Buty do boksu 500: lekkie i elastyczne

Ref.
8510273
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Szukasz lepszej elastyczności i przyczepności na ringu? Mamy dla Ciebie miękkie, lekkie i dobrze przylegające do podłoża buty bokserskie.
179,99 zł*
Elastyczność
Cienka podeszwa nadaje większą elastyczność.
Antypoślizgowość
Kauczukowa podeszwa zapewnia dobrą przyczepność do podłoża.
Lekkość
Lekkie buty dzięki cholewce z siateczki: tylko 200 g (rozmiar 44)
Stabilizacja ścięgien
Trzymanie kostki dzięki plastikowemu wzmocnieniu na piecie.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Podeszwa zewnętrzna : 100.0% Kauczuk butadienowy (BR) Wierzch buta : 70.0% Poliester, Wierzch buta : 30.0% Poliuretan Wnętrze buta : 100.0% Poliester
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Podeszwa, która daje Ci przyczepność i energię?
Bokser często stoi na palcach. Dlatego właśnie stworzyliśmy miękkie buty z bardzo cienką podeszwą (aby umożliwić jak najlepsze czucie) wykonaną z kauczuku (aby zapewnić lepszą przyczepność i trwałość). Z myślą o amortyzacji umieściliśmy wstawkę z pianki EVA pod piętą. Efektem jest elastyczna i dobrze przylegająca do podłoża podeszwa, która ułatwia przenoszenie energii... od czubków palców u stóp aż po rękawice!
Przedstawiamy lekkie i miękkie buty
Buty do boksu 500 stworzyliśmy po to, aby pomóc Ci utrzymać się na palach u stóp i w ruchu przez wiele, wiele rund na ringu. Dzięki średniej wysokości cholewce z siateczki but jest przewiewny, elastyczny i lekki: waży zaledwie 200 gramów. A ponieważ nie zapomnieliśmy o wytrzymałości, po zewnętrznej stronie buta umieściliśmy siateczkę 3D. Dlatego właśnie but reaguje z lekkością na wszystkie Twoje ruchy!
A design? Już wyjaśniamy!
Pomyśleliśmy nie tylko o elastyczności i lekkości, ale również o trzymaniu stopy: Kauczukowe wzmocnienie z tyłu pięty stabilizuje kostkę. Klejony materiał TPU wokół stopy i na brzegu języka zwiększa wytrzymałość butów bez użycia szwów. Cienkie i wytrzymałe sznurowadła pozwalają szeroko otworzyć cholewkę, a pętelka przy pięcie umożliwia łatwe założenie buta.
Z wielką radością przedstawiamy Wam...
.. nasze pierwsze buty do boksu! Na dobry początek chcieliśmy zaproponować Wam dużą elastyczność i dobre przyleganie do podłoża. Nasz 6-osobowy zespół skupił się na badaniach i analizach, na stylu, na prototypach, przede wszystkim zaś na licznych testach w terenie, aby uwzględnić Wasze uwagi i zaoferować Wam większą elastyczność, lepszą przyczepność i lepsze trzymanie stopy. Dziś jesteśmy dumni, przedstawiając Wam buty, które naprawdę towarzyszą wszystkim Waszym ruchom!
Buty pomagające pracować nad oparciem
Julien, nasz szef produktu w Outshock, mówi o oparciu stopy w boksie: "W boksie oparcie stopy odgrywa kluczową rolę. Celem jest pozostanie na palcach, z ugiętymi nogami, aby umożliwić transfer energii do przodu. Cios wychodzi od stopy, przechodzi przez nogę, biodro i tułów, zanim dotrze do ręki. Dlatego właśnie chcieliśmy stworzyć lekkie buty, które pozwolą na swobodne wykonywanie ruchów, odznaczające się dobrą przyczepnością, aby umożliwić skręty i przekazywanie energii."

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Mężczyzna
  20-29 lat
  11 czerwiec 2019
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Super

  Buty niby bokserskie choć dobrze spisują się przy sportach chwytanych takich jak bjj I zapasy.. Dobrze trzymają kostkę i są lekkie. Jestem bardzo zadowolony z tego obuwia i mogę śmiało polecić ten produkt.. Miałem kilka Par topowych marek zapasniczych i mogę śmiało stwierdzić że te buty mogą z nimi konkurować :)

GORA STRONY