać w rękawicach. Użytkowanie bez ochraniaczy grozi kontuzją (otarcia, urazy rąk).Więcej informacji w instrukcji użytkowania.
GORA STRONY