Buty 100 I LEARN FIRST dla maluchów

Ref.
8380312
OPINIE KLIENTÓW
4.13 / 5 102 Opinie
Collaborators reviews
4.71 / 5 17 Opinie
Mocne strony
Lekkie buty dostosowane do młodszych dzieci: duża giętkość i trzymanie pięty.Łatwe do zakładania: rzep, pasek przy cholewce, rozróżnienie butów.

2 DOSTĘPNE KOLORY

Elastyczność
Giętka podeszwa zewnętrzna dzięki nacięciom na całej długości.
Trzymanie stopy
Usztywnienie i zachodząca podeszwa podtrzymują piętę.
Łatwość zakładania / zdejmowania
Rozróżnienie prawy/lewy but, zapięcie na rzep, duży otwór.
Antypoślizgowość
Antypoślizgowa i niebrudząca podeszwa zewnętrzna.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 20 do 24
SKŁAD
Podeszwa zewnętrzna : 100.0% Guma termoplastyczna (TPR) Wierzch buta : 60.0% Poliester, Wierzch buta : 40.0% Poliuretan Wnętrze buta : 100.0% Poliester
Approved by
Nasz zespół naukowców, specjalistów od analizy ruchu
Tests
Wszystkie nasze buty Domyos zostały przetestowane w laboratorium (sprawdzono min. przyczepność i wytrzymałość butów). Nasze produkty są zgodne ze specyfikacją Decathlon w dziedzinie toksykologii. Wszystkie nasze buty Domyos zostały przetestowane w użytkowaniu przez małych sportowców podczas zajęć gimnastyki dla niemowląt.
Przeznaczenie:
dla maluchów, do zabaw sportowych.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
Buty Domyos należy przechowywać z dala od wilgoci i światła, w suchym i przewiewnym miejscu.

DODATKOWE INFORMACJE

Buty dostosowane do stóp małych dzieci:
Gdy dzieci mają od 1 roku do 6 lat, ich stopy znacząco wspierają ich rozwój jak i wzrost. Nasze buty odpowiadają na specyficzne potrzeby stóp dzieci, w zależności od etapu ich rozwoju.
Jaki rozmiar wybrać dla dziecka?
Od 1 do 2 r.ż .(rozmiary 20 - 24): nauka chodzenia. Stopy są płaskie, zaokrąglone i pulchne: nasze buty I LEARN są bardzo giętkie, dzięki czemu ułatwiają naturalny rozwój stopy. Od 3 do 6 r.ż (rozmiary 25 - 30): usprawnianie chodzenia, biegania i skakania. Stopy się umięśniają i szczupleją; łuk stopy zaczyna się formować: nasze buty I MOVE są sprężyste i podtrzymują piętę
Cechy stopy dziecka w wieku 1 do 2 lat
Stopa nie potrzebuje buta, by się właściwie rozwijać. Jednak buty są ważne, jeśli chodzi o ochronę przed zimnem, uderzeniem, zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Buty Domyos I LEARN dla dzieci w wieku 1 do 2 lat zapewniają tę ważną ochronę, a jednocześnie maksymalną swobodę ruchów: sprężystość butów pozwala stopie rozwijać się w naturalny sposób, a cienka, płaska i bardzo sprężysta stopa nawiązuje do chodzenia na boso.
Dobór odpowiedniego rozmiaru
Pomiędzy 1 a 3 rokiem życia stopa dziecka rośnie najszybciej. Należy regularnie sprawdzać rozmiar stopy dziecka za pomocą miarki: w naszych sklepach lub na naszej stronie w zakładce "jaki rozmiar wybrać?"
Wsparcie łuku stopy
Na początku naszego życia nasze stopy są naturalnie płaskie. Od momentu, kiedy zaczynamy chodzić, łuk stopy stopniowo się formuje (szczególnie przez naturalny rozwój mięśni stopy). Z tego powodu nie należy integrować w bucie wsparcia łuku stopy w trakcie okresu wzrostu dziecka (za wyjątkiem specjalnego zalecenia lekarskiego)
Korzyści płynące z uprawiania aktywności fizycznej od najmłodszych lat:
Regularne uprawianie aktywności fizycznej od najmłodszych lat wywiera bardzo korzystny wpływ na fizyczny i intelektualny rozwój dziecka. Ta nauka odpowiedniego trybu życia ograniczy w przyszłości jego problemy ze zdrowiem. Co więcej, uprawianie sportu z innymi dziećmi pozytywnie wpływa na integrację społeczną oraz osobisty rozwój dziecka.
Fizyczne i intelektualne korzyści:
Jakie są korzyści fizyczne? - Rozwijanie podstawowych umiejętności fizycznych (rozwój psychomotoryczny, równowaga, koordynacja) - Wspieranie wzrostu - Walka z otyłością Jakie są korzyści intelektualne? - Zdobywanie zaufania do siebie samego - Wspieranie integracji z grupą - Wspieranie rozwoju dziecka Poprawa zdolności skupiania się
Aktywność:
Czy wiesz, czym jest gimnastyka dla niemowląt? Ta sympatyczna aktywność sportowa przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 10 miesięcy do 6 r.ż. Polega na pokonywaniu torów zbudowanych z odpowiednich elementów. Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich dotyk, ruch koordynację i zmysłGimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, dzięki różnym ćwiczeniom i wykonywanym ruchom. To wstęp do każdej dyscypliny sportowej.
Zalety tej aktywności:
Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich dotyk, ruch koordynację i zmysł równowagi. Co więcej, utrzymanie równowagi na osprzęcie, skakanie, turlanie się czy wspinanie pozwala dziecku zwiększyć swoją samodzielność oraz zaufanie do siebie samego.
4.13 / 5 102 Opinie
82 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 16 sierpień 2019
  That review has been deposited on this product version
  Super buty

  Ekspresowe zakładanie, wygodne, mój 2 letni synek bardzo je lubi.

 • Kobieta
  08 sierpień 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Solidne

  Buty są solidnie wykonane, ładnie leżą na nóżce. Mogłyby być miększe ale i tak nie spotkałam bardziej miękkich butów w innych sklepach które mam na miejscu dlatego zamówiłam te w sklepie online i jestem zadowolona. Sprawdzą się, kiedy dziecko chodzi po nierównym terenie, kamyczkach itp. Kiedy stópka podrośnie z pewnością kupię ponownie te butki w większym rozmiarze,

 • 06 sierpień 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Pozytyw

  Polecam dla małych dzieci, są super

4.71 / 5 17 Opinie
16 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Mężczyzna
  30-39 lat
  15 październik 2018
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Schaft ist sehr eng

  Zehen werden eingeklemmt beim Gehen

 • 11 sierpień 2019
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Facilidad de abrochado

  Zapatillas muy flexibles, fáciles de poner aunque un poco estrecha.

 • 20 marzec 2019
  That review has been deposited on this product version
  flexible

  muy buen articulo. súper cómoda para los peques que empiezan a andar. fácil de poner al tener el Velcro

GORA STRONY