Pas do jogi YOGA

Ref.
8350004
OPINIE KLIENTÓW
1.5 / 5 2 Opinie
Mocne strony
Precyzyjna pomoc podczas ćwiczenia giętkości!
29,99 zł*
Łatwość konserwacji
Można prać w pralce w temperaturze 40°C.
Komfort użytkowania
Giętki pas z miękkiej bawełny.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Bawełna Klamry : 100.0% Żelazo
Przeznaczenie:
do jogi.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Wskazówki konserwacji
Można prać w pralce w temperaturze 40°C.

Dowiedz się, jak używać produktów i akcesoriów Domyos dzięki bezpłatnym filmom.

 

Dzięki pasowi do jogi marki Domyos zwiększysz swoją elastyczność podczas zajęć jogi.
Domyos przedstawia filmy z ćwiczeniami, które zostały opracowane i wykonane we współpracy z zawodowymi, dyplomowanymi trenerami sportowymi z naszego centrum fitness - Domyos Club.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Gama do JOGI w DOMYOS
Cała linia produktów została opracowana z myślą o zapewnieniu komfortu, który jest niezbędny podczas treningu. W Domyos opracowujemy nasze produkty w taki sposób aby joga była momentem relaksu i przyjemności. Możesz skoncentrować się na wykonywaniu pozycji i utrzymaniu odpowiedniego oddechu. Nasze modele są poddawane realnym testom. Regularnie je dopracowujemy dzięki licznym opiniom klientów.
Dlaczego warto uprawiać jogę?
Korzenie jogi sięgają starożytnych Indii. Pozwala ona na połączenie ciała z duchem. Uprawiając regularnie jogę możemy poczuć się dobrze ze swoim ciałem oraz umysłem. Ciało staje się gibkie, silne i sprężyste. Wzrasta nasze zaufanie do nas samych; jesteśmy spokojniejsi i bardziej rozluźnieni.
Do czego służy pas?
Pas do jogi pozwala lepiej wykonywać pozycje, a także utrzymać mocno ściśnięte nogi np. podczas pozycji szczypce. Klamra pozwala szybko dopasować pas. Materiał tekstylny jest przyjemny w dotyku. Pas jest pomocny przede wszystkim w dynamicznej jodze lub przy technicznych pozycjach (Ashtanga, Iyengar, itp).

OPINIE KLIENTÓW

 • 20-29 lat
  05 July 2016
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  Nie polecę

  Hmmm cienki, a raczej wąski by napisała. Słaba jakość w porównaniu do pasków których używam w szkole jogi, a podejrzewam że za nie dużo wyższą cenę można kupić porządniejszy pasek

  Odpowiedź marki :

  Pani Doroto, dziękuję za komentarz. Przykro mi, że produkt nie spełnia oczekiwań. Oczywiście stale dbamy o rozwój naszej oferty dlatego przekażę te informacje do szefa produktu. Jeśli jest Pani niezadowolona z produktu zachęcam do złożenia reklamacji w najbliższym sklepie Decathlon.
  W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam serdecznie!

  Piotr Korzan Newfeel, Domyos Product Specialist DECATHLON

 • 24 January 2016
  That review has been deposited on this product version
  Klamra rozpadła się po 5 minutach ćwiczeń

  Nie jest podany udźwig ani dopuszczalne ćwiczenia. Do lżejszych ćwiczeń jest ok, ale na yodze są też ćwiczenia gdzie człowiek jest przewieszony w pasie na tymże pasku zaczepionym na drabince. Wtedy wisi się na pasie prawie całym ciężarem ciała. Nie polecam tego pasa do takich ćwiczeń bo jak klamra puści to można stracić zęby.

  Odpowiedź marki :

  Panie Dariuszu, dziękuję za opinię. Przykro mi, że produkt nie spełnia oczekiwań. Przekażę ten komentarz do szefa produktu, aby uwzględnił w opisie przeznaczenie tego pasa. Pana zachęcam do złożenia reklamacji w najbliższym sklepie Decathlon.
  W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam serdecznie!

  Piotr Korzan Newfeel, Domyos Product Specialist DECATHLON

  Darek find this answer not useful

GORA STRONY