Drążek trening siłowy Pull up bar 100

Ref.
8353819
OPINIE KLIENTÓW
4.63 / 5 8 Opinie
Collaborators reviews
5 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Poszukujesz szybkiego w montażu drążka? Proponujemy Ci Pull up bar: ten drążek do podciągania można zamocować bez śrub; możesz szybko zacząć ćwiczyć górne partie ciała.
Solidność
Drążek wytrzymuje obciążenie 130kg ze śrubami i 100kg bez śrub.
Wszechstronność
Ćwicz plecy, ramiona i brzuch na jednym akcesorium!
Łatwość montażu / demontażu
System beznarzędziowego mocowania zapewnia łatwe umieszczanie/zdejmowanie drążka
Kompaktowość
Ten drążek bez problemu schowasz pod łóżkiem lub w szafie.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Konstrukcja : 100.0% Stal Pianka : 100.0% Guma butadienowo-nitrylowa (NBR) Korek : 100.0% Poliuretan termoplastyczny (TPU)
Tests
Przed wprowadzeniem do sklepu wszystkie nasze drążki do podciągania zostały przetestowane i zatwierdzone przez naszych użytkowników i ambasadorów.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Ograniczenia użytkowania
Maks. waga użytkownika: 130kg ze śrubami, 100kg bez śrub

Dowiedz się, jak używać produktów i akcesoriów Domyos dzięki bezpłatnym filmom.

Drążek do podciągania marki Domyos pozwoli Ci podkreślić muskulaturę górnych partii ciała (plecy, klatka piersiowa, bicepsy, tricepsy) przez wykonywanie ćwiczeń z podciąganiem; dzięki ćwiczeniom w zwisie będziesz mógł umięśnić swój brzuch.
Domyos przedstawia filmy z ćwiczeniami, które zostały opracowane i wykonane we współpracy z zawodowymi, dyplomowanymi trenerami sportowymi z naszego centrum fitness - Domyos Club.
 

DODATKOWE INFORMACJE

Drążek do podciągania dla Ciebie i Twojego domu
Używanie sprzętu do treningu siłowego w domu często wymaga poświęcenia wystroju domu. Nasz zespół projektantów proponuje Ci Pull up bar, drążek do podciągania, który dopasowuje się do Twojego domu, a nie na odwrót! Nie musisz go wkręcać dzięki systemowi mocowania przez nacisk. Wynik? Umięśnione plecy i niezmieniony dom.
Jak zamocować drążek?
Dokręcasz drążek w swoją stronę? Podciąganie możesz wykonywać więc układając dłonie tak, aby spód dłoni skierować do przodu na drążku. Jeśli chcesz podciągać się z dłońmi skierowanymi w Twoją stronę, przejdź na drugą stronę drążka. W ten sposób, nie odkręcisz drążka!
Drążek do podciągania dla wielu ćwiczeń?
Zarówno podczas treningu siłowego jak i wzmacniania mięśni drążek do podciągania pozwala Ci ćwiczyć górne partie ciała podczas wznosów: bicepsy, barki mięśnie pleców, klatki piersiowej a nawet brzucha. Podciąganie w supinacji (wnętrze dłoni skierowane do Ciebie) mocniej pobudza biceps. Ćwiczenie w pronacji (wnętrze dłoni do przodu) kładzie nacisk na pracę mięśni pleców. A co z mięśniami brzucha? Unieś kolana podczas podciągania!
Jak rozpocząć ćwiczenia z podciąganiem?
Podniesienie własnej masy ciała jest jednym z pierwszych wyzwań przy treningu siłowym z własną masą ciała. Na początek możesz użyć taśm training bands dla odciążenia danej partii ciała. Jak już opanujesz podciąganie, możesz zakładać kamizelkę z obciążeniem dla zwiększenia trudności!
Wymiary i użytkowanie
Ten drążek do podciągania posiada regulację od 95 do 120 cm (średnica 30mm). Drążek wytrzymuje obciążenie do 130 kg, przy użyciu śrub mocujących, i 100 kg bez użycia śrub. Po zamocowaniu za pomocą śrub możesz zaczepić pasy do podciągania / taśmy i różnicować ćwiczenia. Na koniec radzimy sprawdzić wytrzymałość ścian przez zamocowaniem drążka; unikaj używania mocowania drążka przy ścianach z płyty gipsowo-kartonowej! ;)
4.63 / 5 8 Opinie
7 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  20-29 lat
  07 maj 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  dobry do treningu w domu

  trochę się trzeba namęczyć z instalacją, szczególnie bez śrub, ale potem trzyma dobrze. Trzeba tylko pamiętać, żeby chwytać drążek we właściwym kierunku

 • 29 marzec 2020
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Drążek

  Super. Dobrze trzyma się w dłoni i wytrzymały

 • 29 październik 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Drążek

  Świetny sprzęt, rozpiera się podczas podciągania nachwytem i nie ma mowy o przesunięciu. Przymocowany do ściany betonowej bez żadnych dodatkowych śrub z zestawu.

5 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Mężczyzna
  20-29 lat
  28 kwiecień 2020
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Git

  Śmiało mogę polecić drążek, trzyma się dobrze nawet bez wkrętów przy wadze 80 kg. Zamontowany pomiędzy ścianami.

GORA STRONY