Buty fitness 900 damskie

Ref.
8405065
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 5 Opinie
Collaborators reviews
5 / 5 2 Opinie
Mocne strony
Damskie buty fitness - cardio 900 oferują lepsze wybicie dzięki podeszwie umożliwiającej szybką i bezpieczną zmianę kierunków.

2 DOSTĘPNE KOLORY

149,99 zł*
Oddawanie energii
Podeszwa oferuje lepsze wybicie do szybkiej zmiany kierunku
Sprężystość wielokierunkowa
Nacięcia na przodzie stopy optymalizują wielokierunkową sprężystość
Trzymanie stopy
Wzmocnienia i regulowane paski dla szybkich zmian nacisku
Amortyzacja
Podeszwa środkowa gwarantuje większą amortyzację powtarzających się wstrząsów

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Wierzch buta : 80.0% Poliester, Wierzch buta : 20.0% Poliuretan Podeszwa zewnętrzna : 70.0% Etylen-octan winylu (EVA), Podeszwa zewnętrzna : 30.0% Guma Wnętrze buta : 100.0% Poliester
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Co oferują buty do fitnessu?
Badania przeprowadzone w naszym laboratorium Sporstlab wykazały, że podczas zajęć fitness wykonywane są różne ruchy; te ruchy są inne niż w przypadku innych aktywności sportowych. Te ruchy to obroty, podskoki połączone z innymi ruchami, przysiady, wypady nóg. Opracowując wszystkie nasze buty, kierujemy się tym, aby pomóc Ci odpowiednio wykonywać te ruchy bez ryzyka kontuzji.Noszenie butów dostosowanych do aktywności o 20% zmniejsza ryzyko kontuzji w porównaniu z noszeniem butów do biegania.
DROP W PODESZWIE: różnica wysokości między przodem a tyłem stopy
Wszystkie nasze buty posiadają spadek 4mm. Drop 4mm zapewni Ci wrażenie z biegania bliskie naturalnemu ustawieniu (bosa stopa = drop równy 0). Musisz wiedzieć, czy masz w zwyczaju noszenie butów z dużym dropem (np. kobiety noszące buty na obcasie), będziesz potrzebować więcej czasu, aby przyzwyczaić się do nowych butów.
SPRĘŻYSTOŚĆ WIELOKIERUNKOWA
Sprężystość wielokierunkowa to zdolność buta do umożliwiania ugięć i skrętów stopy w celu ułatwienia zmian kierunku ruchu. Badania pokazały, że potrzeba zginania / rozciągania stopy jest 1,7 raza większa podczas zajęć fitness niż w trakcie biegania. Inaczej rusza się także kostka podczas zajęć fitness, a inaczej podczas biegania. Z tego powodu opracowujemy wielokierunkowe buty dostosowane do ruchów fitness.
TRZYMANIE NA PRZODZIE STOPY
Dlaczego jest to ważne? Trzymanie na przodzie stopy, miejsca głównego nacisku w fitnessie, pomaga zachować równowagę podczas zmiany kierunku.
AMORTYZACJA NA PRZODZIE STOPY
Amortyzacja to zdolność buta do pochłaniania wstrząsów i łagodzenia drgań. W fitnessie zetknięcie z podłożem następuje na poziomie przedniej części stopy, podczas gdy w bieganiu uderzamy o podłoże głównie piętą. Nasze buty opracowujemy z optymalną amortyzacją, która chroni ciało przed powtarzającymi się wstrząsami i jednocześnie stabilizuje nacisk, co pozwala płynnie łączyć ruchy.
Przyczepność i strefa obrotu
Przyleganie tych butów do podłoża pozwala szybko i łatwo zmienić kierunek ruchu, podczas gdy strefa obrotu - słabiej przylegająca - umożliwia swobodne wykonywanie obrotów i skrętów bez nadmiernego obciążania stawów. Znalezienie równowagi miedzy tymi dwiema potrzebami ma więc kluczowe znaczenie. Połączenie testów sensorycznych, mechanicznych i biomechanicznych pozwoliło nam określić właściwy poziom przyczepności oraz strefę nacisku w trakcie wykonywania obrotu.
Jak to udowodnić?Testy produktów
W naszych laboratoriach nasi badacze analizują ruchy sportowców, dzięki czujnikom dokładnie mierzącym reakcje ciała ludzkiego. Jednocześnie testujemy nasze produkty w klubach fitness, czyli tam, gdzie będą używane. Testy te pozwalają nam oferować techniczne i przystępne dla każdego produkty. Przyświeca nam jeden cel: pozwolić Ci uprawiać sport w najlepszych możliwych warunkach.
Zaleta? Brak ciemnych śladów na podłożu.
Nasza podeszwa została opracowana tak, aby nie zostawiała ciemnych śladów na podłożu.
CZY MOŻNA BIEGAĆ NA BIEŻNI W BUTACH FITNESS?
Nasze buty zostały opracowane z myślą o treningach fitness cardio. Są także odpowiednie do biegania po bieżni, jednak przy ograniczeniach w użytkowaniu. Jeśli chcesz przed i/lub po zajęciach rozgrzać się na bieżni, te buty będą odpowiednie. Jednak, jeśli Twój trening polega wyłącznie na bieganiu po bieżni treningowej lub na świeżym powietrzu, ze względów bezpieczeństwa zalecane jest używanie butów przeznaczonych do biegania.
CZY BUTY FITNESSOWE NALEŻY NOSIĆ TYLKO WEWNĄTRZ BUDYNKU?
Fitness cardio uprawiany jest zazwyczaj w klubie sportowym i/lub w domu. Nasze buty przeznaczone są do użytku wewnątrz budynku. Kauczuk nadaje się do użytku na sali, ponieważ jest bardziej "sprężysty". Noszenie tych butów na zewnątrz, np. na asfalcie, przyspieszy zużywanie się kauczuku. Przyczepność naszej podeszwy została przetestowana na podłożach znajdujących się w salach sportowych / domach. Kauczuk zapewnia większą przyczepność podczas treningów.
5 / 5 5 Opinie
4 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 04 sierpień 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Wygodne adidasy

  Bardzo wygodne adidasy, co prawda trochę drogie, ale warte swojej ceny. Polecam

 • 20 marzec 2020
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Super buty

  Buty bardzo lekkie i wygodne polecam :)

 • 03 styczeń 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Polecam

  Buty świetne do ćwiczeń. Podskoki i ćwiczenia wymagające odbicia się na nogach są o niebo pewniejsze. But bardzo dobrze trzyma stopę ale trzeba wziąć pod uwagę że pasują raczej na wąska stopę.

5 / 5 2 Opinie
2 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  01 czerwiec 2020
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Polecam

  Bardzo wygodne buty na siłownię i zajęcia fitness.

 • Kobieta
  20-29 lat
  08 kwiecień 2020
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Wygodne buty

  Naprawdę wygodne buty do treningu. Amortyzacja podczas ćwiczeń na dobrym poziomie. Do tego ładnie prezentują się na nodze :)
  Rozmiar zgodny

GORA STRONY