Buty 500 BABYLIGHT dla maluchów

Ref.
8278583
OPINIE KLIENTÓW
4.56 / 5 50 Opinie
Collaborators reviews
5 / 5 3 Opinie
Mocne strony
Innowacja Domyos zatwierdzona przez psychomotoryka, z przeznaczeniem do zabaw sportowych. Wrażenie bosych stóp pomaga w kształtowaniu sprawności ruchowej, motoryki i koordynacji dziecka.

3 DOSTĘPNE KOLORY

Elastyczność
Bardzo giętka podeszwa dopasowuje się do każdego ruchu stopy.
Pomoc w rozwoju psychomotorycznym
Lepsza przyczepność i nacisk pozytywnie wpływają na równowagę i koordynację.
Łatwość zakładania / zdejmowania
Rozróżnienie prawy/lewy but, zapięcie na rzepy, duży otwór.
Antypoślizgowość
Dobra przyczepność dzięki wzmocnieniom (przód/tył) i antypoślizgowej podeszwie.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 20 do 30
SKŁAD
Wierzch buta : 80.0% Poliester kationowy, Wierzch buta : 20.0% Poliuretan Wnętrze buta : 80.0% Poliester kationowy, Wnętrze buta : 20.0% Poliuretan Podeszwa zewnętrzna : 70.0% Poliester kationowy, Podeszwa zewnętrzna : 30.0% Silikon
Approved by
Buty Baby Light Domyos zostały zatwierdzone przez psychomotoryka. Obserwacja zachowania dzieci w wieku od 10 miesiąca do 4 lat uczestniczących w butach lub boso w zajęciach z gimnastyki dla niemowląt wykazała, że buty Baby Light od Domyos wspierają odpowiedni rozwój psychomotoryczny dziecka a ich noszenie gwarantuje wiele korzyści (w porównaniu z bosymi stopami).. Lepsza przyczepność i nacisk pozytywnie wpływają na równowagę i koordynację dziecka. Dodatkowo stopy są chronione!
Tests
Miękkie buty Baby Light Domyos były testowane w użyciu przez małe dzieci biorące udział w gimnastyce dla niemowląt. Te buty są przeznaczone do noszenia podczas wchodzenia po belkach, poręczach oraz wspinania się na moduły.
Przeznaczenie:
dla maluchów, do zabaw sportowych.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
Buty Domyos należy przechowywać z dala od wilgoci i światła, w suchym i przewiewnym miejscu.
Ograniczenia użytkowania
Miękkie buty Domyos zostały zaprojektowane do noszenia w budynku

DODATKOWE INFORMACJE

Buty Baby Light Domyos zostały zatwierdzone przez psychomotoryka:
Obserwacja zachowania dzieci w wieku od 10 miesiąca do 4 lat uczestniczących w butach lub boso w zajęciach z gimnastyki dla niemowląt wykazała, że buty Baby Light od Domyos wspierają odpowiedni rozwój psychomotoryczny dziecka, a ich noszenie gwarantuje wiele korzyści (w porównaniu z bosymi stopami). Lepsza przyczepność oraz lepszy nacisk zapewniają dziecku lepszą równowagę oraz koordynację; co więcej, stopa jest chroniona.
Korzyści płynące z uprawiania aktywności fizycznej od najmłodszych lat:
Regularne uprawianie aktywności fizycznej od najmłodszych lat wywiera bardzo korzystny wpływ na fizyczny i intelektualny rozwój dziecka. Ta nauka odpowiedniego trybu życia ograniczy w przyszłości jego problemy ze zdrowiem. Co więcej, uprawianie sportu z innymi dziećmi pozytywnie wpływa na integrację społeczną oraz osobisty rozwój dziecka.
Fizyczne i intelektualne korzyści:
Jakie są korzyści fizyczne? - Rozwijanie podstawowych umiejętności fizycznych (rozwój psychomotoryczny) - Wspieranie wzrostu - Walka z otyłością Jakie są korzyści intelektualne? - Zdobywanie zaufania do siebie samego - Wspieranie integracji z grupą - Wspieranie rozwoju dziecka
Wskazówki dotyczące użytkowania:
Miękkie buty Domyos należy nosić w budynku, raczej na miękkiej nawierzchni. Można je założyć na bose stopy, dzięki czemu dziecko będzie odczuwało maksymalny kontakt z podłożem. Nerwy umieszczone od spodu stopy będą mogły w ten sposób "czuć" podłoże i wspierać dziecko w utrzymaniu równowagi.
Charakterystyka stóp dziecka:
Chodzenie boso jest najlepszym rozwiązaniem dla maluchów, ponieważ pozwala im ono poznawać i rozpoznawać wrażenia dotykowe. Nerwy umieszczone od spodu stopy pomagają określić, jak rozłożyć masę ciała, by utrzymać równowagę. Lekkie i giętkie buty Domyos pozwalają stopom dzieci swobodnie się rozwijać i wzmacniać. Jednocześnie zapewniają ochronę przed zimnem i niebezpiecznymi powierzchniami. Wszystkie nasze buty są dostosowane do specyficznej budowy stóp małych dzieci.
Aktywność:
Czy wiesz, czym jest gimnastyka dla niemowląt? Ta sympatyczna aktywność sportowa przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 10 miesięcy do 6 r.ż. Polega na pokonywaniu torów zbudowanych z odpowiednich elementów. Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich dotyk, ruch koordynację i zmysłGimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, dzięki różnym ćwiczeniom i wykonywanym ruchom. To wstęp do każdej dyscypliny sportowej.
Zalety tej aktywności:
Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich dotyk, ruch koordynację i zmysł równowagi. Co więcej, utrzymanie równowagi na osprzęcie, skakanie, turlanie się czy wspinanie pozwala dziecku zwiększyć swoją samodzielność oraz zaufanie do siebie samego.
Strój na zajęcia:
Aby zawsze czuć się doskonale podczas treningu Twoje dziecko potrzebuje swobody ruchów w ubraniach, możliwości zdjęcia 2 warstwy i niepodciągania co chwile spodni!Wybierz miękki strój, dostosowany do pory roku lub temperatury w miejscu treningu:koszulka i spodenki lub spodnie wykonane z dzianiny oraz bluza lub dres, które ogrzeją dziecko po wejściu na salę to doskonała baza. Para giętkich butów od Domyos zapobiegnie ślizganiu się na podłodze!
Dlaczego należy dobrze dobrać rozmiar buta:
Na pewno już to zauważyłeś, że Twoje dziecko rośnie bardzo szybko!Jego stopy także:dlatego dobranie odpowiedniego rozmiaru jest kluczowe: nieodpowiedni rozmiar, nawet o kilka milimetrów, może krępować jego ruchy lub przyczynić się do zranienia w kostkę czy palce.Za duże buty mogą negatywnie wpłynąć na sposób chodzenia dziecka i przyczynić się do powstania pęcherzy. Stopa dziecka (1-2 r.ż.) rośnie o co najmniej 1 rozmiar co 3-4 miesiące. Należy regularnie sprawdzać rozmiar stopy dziecka.
4.56 / 5 50 Opinie
47 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Mężczyzna
  02 czerwiec 2020
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Bardzo wygodne

 • 11 maj 2020
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  nie polecam

  buty miękkie i wygodne, ale stopy bardzo się pocą więc nie polecam

 • Mężczyzna
  01 marzec 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  bardzo fajne i wygodne buciki

  z mega miękką podeszwą

5 / 5 3 Opinie
3 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 02 grudzień 2019
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  dla przedszkolaka idealne

  miękkie, łatwe do nałożenia, dziecko samo nakłada i zdejmuje więc to duży plus przy dużej grupie dzieci w przedszkolu

 • 19 wrzesień 2019
  That review has been deposited on this product version
  Buciki dla dzieci Domyos

  Uwielbiam je! Kupuje je za kazdy razem! Najlepsze buty dla dziecka do żłobka czy przedszkola! Polecam!

 • Kobieta
  20-29 lat
  05 marzec 2018
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Idealne dla Malucha

  To już 3 para butów DOMYOS jakie kupiłam mojej córce.
  Buciki zapewniają dobra stabilizację pięty, dzięki czemu stopa ma prawidłowe ułożenie i kształt . Dzięki antypoślizgowym dodatkom na podeszwie maluch może bezpiecznie chodzić czy biegać.

GORA STRONY