Buty fitness 520 damskie

Ref.
8561277
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 2 Opinie
Mocne strony
Wymarzone zajęcia fitness! Materiał z Decathlon-Knit zapewni Ci efekt drugiej skóry: prawie zapomnisz, że masz je na sobie!Zapewnij sobie optymalne trzymanie dzięki bocznym wzmocnieniom.

3 DOSTĘPNE KOLORY

139,99 zł*
Sprężystość wielokierunkowa
Wykonuj ruchy w każdym kierunku dzięki systemowi Hx flex.
Trzymanie stopy
Ruszaj się w każdym kierunku: paski boczne pozwalają zachować równowagę.
Amortyzacja
Wyjątkowa amortyzacja z przodu stopy chroni przy powtarzających się wstrząsach.
Ustawienia osobiste
Wyjątkowe buty ze sznurowaniem dostosowanym do Twojego stylu i poziomu trzymania

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Wierzch buta : 70.0% Poliester, Wierzch buta : 30.0% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Podeszwa zewnętrzna : 70.0% Etylen-octan winylu (EVA), Podeszwa zewnętrzna : 30.0% Guma Wnętrze buta : 100.0% Poliester
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Co oferują buty do fitnessu?
Badania przeprowadzone w naszym laboratorium Sporstlab wykazały, że podczas zajęć fitness wykonywane są różne ruchy; te ruchy są inne niż w przypadku innych aktywności sportowych. Te ruchy to obroty, podskoki połączone z innymi ruchami, przysiady, wypady nóg. Opracowując wszystkie nasze buty, kierujemy się tym, aby pomóc Ci odpowiednio wykonywać te ruchy bez ryzyka kontuzji.Noszenie butów dostosowanych do aktywności o 20% zmniejsza ryzyko kontuzji w porównaniu z noszeniem butów do biegania.
DROP W PODESZWIE: różnica wysokości między przodem a tyłem stopy
Wszystkie nasze buty posiadają spadek 4mm. Drop 4mm zapewni Ci wrażenie z biegania bliskie naturalnemu ustawieniu (bosa stopa = drop równy 0).
SPRĘŻYSTOŚĆ WIELOKIERUNKOWA
"Sprężystość wielokierunkowa to zdolność buta do umożliwiania ugięć i skrętów stopy w celu ułatwienia zmian kierunku ruchu. Badania pokazały, że potrzeba zginania / rozciągania stopy jest 1,7 raza większa podczas zajęć fitness niż w trakcie biegania. Inaczej rusza się także kostka podczas zajęć fitness, a inaczej podczas biegania. Z tego powodu opracowujemy wielokierunkowe buty dostosowane do ruchów fitness."
TRZYMANIE NA PRZODZIE STOPY
"Dlaczego jest to ważne? Trzymanie na przodzie stopy, miejsca głównego nacisku w fitnessie, pomaga zachować równowagę podczas zmiany kierunku."
AMORTYZACJA NA PRZODZIE STOPY
"Amortyzacja to zdolność buta do pochłaniania wstrząsów i łagodzenia drgań. W fitnessie zetknięcie z podłożem następuje na poziomie przedniej części stopy, podczas gdy w bieganiu uderzamy o podłoże głównie piętą. Nasze buty opracowujemy z optymalną amortyzacją, która chroni ciało przed powtarzającymi się wstrząsami i jednocześnie stabilizuje nacisk, co pozwala płynnie łączyć ruchy."
Jak to udowodnić?Testy produktów
W naszych laboratoriach nasi badacze analizują ruchy sportowców, dzięki czujnikom dokładnie mierzącym reakcje ciała ludzkiego. Jednocześnie testujemy nasze produkty w klubach fitness, czyli tam, gdzie będą używane. Testy te pozwalają nam oferować techniczne i przystępne dla każdego produkty. Przyświeca nam jeden cel: pozwolić Ci uprawiać sport w najlepszych możliwych warunkach.
Zaleta? Brak ciemnych śladów na podłożu.
Nasza podeszwa została opracowana tak, aby nie zostawiała ciemnych śladów na podłożu.
CZY MOŻNA BIEGAĆ NA BIEŻNI W BUTACH FITNESS?
Nasze buty zostały opracowane z myślą o treningach fitness cardio. Jednak są one odpowiednie też do biegania na bieżni treningowej (ale nie intensywnego). Jeśli chcesz przed treningiem lub po jego zakończeniu rozgrzać się na bieżni, te buty będą do tego odpowiednie. Natomiast, jeśli wyłącznie biegasz na bieżni lub świeżym powietrzu, ze względów bezpieczeństwa radzimy dobrać buty przeznaczone do biegania.
CZY BUTY FITNESSOWE NALEŻY NOSIĆ TYLKO WEWNĄTRZ BUDYNKU?
Fitness cardio uprawiany jest zazwyczaj w klubie sportowym i/lub w domu. Nasze buty przeznaczone są do użytku wewnątrz budynku. Kauczuk nadaje się do użytku na sali, ponieważ jest bardziej "sprężysty". Noszenie tych butów na zewnątrz, np. na asfalcie, przyspieszy zużywanie się kauczuku. Przyczepność naszej podeszwy została przetestowana na podłożach znajdujących się w salach sportowych / domach. Kauczuk zapewnia większą przyczepność podczas treningów.

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 2 Opinie
2 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 20 lipiec 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Wygodne i lekkie

  Byty są wygodne i lekkie, wyglądają na solidne, cena przystępna.

 • Kobieta
  20-29 lat
  07 maj 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  bardzo wygodne

  Buty chciałam scricte do ćwiczeń. Są bardzo wygodne.
  Mam normalnie numer wkładki 24,5 cm więc najpierw zamówiłam odpowiadający rozmiar 39, jednak okazał się za duży (możliwe, że elastyczność materiału ma na to wpływ) wiec zamówiłam rozmiar 38 który ma wkładkę 24 cm i są idealnie dopasowane.

  Zobaczymy jak będzie w dalszym uzytkowaniu jeśli chodzi o wytrzymałość. Licze na to, że wszystko będzie w porządku.

GORA STRONY