Buty giętkie do tańca jazzowego dwudzielna podeszwa

Ref.
8551427
Mocne strony
Poszukujesz butów do tańca jazzowego, które są dostosowane do nauki i ćwiczeń? Skórzana pięta i poduszeczka zapewniają stabilność i swobodę. Rozciągliwy materiał doskonale otacza stopę.
109,99 zł*
Elastyczność
Dwudzielna podeszwa i rozciągliwy materiał: dobry ruch przetaczania stopy.
Rozciągliwość
Rozciągliwe płótno z elastonu dopasowuje się do kształtu stopy.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Wierzch buta : 71.0% Bawełna, Wierzch buta : 23.0% Poliamid, Wierzch buta : 6.0% Elastan Wnętrze buta : 85.0% Poliamid, Wnętrze buta : 15.0% Elastan Podeszwa zewnętrzna : 50.0% Etylen-octan winylu (EVA), Podeszwa zewnętrzna : 50.0% Dwoina skóry bydlęcej
Approved by
Inès, nasz inżynier testów w terenie, współpracując z amatorskimi i profesjonalnymi tancerzami przetestowała nasze produkty. Nosili je podczas zajęć, a następnie podzielili się uwagami, zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi. Mogliśmy więc doszlifować nasze mocne strony i udoskonalić kwestie wymagające poprawy, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby tancerzy. Caroline, szef produktu, z każdym nowym produktem wykonuje testy próbne każdego rozmiaru, by zapewnić Tobie odpowiedni rozmiar.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Dlaczego warto wybrać buty do tańca jazzowego?
Giętkie buty z dwudzielną podeszwą są dostosowane do średnio-zaawansowanych i zaawansowanych tancerzy. Dzięki rozdzieleniu podeszwy są całkowicie sprężyste na wysokości łuku stopy i zapewniają dobry ruch przetaczania stopy. Rozciągliwy i giętki materiał pozwala butom dopasować się do budowy stopy i podkreślić jej linię oraz podbicie.
Mały dodatek do przenoszenia butów do tańca jazzowego?
Na naszym dziale Taniec w sklepie Decathlon znajdziesz zachwycającą torbę do tańca. Ta prosta, błyszcząca i pojemna torba posiada liczne przegrody. Pozwoli Ci poukładać strój, buty i akcesoria do tańca.
GORA STRONY