899,99 zł*

Reviews on

Boxing machine

2 / 5 2 Opinie
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Mężczyzna
  40-49 lat
  27 czerwiec 2017
  Używany od więcej niż 2 lata
  That review has been deposited on this product version
  Dla lżejszych osób, zaskakująco trwały,

  Mam worek już od 5 lat. Nadaje się raczej dla lżejszych osób, ponieważ przy mocniejszym uderzeniu lub kopnięciu podstawa lekko odrywa się od ziemi, a worek nieco się przesuwa. Sam ważę ok 82 kg i większość uderzeń worka nie przesuwa. Sprężyna bardzo szybko oddaje uderzenie, dlatego fajnie ćwiczy się uniki. Natomiast dużo gorzej ćwiczy się różne kombinacje, gdyż reakcja worka jest zupełnie inna niż worka wiszącego. Po 5 latach ćwiczenia, zarówno z uderzeniami rękami jak i nogami (nawet w butach) nie widzę ani istotnego zużycia materiału wierzchniego, ani wybicia otuliny worka. Jest on dość twardy, sposób odchylania się od pionu wymaga specyficznego układania i usztywnienia ręki, inaczej niż przy wiszącym worku. Podsumowując, jest to fajny sprzęt jeżeli nie ma możliwości powieszenia worka.

 • Mężczyzna
  40-49 lat
  16 marzec 2015
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Boxing machine

  Bardzo kiepska podstawa plastikowa do której jest zamocowany cały worek ze sprężyną. W środku worka wał mocujący jest wykonany z plastiku owinięty fizeliną zalaną klejem i na to naciągniety pokrowiec,Po tygodniu uzytkowania stwierdziłem ze trzeba oddac do sklepu sprezyna jest bardzo cienka zasłonieta plastikową obudową,mysle ze ten tak drogi produkt długo by moich cwiczen na nim nie wytrzymał nie ma to mocnych stron dla mnie podstawa powinna byc zrobiona nie z plastiku,sprezyna powinna byc bardziej mocna i walec w worku zrobiony z drewna a nie z plastiku fizelina gruposci 4cm długo nie wytrzyma boksowania szybko sie wgniata i szybko dojdzie do plastikowego walca który szybko peknie,Nie wiem dla kogo to mozna polecic na pewno nie do boksowania amatorskiego lub zawodowego lepiej kupic dobry worek bokserski z wieszakiem i duzo taniej to wyjdzie i bardziej bedzie wytrzymałe dla mnie to warte max 200zł a nie 700zł całe szczescie ze udało mi sie to zwrócic i na pewno juz tego nie polece i nie kupie..

  Odpowiedź marki :

  Serdecznie dziękuję za Pańską opinię!

  Drogi Panie, Pański komentarz jest wyjątkowo techniczny i z tego powodu z pewnością zostanie uwzględniony podczas prac nad poprawą techniczności i jakości produktów, które marka DOMYOS stale podejmuje. Z drugiej strony Naszym priorytetem jest zapewnienie jak najlepszej ceny za produkt w danej kategorii, co uniemożliwia wykorzystanie zawsze najdroższych materiałów. Pańska opinia jest jednocześnie jedyną negatywną opinią na temat tego produktu, co każe domniemywać, że egzemplarz, który Pan nabył, mógł być wadliwy. Być może również produkt nie był dopasowany idealnie do Pańskich potrzeb. Tak czy inaczej ciesze się, że wymienił Pan produkt, mam nadzieję, że nowy produkt będzie spełniał Pańskie oczekiwania.

  Michał Buda Domyos, Newfell product specialist DECATHLON

  Jarosław find this answer useful

GORA STRONY