Gumka do włosów fitness kardio

Ref.
8542217
OPINIE KLIENTÓW
4.5 / 5 2 Opinie
Collaborators reviews
4.5 / 5 2 Opinie
Mocne strony
Te gumki podtrzymują włosy podczas treningów. Nie odkształcają ich, więc po ich zdjęciu nie musisz myć włosów. Doskonałe i delikatne trzymanie włosów
Regulacja
Rozciągliwa gumka, odpowiednia do każdego rodzaju włosów.
Komfort użytkowania
Ta gumka dba o włosy i nie wywiera nacisku na kark.
Wytrzymałość
Wytrzymała i wodoodporna gumka, od razu powraca do swojego kształtu.
Wpływ na środowisko naturalne
OCENA E - porównanie: gumka do włosów - szczegółowe informacje techniczne

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 57.0% Poliamid, Materiał główny : 33.0% Poliester, Materiał główny : 10.0% Elastan Klin : 100.0% Poliester
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Koncepcja akcesoriów Domyos
Cała linia akcesoriów została opracowana z myślą o zapewnieniu komfortu, który jest niezbędny podczas treningu. W Domyos cały nasz zespół opracowuje ubrania, dzięki którym zajęcia fitness mogą być czasem rozluźnienia i przyjemności. Możesz w ten sposób nie przejmować się swoim wyposażeniem i skoncentrować się na ćwiczeniu. Nasze modele są poddawane realnym testom. Regularnie je dopracowujemy dzięki licznym opiniom klientów.
Czy produkty są testowane przez oddaniem do sprzedaży?
Tak, oczywiście! Poddajemy 100% naszych materiałów rygorystycznym testom w laboratorium, aby zapewnić Ci przyjemność i bezpieczeństwo. Testujemy wytrzymałość kolorów, wytrzymałość na pranie, odprowadzanie wilgoci... my to nazywamy "testem tortur". A co się dzieje później? To wszystko? Nie. Sportowcy, jak Ty, testują nasze stroje, Przysłuchujemy się ich opiniom i je analizujemy. Poprawiamy wszystko, na co zwracają uwagę. Następnie, strój jest oddawany do sprzedaży.
A jeśli ten produkt nie odpowiada na moje potrzeby?
Masz 30 dni, aby zwrócić produkt, jeśli nie spełnia on Twoich oczekiwań. Możesz go zwrócić w każdym sklepie DECATHLON (nie przyjmujemy jedynie ubrań prosto po treningu...). Warto wiedzieć, że istnieją testy bezpłatnego produktu trwające 7 dni (po preautoryzacji karty bankowej, która zostanie automatycznie naliczona po upływie 7 dni). Możesz upewnić się, czy Twój zakup odpowiada na Twoje potrzeby!
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ogólna informacja ABCDE opracowywana jest po to, by ułatwić klientom rozpoznanie bardziej ekologicznych produktów dzięki możliwości zestawienia ze sobą tego samego rodzaju produktów (koszulki, spodnie, plecaki, itp). Decathlon dobrowolnie przedstawia oznakowania ekologiczne. Więcej informacji na: http://sustainability.decathlon.com/
4.5 / 5 2 Opinie
2 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 16 wrzesień 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Super

  Fajne

 • 07 październik 2019
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Gumka

  Ok

4.5 / 5 2 Opinie
2 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 28 sierpień 2020
  Używany od więcej niż 2 lata
  That review has been deposited on this product version
  Super

  Super gumki, używam już ponad rok i ani jedna nie pękła

 • Kobieta
  08 kwiecień 2020
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Dobry produkt

  Pierwsze dwie gumki pękły po niecałych dwóch miesiącach, natomiast trzecia trzyma się już kilka miesięcy ;) Używam co drugi dzień, super się sprawdzają.

GORA STRONY