Buty Gym & Pilates BABYLIGHT dla maluchów

Ref.
8365888
OPINIE KLIENTÓW
4.86 / 5 7 Opinie
Collaborators reviews
5 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Innowacja Domyos zatwierdzona przez psychomotoryka, z przeznaczeniem do zabaw sportowych. Wrażenie bosych stóp pomaga w kształtowaniu równowagi. Miękkie i wygodne: podszewka.

2 DOSTĘPNE KOLORY

od
49,99 zł39,99 zł*
Elastyczność
Maksymalnie giętka podeszwa zapewnia wrażenie bosych stóp.
Pomoc w rozwoju psychomotorycznym
Wrażenie bosych stóp niezwykle pomaga w kształtowaniu sprawności ruchowej.
Łatwość zakładania / zdejmowania
Rozróżnienie prawy/lewy but, zapięcie na rzepy, duży otwór.
Antypoślizgowość
Dobra przyczepność dzięki wzmocnieniom (przód/tył) i antypoślizgowej podeszwie.
Miękkość
Podszewka - imitacja futra.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 20 do 30
SKŁAD
Wierzch buta : 95.0% Poliester, Wierzch buta : 5.0% Poliuretan Podeszwa zewnętrzna : 40.0% Poliester, Podeszwa zewnętrzna : 30.0% Silikon, Podeszwa zewnętrzna : 30.0% Guma termoplastyczna (TPR) Wnętrze buta : 100.0% Poliester
Approved by
Buty Baby Light Domyos zostały zatwierdzone przez psychomotoryka. Obserwacja zachowania dzieci w wieku od 10 miesiąca do 4 lat uczestniczących w butach lub boso w zajęciach z gimnastyki dla niemowląt wykazała, że buty Baby Light od Domyos wspierają odpowiedni rozwój psychomotoryczny dziecka a ich noszenie gwarantuje wiele korzyści (w porównaniu z bosymi stopami). Lepsza przyczepność i nacisk pozytywnie wpływają na równowagę i koordynację dziecka. Dodatkowo stopy są chronione!
Tests
Miękkie buty Baby Light Domyos były testowane w użyciu przez małe dzieci biorące udział w gimnastyce dla niemowląt. Te buty są przeznaczone do noszenia podczas wchodzenia po belkach, poręczach oraz wspinania się na moduły.
Przeznaczenie:
dla maluchów, do zabaw sportowych.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
Buty Domyos należy przechowywać z dala od wilgoci i światła, w suchym i przewiewnym miejscu.
Ograniczenia użytkowania
Zostały stworzone do użytku w pomieszczeniach zamkniętych.

DODATKOWE INFORMACJE

Buty Baby Light Domyos zostały zatwierdzone przez psychomotoryka:
Obserwacja zachowania dzieci w wieku od 10 miesiąca do 4 lat uczestniczących w butach lub boso w zajęciach z gimnastyki dla niemowląt wykazała, że buty Baby Light od Domyos wspierają odpowiedni rozwój psychomotoryczny dziecka, a ich noszenie gwarantuje wiele korzyści (w porównaniu z bosymi stopami). Lepsza przyczepność oraz lepszy nacisk zapewniają dziecku lepszą równowagę oraz koordynację; co więcej, stopa jest chroniona.
Korzyści płynące z uprawiania aktywności fizycznej od najmłodszych lat:
Regularne uprawianie aktywności fizycznej od najmłodszych lat wywiera bardzo korzystny wpływ na fizyczny i intelektualny rozwój dziecka. Ta nauka odpowiedniego trybu życia ograniczy w przyszłości jego problemy ze zdrowiem. Co więcej, uprawianie sportu z innymi dziećmi pozytywnie wpływa na integrację społeczną oraz osobisty rozwój dziecka.
Fizyczne i intelektualne korzyści:
Jakie są korzyści fizyczne? - Rozwijanie podstawowych umiejętności fizycznych (rozwój psychomotoryczny) - Wspieranie wzrostu - Walka z otyłością Jakie są korzyści intelektualne? - Zdobywanie zaufania do siebie samego - Wspieranie integracji z grupą - Wspieranie rozwoju dziecka
Wskazówki dotyczące użytkowania:
Miękkie buty Domyos należy nosić w budynku. Można je założyć na bose stopy, dzięki czemu dziecko będzie odczuwało maksymalny kontakt z podłożem. Nerwy umieszczone od spodu stopy będą mogły w ten sposób "czuć" podłoże i wspierać dziecko w utrzymaniu równowagi.
Charakterystyka stóp dziecka:
Chodzenie boso jest najlepszym rozwiązaniem dla maluchów, ponieważ pozwala im ono poznawać i rozpoznawać wrażenia dotykowe. Nerwy umieszczone od spodu stopy pomagają określić, jak rozłożyć masę ciała, by utrzymać równowagę. Lekkie i giętkie buty Domyos pozwalają stopom dzieci swobodnie się rozwijać i wzmacniać. Jednocześnie zapewniają ochronę przed zimnem i niebezpiecznymi powierzchniami. Wszystkie nasze buty są dostosowane do specyficznej budowy stóp małych dzieci.
Aktywność:
Czym jest gimnastyka dla niemowląt? To zabawa połączona z gimnastyką: dziecko pozostające cały czas pod opieką instruktora ma do przejścia przygotowany z odpowiednich materiałów tor przeszkód. Te tory są wykonane z różnych przeszkód, których wielkość jest dostosowana do wzrostu małych dzieci (belki, stopnie, równie pochyłe, drążki równoległe, tunele, walce). Mogą swobodnie się po nich wspinać, zjeżdżać, skakać i chodzić przy utrzymaniu równowagi. To aktywność dla dzieci od 10 m-cy do 6 r.ż.
Zalety tej aktywności:
Jakie korzyści zapewnia gimnastyka dla niemowląt? Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich koordynację i zmysł równowagi.
Strój na zajęcia:
Jaki jest najlepszy strój do gimnastyki dla niemowląt? Wygodny i miękki strój, odpowiedni do danej pory roku: koszulka i spodenki lub spodnie wykonane z miękkiej dzianiny oraz bluza lub dres, które ogrzeją dziecko po wejściu na salę. Dzięki miękkim butom Domyos dziecko nie będzie się ślizgać na sprzęcie sportowym.
Dlaczego należy dobrze dobrać rozmiar buta:
Dokładne dopasowanie rozmiaru jest kluczowe; nie można wybierać rozmiaru za małego czy za dużego (nawet o 5mm!). Za małe buty mogą ocierać kostkę, palce czy skórę; za duże - mogą negatywnie wpłynąć na sposób chodzenia dziecka i przez ocieranie przyczynić się do powstania pęcherzy. Stopa dziecka w wieku 1 - 2 lata na przestrzeni mniej więcej 3 - 4 miesięcy rośnie o co najmniej jeden rozmiar. Należy regularnie sprawdzać rozmiar stopy dziecka.
4.86 / 5 7 Opinie
7 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 07 wrzesień 2019
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  super

  fajne kapcie

 • 07 czerwiec 2019
  Używany od Więcej niż 1 rok
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  świetne kapcie

  mamy juz chyba 4 pare, łatwo sie zaklada, stopa oddycha, wytrzymale, super po domu

 • 28 styczeń 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Moje dziecko na100% nie ma rozmiaru 25

  Rozmiarowka jest dziwna. Normalnie dziecko ma rozmiar 23 a musialam kupic 25. Ogolnie butki są dobrze wykonane. Dobrze się je pierze. Nie odkleja się nic. Wyglądają jak po zakupie. Maluch nosi je i nie zdejmuje. Czyli wygodne muszą być. Sama bym chciała takie.

5 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 27 styczeń 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Polecam

  Kupiłam buciki dziecku do żłobka. Jestem bardzo zadowolona, córka od pierwszego nałożenia biega i sama chętnie je ubiera, co upewnia mnie w tym, że są dla niej wygodne :) Jedyny minus to zaniżona rozmiarówka, trzeba kupowac 1-2 roz większe niż normalnie :)

GORA STRONY