Buty Ultralight dla maluchów

Ref.
8279475
OPINIE KLIENTÓW
4.56 / 5 18 Opinie
Mocne strony
Moje pierwsze lekkie buty do zabaw sportowych! Dzięki tym łatwym do założenia i praktycznym butom nie ślizgam się na torze podczas zabaw sportowych.

2 DOSTĘPNE KOLORY

34,99 zł*
Elastyczność
Elastyczna podeszwa i wierzch buta.
Antypoślizgowość
Dobra przyczepność dzięki wzmocnieniom (przód/tył) i antypoślizgowej podeszwie.
Łatwe użytkowanie
Rozróżnienie prawa/lewa stopa, rzep, pasek przy kołnierzu

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 20 do 30
SKŁAD
Wierzch buta : 90.0% Poliester, Wierzch buta : 10.0% Poliuretan Wnętrze buta : 100.0% Poliester Podeszwa zewnętrzna : 100.0% Polietylen termoplastyczny (TPE)
Tests
Miękkie buty Ultralight Domyos były testowane w użyciu przez małe dzieci biorące udział w gimnastyce dla niemowląt. Wszystkie nasze miękkie buty Domyos zostały poddane technicznym testom w laboratorium (sprawdzono min. przyczepność butów). Nasze produkty są zgodne ze specyfikacją Decathlon w dziedzinie toksykologii. Materiały, z których wykonano nasze produkty, pomyślnie przeszły także testy na wytrzymałość.
Przeznaczenie:
dla maluchów do zabaw sportowych.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
Buty Domyos należy przechowywać z dala od wilgoci i światła, w suchym i przewiewnym miejscu.
Ograniczenia użytkowania
Miękkie buty Domyos zostały zaprojektowane do noszenia w budynku

DODATKOWE INFORMACJE

Korzyści płynące z uprawiania aktywności fizycznej od najmłodszych lat:
Regularne uprawianie aktywności fizycznej od najmłodszych lat wywiera bardzo korzystny wpływ na fizyczny i intelektualny rozwój dziecka. Ta nauka odpowiedniego trybu życia ograniczy w przyszłości jego problemy ze zdrowiem. Co więcej, uprawianie sportu z innymi dziećmi pozytywnie wpływa na integrację społeczną oraz osobisty rozwój dziecka.
Fizyczne i intelektualne korzyści:
Jakie są korzyści fizyczne? - Rozwijanie podstawowych umiejętności fizycznych (rozwój psychomotoryczny) - Wspieranie wzrostu - Walka z otyłością Jakie są korzyści intelektualne? - Zdobywanie zaufania do siebie samego - Wspieranie integracji z grupą - Wspieranie rozwoju dziecka
Wskazówki dotyczące użytkowania:
Miękkie buty Domyos należy nosić w budynku (na gładkiej powierzchni). Można je założyć na bose stopy, dzięki czemu dziecko będzie odczuwało maksymalny kontakt z podłożem. Nerwy umieszczone od spodu stopy będą mogły w ten sposób "czuć" podłoże i wspierać dziecko w utrzymaniu równowagi.
Charakterystyka stóp dziecka:
Chodzenie boso jest najlepszym rozwiązaniem dla maluchów, ponieważ pozwala im ono poznawać i rozpoznawać wrażenia dotykowe. Nerwy umieszczone od spodu stopy pomagają określić, jak rozłożyć masę ciała, by utrzymać równowagę. Lekkie i giętkie buty Domyos pozwalają stopom dzieci swobodnie się rozwijać i wzmacniać. Jednocześnie zapewniają ochronę przed zimnem i niebezpiecznymi powierzchniami. Wszystkie nasze buty są dostosowane do specyficznej budowy stóp małych dzieci.
Aktywność:
Czym jest gimnastyka dla niemowląt? To zabawa połączona z gimnastyką: dziecko pozostające cały czas pod opieką instruktora ma do przejścia przygotowany z odpowiednich materiałów tor przeszkód. Te tory są wykonane z różnych przeszkód, których wielkość jest dostosowana do wzrostu małych dzieci (belki, stopnie, równie pochyłe, drążki równoległe, tunele, walce). Mogą one swobodnie po nich się wspinać, zjeżdżać, skakać i chodzić przy utrzymaniu równowagi. To aktywność dla dzieci od 10 m-cy do 6 r.ż.
Zalety tej aktywności:
Jakie korzyści zapewnia gimnastyka dla niemowląt? Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich koordynację, sposób odczuwania i zmysł równowagi. Co więcej, utrzymanie równowagi na osprzęcie, skakanie, turlanie się czy wspinanie pozwala dziecku zwiększyć swoją samodzielność oraz zaufanie do siebie samego.
Strój na zajęcia:
Jaki jest najlepszy strój do gimnastyki dla niemowląt? Wygodny i miękki strój, odpowiedni do danej pory roku: koszulka i spodenki lub spodnie wykonane z miękkiej dzianiny oraz bluza lub dres, które ogrzeją dziecko po wejściu na salę. Dzięki miękkim butom Domyos dziecko nie będzie się ślizgać na sprzęcie sportowym.
Dlaczego należy dobrze dobrać rozmiar buta:
Jak dobrać rozmiar? Dobranie odpowiedniego rozmiaru jest kluczowe: mniejszy lub większy rozmiar (nawet o 5 mm!) nie jest pożądany. Za małe buty mogą ocierać kostkę, palce czy skórę; za duże - mogą negatywnie wpłynąć na sposób chodzenia dziecka i przez ocieranie przyczynić się do powstania pęcherzy. Stopa dziecka w wieku 1 - 2 lata na przestrzeni mniej więcej 3 - 4 miesięcy rośnie o co najmniej jeden rozmiar. Należy regularnie sprawdzać rozmiar stopy dziecka.

OPINIE KLIENTÓW

4.56 / 5 18 Opinie
17 użytkowników poleca ten produkt
 • Kobieta
  30-39 lat
  28 październik 2017
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  wg mnie dla starszego dziecka

  Buty fajne. Lekkie, miękkie, cieniutkie... ale według mnie nie są dobre dla małych dzieci - krzywią stopę, bo podeszwa jest wąska. Ja wyjęłam swojej dwulatce wkładkę z buta i jest trochę lepiej, ale na pewno nie będzie w nich często chodziła i ćwiczyła (a były przeznaczone na rytmikę).
  Podsumowując: polecam ale dla starszego dziecka

 • Kobieta
  40-49 lat
  04 wrzesień 2017
  Używany od Więcej niż 1 rok
  That review has been deposited on this product version
  Idealne, jako kapcie do żłobka i przedszkola.

  Córcia nosi już 3 czy 4 parę. Najpierw, jako kapcie do żłobka. Teraz w przedszkolu. Sama sobie radzi z zakładaniem i zdejmowaniem. Dobrze się piorą, nóżki się nie pocą. Serdecznie polecam.

 • Mężczyzna
  30-39 lat
  29 sierpień 2017
  Używany od Więcej niż 1 rok
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  rewelacja

  świetne buciki dla dzieci, miękkie łatwe w samodzielnym zakładaniu - to nasz 4 para już:)

Mogą Cię również zainteresować

34,99 zł*
4.38 / 5 29 Opinie
  54,99 zł*
  4.56 / 5 16 Opinie
   54,99 zł*
   4.88 / 5 8 Opinie
    GORA STRONY