Buty do tańca nowoczesnego/jazzu

Ref.
8330400
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 4 Opinie
Mocne strony
Dążysz do podtrzymania stopy podczas tańca? Te sznurowane buty z podwyższoną, płócienną cholewką zapewnią Ci maksymalny komfort. Ich obcas (1cm) zwiększa przyczepność!
Dopasowanie do ruchu stopy
Płótno dopasowuje się do łuku stopy i zapewnia swobodę ruchu.
Amortyzacja
Niski obcas (1cm) dla lepszej amortyzacji.

CHARAKTERYSTYKA

Kolor
czarny
Rozmiary
od 35 do 41
SKŁAD
Wierzch buta : 100.0% Bawełna Wnętrze buta : 100.0% Bawełna Podeszwa zewnętrzna : 75.0% Etylen-octan winylu (EVA), Podeszwa zewnętrzna : 25.0% Skóra bydlęca
Approved by
Inès, nasz inżynier testów w terenie, współpracując z amatorskimi i profesjonalnymi tancerzami przetestowała nasze produkty. Nosili oni nasze produkty podczas zajęć, a następnie podzielili się z nami pozytywnymi jak i negatywnymi opiniami. Mogliśmy dzięki temu skupić się na wymagających poprawy punktach, dopracować je jak najlepiej odpowiadając na potrzeby tancerzy. Caroline, szef produktu, z każdym nowym produktem wykonuje testy próbne każdego rozmiaru, by zapewnić Tobie odpowiedni rozmiar.
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Jak wybrać buty do tańca nowoczesnego?
Buty z pełną i giętką podeszwą za polecane dla początkujących.Buty z dwudzielną podeszwą przeznaczone są dla bardziej zaawansowanych osób.Posiadają mały obcas dla lepszej amortyzacji i zapewniają stopie większą sprężystość.Buty do tańca nowoczesnego nosi się bez skarpetek.
Na boso, w skarpetach czy giętkich butach?
W tańcu nowoczesnym jest dowolność, decyduje tancerz. Niektórzy wolą tańczyć na boso, aby lepiej czuć podłoże i się nie ślizgać. Napalcówki ochronią ich stopy przed otarciem od podłoża. Inni wolą założyć skarpety dla komfortu i łatwiejszego wykonywania obrotów! Giętkie buty ochronią ich stopy przed otarciami. Dodatkowo buty ułatwią wykonywanie obrotów.

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 4 Opinie
4 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 19 sierpień 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  łądne

  ładne

 • 25 styczeń 2019
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Buty

  Rewelacyjne buty do tanca. Na codzień nosze 39,tu wzielam 40.

 • Kobieta
  13 listopad 2018
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  ok

  Super do treningów latino. Mam je około 9 miesięcy, łosiówka już się zaczyna zdzierać, ale przy takiej eksploatacji to normalne. Cena zdecydowanie niższa niż innych firm, a jakość taka sama.

GORA STRONY