Pas do jogi YOGA

Ref.
8350004
Mocne strony
Precyzyjna pomoc podczas ćwiczenia giętkości!
19,99 zł*
Łatwość konserwacji
Można prać w pralce w temperaturze 40°C.
Komfort użytkowania
Giętki pas z miękkiej bawełny.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Bawełna Klamry : 100.0% Żelazo
Przeznaczenie:
do jogi.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Wskazówki konserwacji
Można prać w pralce w temperaturze 40°C.

Dowiedz się, jak używać produktów i akcesoriów Domyos dzięki bezpłatnym filmom.

 

Dzięki pasowi do jogi marki Domyos zwiększysz swoją elastyczność podczas zajęć jogi.
Domyos przedstawia filmy z ćwiczeniami, które zostały opracowane i wykonane we współpracy z zawodowymi, dyplomowanymi trenerami sportowymi z naszego centrum fitness - Domyos Club.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Gama do JOGI w DOMYOS
Cała linia produktów została opracowana z myślą o zapewnieniu komfortu, który jest niezbędny podczas treningu. W Domyos opracowujemy nasze produkty w taki sposób aby joga była momentem relaksu i przyjemności. Możesz skoncentrować się na wykonywaniu pozycji i utrzymaniu odpowiedniego oddechu. Nasze modele są poddawane realnym testom. Regularnie je dopracowujemy dzięki licznym opiniom klientów.
Dlaczego warto uprawiać jogę?
Korzenie jogi sięgają starożytnych Indii. Pozwala ona na połączenie ciała z duchem. Uprawiając regularnie jogę możemy poczuć się dobrze ze swoim ciałem oraz umysłem. Ciało staje się gibkie, silne i sprężyste. Wzrasta nasze zaufanie do nas samych; jesteśmy spokojniejsi i bardziej rozluźnieni.
Do czego służy pas?
Pas do jogi pozwala lepiej wykonywać pozycje, a także utrzymać mocno ściśnięte nogi np. podczas pozycji szczypce. Klamra pozwala szybko dopasować pas. Materiał tekstylny jest przyjemny w dotyku. Pas jest pomocny przede wszystkim w dynamicznej jodze lub przy technicznych pozycjach (Ashtanga, Iyengar, itp).
GORA STRONY