Getry do tańca klasycznego i nowoczesnego dla dzieci

Ref.
8490224
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Chcesz dobrze się rozgrzać przed tańcem? Noszenie getrów jest zalecane na czas rozgrzewki. Zapewniają komfort i ochronę termiczną. Są odpowiednie na każdy poziom zaawansowania.

4 DOSTĘPNE KOLORY

Izolacja termiczna
Materiał wspomaga rozgrzewanie mięśni.
Stabilność
Rozciągliwy dół zapobiega ślizganiu się w tańcu.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Akryl, Materiał główny : 0.0% Elastan, Materiał główny : 0.0% Poliamid
Approved by
Inès, nasz inżynier testów w terenie, współpracując z amatorskimi i profesjonalnymi tancerzami przetestowała nasze produkty. Nosili oni nasze produkty podczas zajęć, a następnie podzielili się z nami pozytywnymi jak i negatywnymi opiniami. Mogliśmy dzięki temu skupić się na wymagających poprawy punktach, dopracować je jak najlepiej odpowiadając na potrzeby tancerzy. Caroline, szef produktu, z każdym nowym produktem wykonuje testy próbne każdego rozmiaru, by zapewnić Tobie odpowiedni rozmiar.
Tests
Ten produkt poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Dlaczego warto nosić getry?
Noszenie getrów jest zalecane przed zajęciami oraz po ich zakończeniu, ponieważ utrzymują mięśnie w cieple. Rozgrzewka jest niezbędnym etapem treningu, bez względu na poziom. Oferujemy szeroki wybór getrów prostych, kolorowych oraz wycięciem.

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 12 marzec 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  +

  świetne, kolorystycznie i jakosciowo bardzo dobre

GORA STRONY