Buty Gym I LEARN dla maluchów

Ref.
8504308
OPINIE KLIENTÓW
4.67 / 5 52 Opinie
Collaborators reviews
4.67 / 5 12 Opinie
Mocne strony
Buty dostosowane do małych dzieci: maksymalna giętkość i trzymanie stopy.Zatwierdzone przez podologa. Wkładka pozwala lepiej dopasować rozmiar buta.

4 DOSTĘPNE KOLORY

Elastyczność
Bardzo giętka podeszwa zewnętrzna dzięki nacięciom na całej długości.
Trzymanie stopy
Usztywnienie i zachodząca podeszwa podtrzymują piętę.
Łatwe użytkowanie
Sprytne:wyjmij wkładkę i upewnij się odnośnie właściwego doboru rozmiaru!
Łatwość zakładania / zdejmowania
Duży otwór, zapinane na rzepy, rozróżnienie prawy/lewy but.
Antypoślizgowość
Antypoślizgowa i niebrudząca podeszwa zewnętrzna.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Podeszwa zewnętrzna : 100.0% Guma Wierzch buta : 60.0% Poliester, Wierzch buta : 40.0% Poliuretan Wnętrze buta : 100.0% Poliester
Approved by
Produkt zatwierdzony przez podologa. Współpraca działu "badań i rozwoju" z podologiem pozwoliła nam zmierzyć wpływ butów na chodzenie małych dzieci.
Tests
Wszystkie nasze buty Domyos zostały przetestowane w laboratorium (sprawdzono min. przyczepność i wytrzymałość butów). Nasze produkty są zgodne ze specyfikacją Decathlon w dziedzinie toksykologii. Wszystkie nasze buty Domyos zostały przetestowane w użytkowaniu przez małych sportowców podczas zajęć gimnastyki dla niemowląt.
Przeznaczenie:
dla maluchów, do zabaw sportowych.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
Buty Domyos należy przechowywać z dala od wilgoci i światła, w suchym i przewiewnym miejscu.

DODATKOWE INFORMACJE

Buty dostosowane do stóp małych dzieci:
Gdy dzieci mają od 1 roku do 6 lat, ich stopy znacząco wspierają ich rozwój jak i wzrost. Nasze buty odpowiadają na specyficzne potrzeby stóp dzieci, w zależności od etapu ich rozwoju.Zostały one opracowane we współpracy z inżynierami biomechaniki, aby nie krępowały ruchów najmłodszych.
Jakie buty wybrać dla dziecka?
Od 1 do 2 r.ż .(rozmiary 20 - 24): nauka chodzenia. Stopy są płaskie, zaokrąglone i pulchne: nasze buty I LEARN są bardzo giętkie, dzięki czemu ułatwiają naturalny rozwój stopy. Od 3 do 6 r.ż (rozmiary 25 - 30): usprawnianie chodzenia, biegania i skakania. Stopy się umięśniają i szczupleją; łuk stopy zaczyna się formować: nasze buty I MOVE są sprężyste i podtrzymują piętę
Cechy stopy dziecka w wieku 1 do 2 lat
Stopa nie potrzebuje buta, by się właściwie rozwijać. Jednak buty są ważne, jeśli chodzi o ochronę przed zimnem, uderzeniem, zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Buty Domyos I LEARN dla dzieci w wieku 1 do 2 lat zapewniają tę ważną ochronę, a jednocześnie maksymalną swobodę ruchów: sprężystość butów pozwala stopie rozwijać się w naturalny sposób, a cienka, płaska i bardzo sprężysta stopa nawiązuje do chodzenia na boso.
Dobór odpowiedniego rozmiaru
Sprawdzenie rozmiaru jest bardzo łatwe: wyjmij wkładkę i połóż ją na ziemi; ustaw na płasko na wkładce stopę dziecka (pięta tuż przy tylnej krawędzi); jeśli palce znajdują się na zaznaczonym obszarze wkładki, rozmiar jest właściwy! Pomiędzy 1 a 3 rokiem życia stopa dziecka rośnie najszybciej. Regularnie sprawdzaj rozmiar stopy swojego dziecka. Zapraszany na naszą stronę internetową do zakładki "jaki rozmiar wybrać?".
Wsparcie łuku stopy
Na początku naszego życia nasze stopy są naturalnie płaskie. Od momentu, kiedy zaczynamy chodzić, łuk stopy stopniowo się formuje (szczególnie przez naturalny rozwój mięśni stopy). Z tego powodu nie należy integrować w bucie wsparcia łuku stopy w trakcie okresu wzrostu dziecka (za wyjątkiem specjalnego zalecenia lekarskiego)
Korzyści płynące z uprawiania aktywności fizycznej od najmłodszych lat:
Regularne uprawianie aktywności fizycznej od najmłodszych lat wywiera bardzo korzystny wpływ na fizyczny i intelektualny rozwój dziecka. Ta nauka odpowiedniego trybu życia ograniczy w przyszłości jego problemy ze zdrowiem. Co więcej, uprawianie sportu z innymi dziećmi pozytywnie wpływa na integrację społeczną oraz osobisty rozwój dziecka.
Fizyczne i intelektualne korzyści:
Jakie są korzyści fizyczne? - Rozwijanie podstawowych umiejętności fizycznych (rozwój psychomotoryczny, równowaga, koordynacja) - Wspieranie wzrostu - Walka z otyłością Jakie są korzyści intelektualne? - Zdobywanie zaufania do siebie samego - Wspieranie integracji z grupą - Wspieranie rozwoju dziecka Poprawa zdolności skupiania się
Aktywność:
Czy wiesz, czym jest gimnastyka dla niemowląt? Ta sympatyczna aktywność sportowa przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 10 miesięcy do 6 r.ż. Polega na pokonywaniu torów zbudowanych z odpowiednich elementów. Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich dotyk, ruch koordynację i zmysłGimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, dzięki różnym ćwiczeniom i wykonywanym ruchom. To wstęp do każdej dyscypliny sportowej.
Zalety tej aktywności:
Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich dotyk, ruch koordynację i zmysł równowagi. Co więcej, utrzymanie równowagi na osprzęcie, skakanie, turlanie się czy wspinanie pozwala dziecku zwiększyć swoją samodzielność oraz zaufanie do siebie samego.
4.67 / 5 52 Opinie
48 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 21 marzec 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Polecam

  Buty bardzo wygodne,dziecko zadowolone,polecamy :)

 • Kobieta
  30-39 lat
  05 luty 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Pierwsze buty

  Bardzo fajne buty.Mieciutka podeszwa w sam raz na pierwsze buty.Rozmiarowka przy 13cm i tegosci 6cm wskazala r.24 jednak buty sa za duze. Musimy jeszcze zamowic mniejsze.
  Kolor szary jest tak naprawde szaro-niebieskie

 • 05 sierpień 2019
  That review has been deposited on this product version
  Turnschuhe

  Sehr flexible Sohle. Scheinen bequem. Zunge etwas kurz und rutscht rein.

4.67 / 5 12 Opinie
11 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  20-29 lat
  13 czerwiec 2019
  Używany od więcej niż 2 lata
  That review has been deposited on this product version
  Ideales para aprender a caminar

  Con estos zapatos mi sobrina aprendió a andar, son muy cómodos!

 • 22 maj 2019
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Zapatillas bebé

  Son muy ligeras, transpirables, diseñadas para los bebés y ayudarles a desarrollar su motricidad, anti deslizantes y si ya le añadimos el diseño que tienen y su precio, creo que no hay otra mejor para mi niño, es por eso que la tiene e 3 colores diferentes.

 • Kobieta
  30-39 lat
  10 kwiecień 2019
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zapatilla muy cómoda y ligera

  Muy cómoda, ligera y resistente. La calidad es excelente.

GORA STRONY