Buty I MOVE FIRST dla maluchów

Ref.
8380322
OPINIE KLIENTÓW
4.5 / 5 4 Opinie
Mocne strony
Buty dostosowane do stóp starszych dzieci, które lubią być aktywne: trzymanie pięty i giętkość podeszwy. Są łatwe do zakładania / zdejmowania. Zapewnią Twojemu dziecku samodzielność!

2 DOSTĘPNE KOLORY

Trzymanie stopy
Zapiętek podtrzymuje tył stopy.
Elastyczność
Giętka podeszwa zewnętrzna dzięki nacięciom.
Łatwe użytkowanie
Duży otwór, zapinane na rzepy, rozróżnienie prawy/lewy but.
Antypoślizgowość
Antypoślizgowa i niebrudząca podeszwa zewnętrzna.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 25 do 30
SKŁAD
Podeszwa zewnętrzna : 100.0% Guma termoplastyczna (TPR) Wierzch buta : 60.0% Poliester, Wierzch buta : 40.0% Poliuretan Wnętrze buta : 100.0% Poliester
Approved by
Nasz zespół naukowców, specjalistów od analizy ruchu
Tests
Wszystkie nasze buty Domyos zostały przetestowane w laboratorium (sprawdzono min. przyczepność i wytrzymałość butów). Nasze produkty są zgodne ze specyfikacją Decathlon w dziedzinie toksykologii. Wszystkie nasze buty Domyos zostały przetestowane w użytkowaniu przez małych sportowców podczas zajęć gimnastyki dla niemowląt.
Przeznaczenie:
dla maluchów, do zabaw sportowych.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
Buty Domyos należy przechowywać z dala od wilgoci i światła, w suchym i przewiewnym miejscu.

DODATKOWE INFORMACJE

Buty dostosowane do stóp małych dzieci:
Gdy dzieci mają od 1 roku do 6 lat, ich stopy znacząco wspierają ich rozwój jak i wzrost. Nasze buty odpowiadają na specyficzne potrzeby stóp dzieci, w zależności od etapu ich rozwoju.
Jakie buty wybrać dla dziecka?
Od 1 do 2 r.ż .(rozmiary 20 - 24): nauka chodzenia. Stopy są płaskie, zaokrąglone i pulchne: nasze buty I LEARN są bardzo giętkie, dzięki czemu ułatwiają naturalny rozwój stopy. Od 3 do 6 r.ż (rozmiary 25 - 30): usprawnianie chodzenia, biegania i skakania. Stopy się umięśniają i szczupleją; łuk stopy zaczyna się formować: nasze buty I MOVE są sprężyste i podtrzymują piętę
Cechy stopy dziecka w wieku 3 do 6 lat
Dziecko w wieku 3 - 6 lat, które dużo biega i skacze, potrzebuje także butów, które chronią stopy i zapewniają dużą swobodę ruchów; buty Domyos I MOVE zapewniają mocniejsze trzymanie tyłu stopy. Dziecko w tym wieku szybko się rozwija (rośnie i przybiera na wadze) oraz zwiększa swoją aktywność fizyczną (zarówno jej intensywność jak i czas trwania). Potrzebuje zatem lepszego trzymania stopy i ochrony.
Dobór odpowiedniego rozmiaru
Pomiędzy 1 a 3 rokiem życia stopa dziecka rośnie najszybciej. Należy dlatego regularnie sprawdzać rozmiar jego stopy; w naszych sklepach oddajemy do Twojej dyspozycji miarkę (dostępna jest także na naszej stronie w zakładce "jaki rozmiar wybrać?"
Wsparcie łuku stopy
Na początku naszego życia nasze stopy są naturalnie płaskie. Od momentu, kiedy zaczynamy chodzić, łuk stopy stopniowo się formuje (szczególnie przez naturalny rozwój mięśni stopy). Z tego powodu nie należy integrować w bucie wsparcia łuku stopy w trakcie okresu wzrostu dziecka (za wyjątkiem specjalnego zalecenia lekarskiego)
Korzyści płynące z uprawiania aktywności fizycznej od najmłodszych lat:
Regularne uprawianie aktywności fizycznej od najmłodszych lat wywiera bardzo korzystny wpływ na fizyczny i intelektualny rozwój dziecka. Ta nauka odpowiedniego trybu życia ograniczy w przyszłości jego problemy ze zdrowiem. Co więcej, uprawianie sportu z innymi dziećmi pozytywnie wpływa na integrację społeczną oraz osobisty rozwój dziecka.
Fizyczne i intelektualne korzyści:
Jakie są korzyści fizyczne? Rozwijanie zdolności motorycznych i fizycznych Rozwijanie siły i giętkości Wspieranie wzrostu Walka z nadwagą Jakie są korzyści intelektualne? - Zdobywanie zaufania do siebie samego - Wspieranie integracji z grupą - Wspieranie osiągów dziecka w szkole Oddalanie stresu i niepewności

OPINIE KLIENTÓW

4.5 / 5 4 Opinie
4 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 01 luty 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  białe

  lekkie buty, które mimo, że białe super spisują się jako przedszkolne "kapcie"

 • 23 kwiecień 2019
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Buty

  Bardzo wygodne

 • Kobieta
  30-39 lat
  16 listopad 2018
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Buciki

  Buciki bardzo dobre w stosunku jakości do ceny. Mimo, że dziecko bardzo szybko z nich wyrosło. Ze względu na białą podeszwę bardzo dobre na zajęcia wf.

GORA STRONY