Hantle PVC 2x3 kg

Ref.
8336581
OPINIE KLIENTÓW
4.17 / 5 6 Opinie
Mocne strony
Chcesz wzmocnić górne partie ciała? Zdecyduj się na ten hantle i wybierz odpowiednią dla Ciebie wagę: 0,5 do 5kg każda. Zaleta: kształt zapobiega toczeniu się po podłodze!

7 DOSTĘPNE KOLORY

44,99 zł*
Wszechstronność
Plecy, barki, bicepsy, mięśnie klatki piersiowej... różnicuj swój trening!
Ergonomiczny chwyt
Kształt ułatwia chwyt; tekstura zapewnia antypoślizgowość.
Stabilność
Kształt zapobiega toczeniu się po podłodze.

CHARAKTERYSTYKA

Średnica
Uchwyt: 3,66
Szerokość
Uchwyt: 10 cm
SKŁAD
Drążek : 100.0% Żelazo Powłoka : 100.0% Polichlorek winylu (PVC)
Przeznaczenie:
do wzmacniania i ujędrniania mięśni w domu lub w klubie.
Gwarancja
2 lata

Dowiedz się, jak używać produktów i akcesoriów Domyos dzięki bezpłatnym filmom.

 

Hantle marki Domyos pomogą Ci efektywnie ujędrnić mięśnie górnych partii ciała.
Domyos przedstawia filmy z ćwiczeniami, które zostały opracowane i wykonane we współpracy z zawodowymi, dyplomowanymi trenerami sportowymi z naszego centrum fitness - Domyos Club.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Jak wybrać hantle?
Dostępne są od 0,5 do 5 kg. Dobierz wagę hantli do siły swoich barków i zamierzonej intensywności treningów. Na początek wybierz lekkie hantle, następnie powoli zwiększaj wagę.
Jakie ćwiczenia wykonywać z hantlami?
Nasz zespół projektantów i trenerów sportowych opracował specjalny serwis ze wsparciem trenerskim. 15 bezpłatnych filmów z ćwiczeniami czeka na Ciebie na naszej stronie domyos.com. Zaskakująca (być może) informacja: podczas niektórych ćwiczeń mięśnie brzucha i ud są także pobudzane!
Czym jest ujędrnianie mięśni?
Ujędrnianie lub wzmacnianie mięśni oznacza nadawanie napięcia włóknom mięśniowym, które odpowiadają za podtrzymywanie szkieletu, ruch ciała oraz przemieszczanie przedmiotów. Pobudzaj i wzmacniaj mięśnie w celu zapobiegania kontuzjom i zapewnienia sobie dobrego samopoczucia. Ujędrniając ciało szybko zauważysz zmiany w swojej sylwetce.
Dla kogo?
Choć częściej wykonywane przez kobiety, ćwiczenia ujędrniające mięśnie skierowane są do wszystkich, niezależnie od wieku. Ujędrnianie przez opór pozwala stopniowo i wydajnie wzmacniać ciało. To sprzymierzeniec Twojej sylwetki.
Zalety ujędrniania mięśni
Ujędrnianie mięśni pozwala: wrócić powoli do sportu, odzyskać sylwetkę i wzmocnić wszystkie części ciała (brzuch, pośladki, ramiona, klatkę piersiową). Dzięki ukierunkowanemu ujędrnianiu ciało nabiera znów ładnych kształtów, a przy tym przyzwyczaja się do ruchu.

OPINIE KLIENTÓW

4.17 / 5 6 Opinie
6 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Mężczyzna
  30-39 lat
  05 październik 2017
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Gryf hantli nieco za gruby.

  Produkt kupiliśmy do użytkowania przez całą rodzinę. Dla osób z drobniejszymi dłońmi uchwyt jest mniej wygodny ze względu na zbyt gruby gryf. Przy intensywniejszym użytkowaniu można spodziewać się odcisków. Produkt byłby na piątkę, gdyby średnica gryfu była mniejsza o ok. 1cm.
  Na plus powlekanie i płaskie wykończenie ciężarów.

 • Kobieta
  30-39 lat
  12 czerwiec 2017
  Używany od Więcej niż 1 rok
  That review has been deposited on this product version
  Polecam

  Rok temu kupiłam hantelki 1,5kg. Są bardzo funkcjonalne i z czystym sumieniem mogę je polecić. Wybieram się do sklepu po 3- kilogramowe. Te są już troszkę za lekkie. Zgadzam się z opiniami, że na początku ich zapach jest nieco zbyt intensywny, ale to po jakimś czasie naprawdę mija. Nie trzeba z tego powodu ich zwracać do sklepu.

 • Kobieta
  30-39 lat
  16 styczeń 2017
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  hantle jak hantle :)

  Niby kolor inny dostałam niż na zdjęciu, ale nie dla koloru przecież kupowałam :) Ołów powlekany jakimś rodzajem gumy czy kauczuku to dobre połączenie. Dzięki tej powłoce hantle trzyma się pewnie, a spłaszczone końce na owalnych częściach pozwalają na stabilne odłożenie ich po treningu. Polecam!

GORA STRONY