Gruszka bokserska

Ref.
8392371
OPINIE KLIENTÓW
3.67 / 5 6 Opinie
Mocne strony
Gruszka bokserska pozwala ćwiczyć uniki i koordynację ruchów. To idealny sprzymierzeniec w ćwiczeniu precyzji i serii ciosów.
299,99 zł*
Wytrzymałość
Gruszka z profilowanej pianki. Trzon ze stali dla optymalnej trwałości.
Stabilność
Obciążona (wodą, piaskiem) podstawa zapewnia doskonałą stabilność.
Wszechstronność
Regulowana wysokość (130 - 160 cm).

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny - dół : 100.0% Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) Piłka : 100.0% Polietylen termoplastyczny (TPE) Część dolna - materiał główny : 100.0% Stal Rurka : 100.0% Żelazo
Tests
Przekonany(a)? Przyjdź wypróbować nasze produkty w sklepie. Większość naszych rękawic i worków treningowych jest dostępnych w sklepie. Przeżyj swoją przygodę z boksem!
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Koncepcja
Gruszka bokserska przeznaczona jest do trenowania ciosów. Gruszka z pianki i metalowa podstawa na sprężynie zapewniają dobrą reaktywność na uderzenia. Wysokość można łatwo zmienić (130-160 cm) dzięki pokrętłu na środkowej części metalowego trzonu.
Wymiary
Regulowana wysokość gruszki: 130 - 160 cm - Średnica: 50 cm
Wskazówki dotyczące użytkowania
Nigdy nie uderzać w gruszkę gołymi rękami: grozi to kontuzją (otarcia, urazy rąk).
Wskazówki dotyczące konserwacji
Gruszkę należy czyścić za pomocą wilgotnej ściereczki i wody z mydłem; spłukać czystą wodą. Nie przechowywać w wilgotnym miejscu (na zewnątrz lub wewnątrz).
Korzyści płynące z uprawiania boksu
Boks to idealny sposób na poprawę kondycji fizycznej, na dawanie z siebie wszystkiego (a nawet więcej). Jednocześnie uczysz się siebie samego, dokładności oraz szacunku. Boks to kompletna dyscyplina sportowa, która pomoże Ci dać upust energii, ujędrnić ciało i poprawić wytrzymałość. Przeżyj autentyczne doświadczenie i wyszalej się jednocześnie. Praca z workiem treningowym pozwala poprawiać muskulaturę boksera i zwiększać siłę uderzeń.

OPINIE KLIENTÓW

3.67 / 5 6 Opinie
4 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Mężczyzna
  40-49 lat
  24 grudzień 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Rozczarowanie

  Niestety, po dwóch miesiącach użytkowania przez 8 letniego syna pękł plastik wewnątrz sprężyny, na samym dole podstawy. Sprężyna trzyma się jeszcze na plastikowym gwincie od podstawy, ale to już nie to samo. Szkoda, bo produkt wygląda na prawdę dobrze.

 • Mężczyzna
  30-39 lat
  14 październik 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  dno, złom

  Kupiona 2 miesiące temu.

  Od czego zacząć... Wkręt do regulacji wysokości nie trzyma wystarczająco rurki. Zdarza się że gruszka z górną częścią rurki wypada z dolnej przy mocnym uderzeniu. Nie muszę chyba dodawać że element wyrzucony impetem uderzenia leci jak pocisk sprawiając zagrożenie bezpieczeństwa dla wszystkich dookoła. Raz trafił mnie bo wyleciał kiedy sprężyna zawracała gruszkę w moją stronę. Jaki inżynier wpadł na to żeby nie zrobić otworów na śrubę regulacyjną?

  Żaden, ponieważ żadnego inżyniera nie było. Wszelkie teksty marketingowe (optymalna wytrzymałość) jak i frazesy z półek Decathlonu (nasz zespół "zaprojektował" ten sprzęt) należy włożyć między bajki.

  Po 3 (słownie: trzech, to nie błąd) treningach ułamała się sprężyna u podstawy. Na szczęście u samego dołu więc wkręcanie jej w gwint podstawy pomagało na okres 15 minut do godziny po którym chybotanie przypomina że trzeba znów wkręcić. Jeśli przegapisz - rura wypada w całości.

  Po około 20 treningach sprzęt nadaje się do wyrzucenia. Górna rurka jest wygięta pod kątem 45 stopni. Mam zdjęcia jeśli ktoś z Decathlonu ma wątpliwości.
  Dodam że nie jestem profesjonalnym bokserem a sprzęt nie wytrzymał casualowego cardio boxingu przez 2 miesiące.

  Widząc co się dzieje rozejrzałem się po rynku. W mojej PRYWATNEJ opinii tej samej (byle)jakości sprzęt, identyczny, co da się ocenić na podstawie zdjęć, znajdziecie na znanym portalu aukcyjnym. Jedyne czym się będzie różnić to brak brandingu OUTSHOCK. Zachęcam każdego, w tym Decathlon, zanim odrzuci niepomyślną dla niego opinię, aby samemu sprawdzić że to nie oszczerstwa.

  Decathlon powinien płacić 299 za używanie tego sprzętu, a nie żądać za niego zapłaty. Tandeta, której używanie niesie ryzyko kontuzji. Zakup odradzam każdemu.

 • Mężczyzna
  30-39 lat
  23 czerwiec 2019
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Dobra zabawa

  Stabilna podstawa, spory zakres regulacji

GORA STRONY