Cross Training

Wydajność na
każdym poziomie

Czy wiesz, że...?

Jeśli chcesz poprawić swoje sportowe wyniki, wypróbuj trening crossowy!
Ta metoda treningowa jest uznawana za rewelacyjny sposób poprawy sportowej formy. Mogą ją uprawiać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Polega na łączeniu różnych aktywności sportowych i ćwiczeniu różnych elementów w trakcie jednego treningu. Proponowane treningi są krótkie i przyjemne - idealne dla tych, którzy chcą poprawić swoje wyniki, ale także swój stan umysłu oraz ogólną kondycję fizyczną... Trenować można przez cały rok. Celem jest wykonywanie ćwiczeń z utrzymaniem odpowiedniej intensywności tak zwanych ruchów funkcjonalnych, które pobudzają całe grupy mięśniowe.

Warto zwrócić uwagę na korzyści płynące z uprawiania treningu crossowego: poprawa stanu zdrowia, a w szczególności układu sercowego, lepsza wydajność ruchowa na co dzień, wzrost siły mięśni, redukcja tkanki tłuszczowej, utrzymanie mięśni na odpowiednim poziomie.

By dowiedzieć się więcej o tej dyscyplinie, odkryj 5 powodów, dla których watro wypróbować cross training!

Akcesoria do
treningu crossowego

 • Strap training
  Domyos
   

  Kup

 • Kettlebell
  Domyos
   

  Kup

 • DS Compact
  Domyos
   

  Kup

 • Kamizelka z obciążeniem
  Domyos

  Kup

Wypróbuj
cross training

Rozpoczynającym przygodę z treningiem crossowym proponujemy kompletny program opracowany przez Jimmy'ego, naszego trenera Domyos. Możesz stosować go jako uzupełnienie lub zamiennik Twojego standardowego treningu fitness. Trwa on 4 tygodnie (treningi odbywają się 2 razy w tygodniu).

Odpowiednie wyposażenie
do cross trainingu

Pamiętaj o odpowiednim wyposażeniu, dzięki któremu Twój trening będzie przebiegać bezpiecznie!
Odkryj nasze ubrania przeznaczone do cross trainingu. Udanych ćwiczeń!

Kilka słów od szefa produktu

Guillaume Costes

« Wielu z was poszukuje treningu będącego odpowiednim uzupełnieniem waszej aktywności sportowej. Chcecie poprawić swoją kondycję fizyczną lub też wyniki w uprawianej przez was dyscyplinie. Dlatego razem z naszą ekipą znaleźliśmy najlepszy sposób na przystępny i bezpieczny trening, który może być wykonywany w dowolnym miejscu. Kontaktowaliśmy się w tej sprawie ze sportowcami z całego świata, ponieważ chcieliśmy poznać ich potrzeby i wspólnie ustalić sprzęt, który moglibyśmy wprowadzić na rynek. Dzięki tej pracy mogliśmy opracować kompletną gamę przyrządów do treningu crossowego: od kettlebell przez DST (taśmy) i kamizelkę z obciążeniem, od AB Wheel po DS Compact... We współpracy z naszymi trenerami Domyos stworzyliśmy dziesiątki bezpłatnych filmów z ćwiczeniami, które pozwolą wam maksymalnie zróżnicować treningi skupiające się na kondycji fizycznej»

GORA STRONY