Buty do gimnastyki Ultralight dla maluchów

Ref.
8489400
OPINIE KLIENTÓW
4.86 / 5 14 Opinie
Collaborators reviews
4 / 5 2 Opinie
Mocne strony
Moje pierwsze lekkie buty do zabaw sportowych! Dzięki tym łatwym do założenia i praktycznym butom nie ślizgam się na torze podczas zabaw sportowych.

2 DOSTĘPNE KOLORY

Elastyczność
Elastyczna podeszwa i wierzch buta.
Antypoślizgowość
Dobra przyczepność dzięki wzmocnieniom (przód/tył) i antypoślizgowej podeszwie.
Łatwość zakładania / zdejmowania
Rozróżnienie prawa/lewa stopa, rzep, pasek przy kołnierzu

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 20 do 30
SKŁAD
Wierzch buta : 90.0% Poliester, Wierzch buta : 10.0% Poliuretan Podeszwa zewnętrzna : 100.0% Polietylen termoplastyczny (TPE) Wnętrze buta : 100.0% Poliester
Tests
Miękkie buty Ultralight Domyos były testowane w użyciu przez małe dzieci biorące udział w gimnastyce dla niemowląt. Wszystkie nasze miękkie buty Domyos zostały poddane technicznym testom w laboratorium (sprawdzono min. przyczepność butów). Nasze produkty są zgodne ze specyfikacją Decathlon w dziedzinie toksykologii. Materiały, z których wykonano nasze produkty, pomyślnie przeszły także testy na wytrzymałość.
Przeznaczenie:
dla maluchów, do zabaw sportowych.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
Buty Domyos należy przechowywać z dala od wilgoci i światła, w suchym i przewiewnym miejscu.
Ograniczenia użytkowania
Miękkie buty Domyos zostały zaprojektowane do noszenia w budynku

DODATKOWE INFORMACJE

Korzyści płynące z uprawiania aktywności fizycznej od najmłodszych lat:
Regularne uprawianie aktywności fizycznej od najmłodszych lat wywiera bardzo korzystny wpływ na fizyczny i intelektualny rozwój dziecka. Ta nauka odpowiedniego trybu życia ograniczy w przyszłości jego problemy ze zdrowiem. Co więcej, uprawianie sportu z innymi dziećmi pozytywnie wpływa na integrację społeczną oraz osobisty rozwój dziecka.
Fizyczne i intelektualne korzyści:
Jakie są korzyści fizyczne? - Rozwijanie podstawowych umiejętności fizycznych (rozwój psychomotoryczny) - Wspieranie wzrostu - Walka z otyłością Jakie są korzyści intelektualne? - Zdobywanie zaufania do siebie samego - Wspieranie integracji z grupą - Wspieranie rozwoju dziecka
Wskazówki dotyczące użytkowania:
Miękkie buty Domyos należy nosić w budynku (na gładkiej powierzchni). Można je założyć na bose stopy, dzięki czemu dziecko będzie odczuwało maksymalny kontakt z podłożem. Nerwy umieszczone od spodu stopy będą mogły w ten sposób "czuć" podłoże i wspierać dziecko w utrzymaniu równowagi.
Charakterystyka stóp dziecka:
Chodzenie boso jest najlepszym rozwiązaniem dla maluchów, ponieważ pozwala im ono poznawać i rozpoznawać wrażenia dotykowe. Nerwy umieszczone od spodu stopy pomagają określić, jak rozłożyć masę ciała, by utrzymać równowagę. Lekkie i giętkie buty Domyos pozwalają stopom dzieci swobodnie się rozwijać i wzmacniać. Jednocześnie zapewniają ochronę przed zimnem i niebezpiecznymi powierzchniami. Wszystkie nasze buty są dostosowane do specyficznej budowy stóp małych dzieci.
Aktywność:
Czym jest gimnastyka dla niemowląt? To zabawa połączona z gimnastyką: dziecko pozostające cały czas pod opieką instruktora ma do przejścia przygotowany z odpowiednich materiałów tor przeszkód. Te tory są wykonane z różnych przeszkód, których wielkość jest dostosowana do wzrostu małych dzieci (belki, stopnie, równie pochyłe, drążki równoległe, tunele, walce). Mogą one swobodnie po nich się wspinać, zjeżdżać, skakać i chodzić przy utrzymaniu równowagi. To aktywność dla dzieci od 10 m-cy do 6 r.ż.
Zalety tej aktywności:
Jakie korzyści zapewnia gimnastyka dla niemowląt? Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich koordynację, sposób odczuwania i zmysł równowagi. Co więcej, utrzymanie równowagi na osprzęcie, skakanie, turlanie się czy wspinanie pozwala dziecku zwiększyć swoją samodzielność oraz zaufanie do siebie samego.
Strój na zajęcia:
Jaki jest najlepszy strój do gimnastyki dla niemowląt? Wygodny i miękki strój, odpowiedni do danej pory roku: koszulka i spodenki lub spodnie wykonane z miękkiej dzianiny oraz bluza lub dres, które ogrzeją dziecko po wejściu na salę. Dzięki miękkim butom Domyos dziecko nie będzie się ślizgać na sprzęcie sportowym.
Dlaczego należy dobrze dobrać rozmiar buta:
Jak dobrać rozmiar? Dobranie odpowiedniego rozmiaru jest kluczowe: mniejszy lub większy rozmiar (nawet o 5 mm!) nie jest pożądany. Za małe buty mogą ocierać kostkę, palce czy skórę; za duże - mogą negatywnie wpłynąć na sposób chodzenia dziecka i przez ocieranie przyczynić się do powstania pęcherzy. Stopa dziecka w wieku 1 - 2 lata na przestrzeni mniej więcej 3 - 4 miesięcy rośnie o co najmniej jeden rozmiar. Należy regularnie sprawdzać rozmiar stopy dziecka.
4.86 / 5 14 Opinie
14 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 02 wrzesień 2019
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  do przedszkola w sam raz

  kupilam kolejny rozmiar, do przedszkola, do domu, na gimnastyke - super!!

 • Kobieta
  28 sierpień 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Polecam

  Świetne. Polecam!!!

 • 19 sierpień 2019
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Polecam

  Polecam. Idealne dla stóp dzieci.

4 / 5 2 Opinie
2 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 21 wrzesień 2019
  Używany od Więcej niż 1 rok
  That review has been deposited on this product version
  idealne do przedszkola

  wygodne, łatwe do zakładania

 • 18 wrzesień 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Buty dla dzieci

  Ogólnie sa super tylko raczej dla dzieci z wysokim podbiciem.Dla córki sa za luźne ,a rzep nie ma zbyt dużej regulacji.

GORA STRONY