Getry do tańca dla dzieci

Ref.
8185157
OPINIE KLIENTÓW
3 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Noszenie getrów jest zalecane na czas rozgrzewki. Zapewniają wysoki komfort oraz bardzo dobrą ochronę termiczną. Są odpowiednie na każdy poziom zaawansowania.

3 DOSTĘPNE KOLORY

14,99 zł*
Izolacja termiczna
Materiał wspomaga rozgrzewanie mięśni.
Stabilność
Rozciągliwy dół.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
uniwersalny
Kolor
czarny, biały, różowy
SKŁAD
96% akryl, 2% poliamid, 2% elastan.
Tests
Ten produkt poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Przeznaczenie:
do rozgrzewki przed tańcem.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Wskazówki konserwacji
Prać w temperaturze 30°C.

DODATKOWE INFORMACJE

Dlaczego warto nosić getry Domyos?
Noszenie getrów jest zalecane przed zajęciami oraz po ich zakończeniu, ponieważ utrzymują mięśnie w cieple. Rozgrzewka jest niezbędnym etapem treningu, bez względu na ćwiczony taniec. Oferujemy szeroki wybór getrów prostych, kolorowych oraz wycięciem.
Jak dobrać strój do tańca?
Nauczyciel tańca często zaleca, a nawet wymaga noszenia odpowiedniego stroju do tańca klasycznego. Zazwyczaj nosi się go bez bielizny. Połączenie kostiumu i rajstop zapewnia lepsze trzymanie się stroju i zapobiega przesuwaniu się ubrania bez względu na wykonywany ruch. Doskonałe wyposażenie tancerki to: kostium, rajstopy, półpointy oraz - by rozgrzać mięśnie przed zajęciami i po ich zakończeniu - zalecane jest noszenie ocieplacza.

OPINIE KLIENTÓW

3 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt
 • Mężczyzna
  40-49 lat
  11 październik 2017
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Jestem zadowolony

  Getry do tańca kupiłam dla córki, są wygodne i estetyczne, sprawdzają się w różnych sytuacjach, nie tylko na sali gimnastycznej.

GORA STRONY