Buty BABYLIGHT dla maluchów

Ref.
8278587
OPINIE KLIENTÓW
4.9 / 5 28 Opinie
Mocne strony
Innowacja Domyos zatwierdzona przez psychomotoryka, z przeznaczeniem do zabaw sportowych. Wrażenie bosych stóp pomaga w kształtowaniu równowagi. Miękkie i wygodne: podszewka.

2 DOSTĘPNE KOLORY

64,99 zł44,99 zł*
Cena obowiązuje od 31/10/2016 do wyczerpania zapasów
Antypoślizgowość
Dobra przyczepność dzięki wzmocnieniom (przód/tył) i antypoślizgowej podeszwie.
Elastyczność
Maksymalnie giętka podeszwa zapewnia wrażenie bosych stóp.
Łatwość zakładania / zdejmowania
Rozróżnienie prawy/lewy but, zapięcie na rzepy, duży otwór.
Pomoc w rozwoju psychomotorycznym
Wrażenie bosych stóp niezwykle pomaga w kształtowaniu sprawności ruchowej.
Miękkość
Podszewka - imitacja futra.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Wierzch buta : 95.0% Poliester, 5.0% Poliuretan Wnętrze buta : 100.0% Poliester Podeszwa zewnętrzna : 50.0% Poliester, 30.0% Silikon, 20.0% Guma
Approved by
Buty Baby Light Domyos zostały zatwierdzone przez psychomotoryka. Obserwacja zachowania dzieci w wieku od 10 miesiąca do 4 lat uczestniczących w butach lub boso w zajęciach z gimnastyki dla niemowląt wykazała, że buty Baby Light od Domyos wspierają odpowiedni rozwój psychomotoryczny dziecka a ich noszenie gwarantuje wiele korzyści (w porównaniu z bosymi stopami).. Lepsza przyczepność i nacisk pozytywnie wpływają na równowagę i koordynację dziecka. Dodatkowo stopy są chronione!
Tests
Miękkie buty Baby Light Domyos były testowane w użyciu przez małe dzieci biorące udział w gimnastyce dla niemowląt. Te buty są przeznaczone do noszenia podczas wchodzenia po belkach, poręczach oraz wspinania się na moduły.
Przeznaczenie:
dla maluchów do zabaw sportowych.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
Buty Domyos należy przechowywać z dala od wilgoci i światła, w suchym i przewiewnym miejscu.
Ograniczenia użytkowania
Miękkie buty Domyos zostały zaprojektowane do noszenia w budynku

DODATKOWE INFORMACJE

Buty Baby Light Domyos zostały zatwierdzone przez psychomotoryka:
Obserwacja zachowania dzieci w wieku od 10 miesiąca do 4 lat uczestniczących w butach lub boso w zajęciach z gimnastyki dla niemowląt wykazała, że buty Baby Light od Domyos wspierają odpowiedni rozwój psychomotoryczny dziecka a ich noszenie gwarantuje wiele korzyści (w porównaniu z bosymi stopami).. Lepsza przyczepność oraz lepszy nacisk zapewniają dziecku lepszą równowagę oraz koordynację; co więcej, stopa jest chroniona.
Korzyści płynące z uprawiania aktywności fizycznej od najmłodszych lat:
Regularne uprawianie aktywności fizycznej od najmłodszych lat wywiera bardzo korzystny wpływ na fizyczny i intelektualny rozwój dziecka. Ta nauka odpowiedniego trybu życia ograniczy w przyszłości jego problemy ze zdrowiem. Co więcej, uprawianie sportu z innymi dziećmi pozytywnie wpływa na integrację społeczną oraz osobisty rozwój dziecka.
Fizyczne i intelektualne korzyści:
Jakie są korzyści fizyczne? - Rozwijanie podstawowych umiejętności fizycznych (rozwój psychomotoryczny) - Wspieranie wzrostu - Walka z otyłością Jakie są korzyści intelektualne? - Zdobywanie zaufania do siebie samego - Wspieranie integracji z grupą - Wspieranie rozwoju dziecka
Wskazówki dotyczące użytkowania:
Miękkie buty Domyos należy nosić w budynku. Można je założyć na bose stopy, dzięki czemu dziecko będzie odczuwało maksymalny kontakt z podłożem. Nerwy umieszczone od spodu stopy będą mogły w ten sposób "czuć" podłoże i wspierać dziecko w utrzymaniu równowagi.
Charakterystyka stóp dziecka:
Chodzenie boso jest najlepszym rozwiązaniem dla maluchów, ponieważ pozwala im ono poznawać i rozpoznawać wrażenia dotykowe. Nerwy umieszczone od spodu stopy pomagają określić, jak rozłożyć masę ciała, by utrzymać równowagę. Lekkie i giętkie buty Domyos pozwalają stopom dzieci swobodnie się rozwijać i wzmacniać. Jednocześnie zapewniają ochronę przed zimnem i niebezpiecznymi powierzchniami. Wszystkie nasze buty są dostosowane do specyficznej budowy stóp małych dzieci.
Aktywność:
Czym jest gimnastyka dla niemowląt? To zabawa połączona z gimnastyką: dziecko pozostające cały czas pod opieką instruktora ma do przejścia przygotowany z odpowiednich materiałów tor przeszkód. Te tory są wykonane z różnych przeszkód, których wielkość jest dostosowana do wzrostu małych dzieci (belki, stopnie, równie pochyłe, drążki równoległe, tunele, walce). Mogą one swobodnie po nich się wspinać, zjeżdżać, skakać i chodzić przy utrzymaniu równowagi. To aktywność dla dzieci od 10 m-cy do 6 r.ż.
Zalety tej aktywności:
Jakie korzyści zapewnia gimnastyka dla niemowląt? Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich koordynację i zmysł równowagi.
Strój na zajęcia:
Jaki jest najlepszy strój do gimnastyki dla niemowląt? Wygodny i miękki strój, odpowiedni do danej pory roku: koszulka i spodenki lub spodnie wykonane z miękkiej dzianiny oraz bluza lub dres, które ogrzeją dziecko po wejściu na salę. Dzięki miękkim butom Domyos dziecko nie będzie się ślizgać na sprzęcie sportowym.
Dlaczego należy dobrze dobrać rozmiar buta:
Dokładne dopasowanie rozmiaru jest kluczowe; nie można wybierać rozmiaru za małego czy za dużego (nawet o 5mm!). Za małe buty mogą ocierać kostkę, palce czy skórę; za duże - mogą negatywnie wpłynąć na sposób chodzenia dziecka i przez ocieranie przyczynić się do powstania pęcherzy. Stopa dziecka w wieku 1 - 2 lata na przestrzeni mniej więcej 3 - 4 miesięcy rośnie o co najmniej jeden rozmiar. Należy regularnie sprawdzać rozmiar stopy dziecka.

OPINIE KLIENTÓW

4.9 / 5 28 Opinie
28 użytkowników poleca ten produkt
 • Kobieta
  30-39 lat
  16 February 2017
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Super lekkie buciki

  Buciki są lekkie, wygodne i co najważniejsze - nie spadają z nóg. Dziecko się nie ślizga, szybciej opanowało naukę chodzenia. Szczerze polecam.
  Rozmiarówka jest zaniżona. Buciki w rozmiarze 21 maja dł. wkładki 11,5 cm.

 • Kobieta
  30-39 lat
  06 February 2017
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  Fajne

  Sumpatyczne obuwie. Ja wykorzystuje je jako kapcie. Ciepła, łatwe do złożenia, nawet dla dziecka z wysokim podbiciem.

 • Kobieta
  40-49 lat
  10 January 2017
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  bardzo fajne mieciutkie polecam
  antypislizgowe .miekkie

  Fajne dziecięce kapcie.miekkie . Ciepłe.

Mogą Cię również zainteresować

34,99 zł*
4.50 / 5 34 Opinie
  54,99 zł*
  4.60 / 5 22 Opinie
   GORA STRONY