Buty do gimnastyki 550 I MOVE dla maluchów

Ref.
8524733
OPINIE KLIENTÓW
3.67 / 5 3 Opinie
Mocne strony
Buty dostosowane do większych stóp: trzymają pięty i są giętkie z przodu. Zatwierdzone przez podologa. Łatwe do zakładania. Wkładka pozwala lepiej dopasować rozmiar buta.

6 DOSTĘPNE KOLORY

Trzymanie stopy
Sztywny zapiętek podtrzymuje tył stopy.
Elastyczność
Nacięcia na przodzie podeszwy zapewniają jej giętkość.
Łatwe użytkowanie
Sprytne: wyjmij wkładkę i upewnij się odnośnie właściwego doboru rozmiaru!
Łatwość zakładania / zdejmowania
Rozciągliwe sznurowadła + rzep; rozróżnienie prawa / lewa stopa.
Antypoślizgowość
Antypoślizgowa i niebrudząca podeszwa zewnętrzna.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Podeszwa zewnętrzna : 100.0% Guma Wierzch buta : 60.0% Poliester, Wierzch buta : 40.0% Poliuretan Wnętrze buta : 100.0% Poliester
Approved by
Produkt zatwierdzony przez podologa. Współpraca naszego działu "badań i rozwoju" z podologiem pozwoliła nam zmierzyć wpływ butów na chodzenie małych dzieci.
Tests
Wszystkie nasze buty Domyos zostały przetestowane w laboratorium (sprawdzono min. przyczepność i wytrzymałość butów). Nasze produkty są zgodne ze specyfikacją Decathlon w dziedzinie toksykologii. Wszystkie nasze buty Domyos zostały przetestowane w użytkowaniu przez małych sportowców podczas zajęć gimnastyki dla niemowląt.
Przeznaczenie:
dla maluchów, do zabaw sportowych.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
Buty Domyos należy przechowywać z dala od wilgoci i światła, w suchym i przewiewnym miejscu.

DODATKOWE INFORMACJE

Buty dostosowane do stóp małych dzieci:
Gdy dzieci mają od 1 roku do 6 lat, ich stopy znacząco wspierają ich rozwój jak i wzrost. Nasze buty odpowiadają na specyficzne potrzeby stóp dzieci, w zależności od etapu ich rozwoju.
Jakie buty wybrać dla dziecka?
Od 1 do 2 r.ż .(rozmiary 20 - 24): nauka chodzenia. Stopy są płaskie, zaokrąglone i pulchne: nasze buty I LEARN są bardzo giętkie, dzięki czemu ułatwiają naturalny rozwój stopy. Od 3 do 6 r.ż (rozmiary 25 - 30): usprawnianie chodzenia, biegania i skakania. Stopy się umięśniają i szczupleją; łuk stopy zaczyna się formować: nasze buty I MOVE są sprężyste i podtrzymują piętę
Cechy stopy dziecka w wieku 3 do 6 lat:
Dziecko w wieku 3 - 6 lat, które dużo biega i skacze, potrzebuje także butów, które chronią stopy i zapewniają dużą swobodę ruchów; buty Domyos I MOVE zapewniają także mocniejsze trzymanie tyłu stopy. Dziecko w tym wieku szybko się rozwija (rośnie i przybiera na wadze) oraz zwiększa swoją aktywność fizyczną (zarówno jej intensywność jak i czas trwania). Potrzebuje zatem lepszego trzymania stopy i ochrony.
Dobór odpowiedniego rozmiaru
Sprawdzenie rozmiaru jest bardzo łatwe: wyjmij wkładkę i połóż ją na ziemi; ustaw na płasko na wkładce stopę dziecka (pięta tuż przy tylnej krawędzi); jeśli palce znajdują się na zaznaczonym obszarze wkładki, rozmiar jest właściwy! Pomiędzy 1 a 3 rokiem życia stopa dziecka rośnie najszybciej. Regularnie sprawdzaj rozmiar stopy swojego dziecka. Zapraszany na naszą stronę internetową do zakładki "jaki rozmiar wybrać?".
Wsparcie łuku stopy
Na początku naszego życia nasze stopy są naturalnie płaskie. Od momentu, kiedy zaczynamy chodzić, łuk stopy stopniowo się formuje (szczególnie przez naturalny rozwój mięśni stopy). Z tego powodu nie należy integrować w bucie wsparcia łuku stopy w trakcie okresu wzrostu dziecka (za wyjątkiem specjalnego zalecenia lekarskiego)
Korzyści płynące z uprawiania aktywności fizycznej od najmłodszych lat:
Regularne uprawianie aktywności fizycznej od najmłodszych lat wywiera bardzo korzystny wpływ na fizyczny i intelektualny rozwój dziecka. Ta nauka odpowiedniego trybu życia ograniczy w przyszłości jego problemy ze zdrowiem. Co więcej, uprawianie sportu z innymi dziećmi pozytywnie wpływa na integrację społeczną oraz osobisty rozwój dziecka.
Fizyczne i intelektualne korzyści:
Jakie są korzyści fizyczne? Rozwijanie zdolności motorycznych i fizycznych Rozwijanie siły i giętkości Wspieranie wzrostu Walka z nadwagą Jakie są korzyści intelektualne? - Zdobywanie zaufania do siebie samego - Wspieranie integracji z grupą - Wspieranie osiągów dziecka w szkole Oddalanie stresu i niepewności
Aktywność:
Czy wiesz, czym jest gimnastyka dla niemowląt? Ta sympatyczna aktywność sportowa przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 10 miesięcy do 6 r.ż. Polega na pokonywaniu torów zbudowanych z odpowiednich elementów. Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich dotyk, ruch koordynację i zmysł Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, dzięki różnym ćwiczeniom i wykonywanym ruchom. To wstęp do każdej dyscypliny sportowej.

OPINIE KLIENTÓW

3.67 / 5 3 Opinie
2 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 25 czerwiec 2020
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  kiepsko

  buty na zdjęciu pierwsza klasa a na żywo sztuczne i ciasne.. rozmiarówka mocno zaniżona i nie ma nic wspólnego z rzeczywistym rozmiarem stopy. pracownica w Decathlon Targówek poproszona o pomoc skrytykowała mój brak wiedzy na temat dostępności on line i stacjonarnie
  odechciało mi się szukać rozmiaru.

  Odpowiedź marki :

  Dzień dobry Panie Mariuszu,

  Dziękuję za podzielenie się opinią na decathlon.pl.

  Przykro mi, że doświadczył Pan takiej sytuacji w Naszym sklepie.


  W pierwszej kolejności pragnę przeprosić za koleżankę ze sklepu w Warszawa Targówek.

  Niestety nie było mnie przy zaistniałej sytuacji, więc ciężko mi dokładnie określić, co koleżanka miała na myśli.


  W przypadku zakupu butów najlepiej je przymierzyć przed dokonaniem wyboru. Niektóre modele różnią się od siebie krojem, zapięciem, podbiciem. Ważne, aby dziecku dopasować buta idealnie do jego potrzeb i budowy stopy.


  Jeżeli Pana artykuł jest nieużywany, a Pan posiada dowód zakupu, to zapraszam do odwiedzenia najbliższego sklepu Decathlon w celu złożenia reklamacji. Niemniej jednak ostateczną decyzję podejmie doradca sportowy w wybranym sklepie.


  W razie dalszych pytań , pozostaję do Pana dyspozycji,

  Szkoleniowiec techniczny,  Magdalena

 • Mężczyzna
  05 czerwiec 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Buty 550 KNIT I MOVE dla maluchów DOMYOS

  Bardzo lekkie i wygodne.

 • 07 czerwiec 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  fajne lekkie buty

  lekkie, latwo sie zaklada, przewiewne

GORA STRONY