Getry do tańca damskie

Ref.
8298330
OPINIE KLIENTÓW
4 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Noszenie getrów jest zalecane na czas rozgrzewki. Zapewniają wysoki komfort oraz bardzo dobrą ochronę termiczną. Są odpowiednie na każdy poziom zaawansowania.
19,99 zł*
Izolacja termiczna
Materiał wspomaga rozgrzewanie mięśni.
Stabilność
Rozciągliwy dół.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
uniwersalny
Kolor
szary melanż
SKŁAD
Skarpety : 76.0% Akryl, 22.0% Poliamid, 2.0% Elastan
Tests
Ten produkt poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Przeznaczenie:
na rozgrzewkę, do tańca klasycznego lub nowoczesnego.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Wskazówki konserwacji
Prać w temperaturze 30°C.

DODATKOWE INFORMACJE

Dlaczego warto nosić getry Domyos?
Noszenie getrów jest zalecane przed zajęciami oraz po ich zakończeniu, ponieważ utrzymują mięśnie w cieple. Rozgrzewka jest niezbędnym etapem treningu, bez względu na ćwiczony taniec. Oferujemy szeroki wybór getrów prostych, kolorowych oraz wycięciem.
Jak dobrać strój do tańca?
Nauczyciel tańca często zaleca, a nawet wymaga noszenia odpowiedniego stroju do tańca klasycznego. Zazwyczaj nosi się go bez bielizny. Połączenie kostiumu i rajstop zapewnia lepsze trzymanie się stroju i zapobiega przesuwaniu się ubrania bez względu na wykonywany ruch. Doskonałe wyposażenie tancerki to: kostium, rajstopy, półpointy oraz - by rozgrzać mięśnie przed zajęciami i po ich zakończeniu - zalecane jest noszenie ocieplacza.

OPINIE KLIENTÓW

4 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt
 • Kobieta
  03 November 2015
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  GETRY DAMSKIE
  ELASTYCZNE, ROZCIAGAJACE SIE

  getry CAŁKIEM W PORZĄDKU ELASTYCZNE ROZCIĄGAJĄCE SIE MIEKKIE PRZYJEMNE W DOTYKU ALE I POWRACAJĄCE DO SWEGO PIEROTNEGO UŁOŻENIA, DLA MNIE PRODUKT OK:)

GORA STRONY